☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

yaaa öyleyim annem de der hep ne fenasın sen diye :p
yaa ben takılarla sevgilime araba alırız diye düşünüyordum o nedenle ben kredi ödenmesine karşıyım çünkü ailesi masraf etsin istiyorumm onlar üstüne düşeni yapsın biz sevgilime (eşime o zaman) araba alalım istiyorduukk takılarla
Oylamaya sunalım sevgili sosyete hatunları ne diyorsunuz bu mevzuya :) Tamam toplu para iyi güzelde, müstakbel eşinin belini krediyle bükerken nasıl arabayla gezdireceksin :) Borçsuz bir hayatla, evinde arabanda olmaz mı?

Oylamaya sunalım sevgili sosyete hatunları ne diyorsunuz bu mevzuya :) Tamam toplu para iyi güzelde, müstakbel eşinin belini krediyle bükerken nasıl arabayla gezdireceksin :) Borçsuz bir hayatla, evinde arabanda olmaz mı?

borçsuz hayatımızı kp ve kv adayım sağlasın işte :KK45:
düşünsene kız tarafı üzerine düşen her şeyi yapacak
kp ve kv adayı elini cebine atmayıp takı bile takmayacak
düğünde %80 bizim taraf olacak
sevgilimin çektiği krediyi de takıyla ödeyeceğiz
eee üstüne kp ve kv ye ev araba da vereyim mi :KK45::KK45::KK45:

takı bile takmiiii bohça bile yapmiyiiiiler deeyiiim

Yettim gariiii. Pinke katiliyorum bu konuda :)
Hay ağzını öpeyim:KK70:
eee üstüne kp ve kv le ev araba da vereyim mi :KK45::KK45::KK45:
Kp karışmaması durumunda yaparsın zaten sende bunu, Allah aşkına seninki bu kadar para ediyormu bari ona göre savunayım tezimi :KK70:

eee üstüne kp ve kv ye ev araba da vereyim mi :KK45::KK45::KK45:

takı bile takmiiii bohça bile yapmiyiiiiler deeyiiim
Bak bu konuda da sen haklisin. ne demek canim size yardimci olmuyorlar. Yapmak zorundalar. Siz agac kavugundan mi ciktiniz da esin tek basina dugun yapiyor. Olmaz oyle sey :KK12:

Bak bu konuda da sen haklisi . ne demek canim size yardimci olmuyorlar. Yapmak zorundalar. Siz agac kavugundan mi ciktiniz daesin tek basina dugun yapiyor. Olmaz oyle sey :KK12:

hah buna göre yardımcı olun lütfen sevgilimin babası masrafa karışmıyor :) iki gün önce uzun uzun anlatmıştım takı bile mi almaz insan. ağır bir laf ediyor burada diyemem özel msjla söyleyebilirim

Yoksa ben senin benim ayrımı yapmam hanımlar kendi arabam var düşünün takılarla eşime araba alırız diyordum o kadar iyi niyetliyim ya da ev alır peşinat yaparız diyordum :KK51:

hah buna göre yardımcı olun lütfen sevgilimin babası masrafa karışmıyor :) iki gün önce uzun uzun anlatmıştım takı bile mi almaz insan. ağır bir laf ediyor burada diyemem özel msjla söyleyebilirim
Ben Erkek tarafının tutumu konusunda sana hak veriyorum ki, ama yapmıyolar ne olacak o durumda mecburen sen yardımcı olcaksın sevgiline.

kredi ceker öderim diyor napayım diyor daha nişanlanmadık
Demek ki manitanda da is yok gülüm. Ailesine baskı yapacak. O boyle pasif olup kabullenirse aile biner tabi sırtına. Ne is yapiyor? Evlendikten sonra o krediler borclar huzur birakmiyor inan. Borc sıkıntısı cok kotu

Demek ki manitanda da is yok gülüm. Ailesine baskı yapacak. O boyle pasif olup kabullenirse aile biner tabi sırtına. Ne is yapiyor? Evlendikten sonra o krediler borclar huzur birakmiyor inan. Borc sıkıntısı cok kotu

valla kabulleniyor ama babasının o dediği laftan sonra zaten ne dese bilmiyorum ki
muhasebeci

X