Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kibelecim senin kullandığın kare şeklindeki farların vardı siyah ve gri tonları ilk sayfada görmüştüm onların markasını öğrenebilirmiyim canım?

canım onları ebayden almıştım , böyle topluca 20 tane felan birden, mineral far diye geçiyor , kapağının üzerinde bare yazıo yani markası bu sanırım

çok güzel hoş bir makyaj olmuş
sende çok duru bir güzelsin zaten çok yakışmış tatlım

canım ben de jel eyeliner almayı düşünüorum da sna danışiim dedim şimdi malum sen aşmışsn eyeler işinde su uç kısmı hafif silik oluo ya normal çizgiye göre nasıl çekiosun direk tek hamlede mi yok parça parça mı ?

canım ben de jel eyeliner almayı düşünüorum da sna danışiim dedim şimdi malum sen aşmışsn eyeler işinde su uç kısmı hafif silik oluo ya normal çizgiye göre nasıl çekiosun direk tek hamlede mi yok parça parça mı ?
canım uç kısmı dediğin yer göz pınarının olduğu kısım mı kuyruk kısmımı tam anlayamadım , ama ikisini de anlatayım ben. Göz pınarı kısmını güzel çekmek kuyruktan daha zor bence, çok zorlanıyorum orada. Eğer jel eyeliner kullanıyorsam göz pınarının olduğu yerde göz içime çekiyorum çünkü orada kalın güzel durmuyor, ama likit göz içine çekilmediği için olabildiğince ince çekmeye çalışıyorum. Bir de ben tek seferde çekiyorum. Yani göz kapağı bitimine kadar bir seferde çekiyorum, kuyruğu en son yapıyorum eşit olması için. Umarım anlatabildim cnm, ha bir de kuyruk kısmı için yeni bi şey öğrendim izlediğim makyaj videolarından. onu da en kısa sürede buraya koycam yerimseniben
süpersin canım ellerine sağlıkopuyorumnanaktan

çok sağol cnm Şeniz

heh ben de tam cevap yazıodum müjdeli haber vermişsin paylaşım için teşekkrler tatlımmm malesf forumda sorun var cvp yazmaya çalşıorum hata verioCADIARZU bnm dediğim kısım da kuyruk kısmı canım herhalde tek seferde çektğn için öle duruo hani keskin bi hat değilde ucunda belli belirsiz daha silik normal hatta göre ayyy anlatamıorum derdmi amakafamçokkarıştıen kısa zamanda gel eyeliner almam lazım sanırım

şu eyelıner nasıl sürüyorsun harika olmuşş bizede öğret birde arkadaşında dediği gibi hangi marka kullanıyorsunn tavsiye ettiğin ürünleri de söylersen sevinirimm :)
makyajlarının hepsi harika olmuş çok beğendim

eyelinerı sürüşünüze bayıldım harika olmuş :lepi: ben de böyle sürmek istiyorum ama olmuyo nasıl sürüyorsunuz?

heh ben de tam cevap yazıodum müjdeli haber vermişsin paylaşım için teşekkrler tatlımmm malesf forumda sorun var cvp yazmaya çalşıorum hata verioCADIARZU bnm dediğim kısım da kuyruk kısmı canım herhalde tek seferde çektğn için öle duruo hani keskin bi hat değilde ucunda belli belirsiz daha silik normal hatta göre ayyy anlatamıorum derdmi amakafamçokkarıştıen kısa zamanda gel eyeliner almam lazım sanırım
cnm anladım sanırım demek istediğini , kuyruk kısmının soluk olmasının sebebi bilerek yaptıgım bişey değil, sen de demişsin zaten tek seferde sürerken sona geldiğimde fıçanın ucundaki boya azalıyor ,o yüzden öyle soluk oluyor sanırım yerimseniben

şu eyelıner nasıl sürüyorsun harika olmuşş bizede öğret birde arkadaşında dediği gibi hangi marka kullanıyorsunn tavsiye ettiğin ürünleri de söylersen sevinirimm :)
makyajlarının hepsi harika olmuş çok beğendim

yazdığın link e baktım teşekkürler öpüyorum:)
ne demek cnm önemli değil, kullandığım eyelinerları o yukardaki linkte önceki sayfalarda yazmıştım cnm, jel eyeliner olarak coastal scents kullanıorum. Eğer internetten alışveriş yapabiliyorsanız mutlaka oradan alın derim. Çünkü orda fırça da satılıyor ,ikisini aynı anda alabilirsiniz bu sayede.Bir de diğer markalara göre çok ucuz. mesela normalde jel eyelinerlar 30lira civarında fırçaları da yine 25-30 liradır, ama bu sitede eyeliner 6.95 dolar fırça da 2 dolardan bile az,yaklaşık 3-4 dolarda kargo parası oluyor. Kesinlikle daha ucuz yani. Eğer ben netten alışveriş yapamıyorum diyorsanız da piyasada benim bildiğim mac'de var. Ama pahalı biraz, bir de sephora,inglot gibi markalarda var sanırım yerimseniben
eyelinerı sürüşünüze bayıldım harika olmuş :lepi: ben de böyle sürmek istiyorum ama olmuyo nasıl sürüyorsunuz?

yukarda varmış nasıl sürdüğünüz görmedim pardon :kedi:

sağol cnm yerimseniben

X