☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Kizlar size kotu bir haberim var. Benim tarti bozukmus . Bugun baska yerde tartildim 66.5 ciktim. Yani verdigim kilo da bir degisiklik yok ama kot ustumden dusunce ben de ne guzel sevinmistim. Master baslamadan 60 kilonun altina inmem lazim. :mad:

Oyle listeye herkesi yazmam ben, eski nickini bilmem lazim. :KK70:

Kizlar size kotu bir haberim var. Benim tarti bozukmus . Bugun baska yerde tartildim 66.5 ciktim. Yani verdigim kilo da bir degisiklik yok ama kot ustumden dusunce ben de ne guzel sevinmistim. Master baslamadan 60 kilonun altina inmem lazim. :mad:

Oyle listeye herkesi yazmam ben, eski nickini bilmem lazim. :KK70:
Ne zaman başlıyor? Haftaya birşey kalmadı zaten spor salonuna gideceksin yemeğide kestin zaten verirsin ya :)

Yemegi kestigimden benim niye haperim yok. :KK70:

Bu ayin sonunda basliyor soyle fit bir sekilde baslayip , gozume birini kestirebilirim yani. :KK71:
Sen demedin mi dikkat ediyorum diye:cool: Ama öyle olmaz ki yeme yemeee:KK70:Ayrıca biri vücutla tavlanmıyor, şöyle anlamlı, imalı bir bakış atıp içini yakıyorsun :)
İykk yaptim bisey fark etmedi. Maydanoz kuru de yaptim. Kadin hastaliklarim var benm
Hmm yani senin burda millete çatışın hep bundan hormanların ayarsız :)

[QUOTE="pinkstrap, post: 36869241, member: 548251"
Hmm yani senin burda millete çatışın hep bundan hormanların ayarsız :)[/QUOTE]
Kiz sen niye bana taktin :-) :-) kime cattigimi gordun:-) :-) hanim hanimcik takiliyom burda :-)

Olaylar olaylarrr :KK14:

Kim ya bana da soyleyin .:KK23:
Sen demedin mi dikkat ediyorum diye:cool: Ama öyle olmaz ki yeme yemeee:KK70:Ayrıca biri vücutla tavlanmıyor, şöyle anlamlı, imalı bir bakış atıp içini yakıyorsun :)

Pizza bilem yiyorum ama azalttim , sadece tatliyi tamamen kestim ama bu bile super etkili oldu.

Vucutta gerekiyor arada. :KK70:Ya saka bir tarafa benim giyecek sorunum var, eski kilomu kabul edememis ben , 38 beden giyeceklere sahibim. Yani ne kadar giyecek , o kadar tavlama. :cool:

[QUOTE="pinkstrap, post: 36869241, member: 548251"
Kiz sen niye bana taktin :-) :-) kime cattigimi gordun:-) :-) hanim hanimcik takiliyom burda :-)[/QUOTE]
:KK31:Yavrum takmadım gördüğümü söylüyorum :) daha biraz önce bile birini terslemiştin, birde masum ayağına yatıyon :KK70:

Kim ya bana da soyleyin .:KK23:

Pizza bilem yiyorum ama azalttim , sadece tatliyi tamamen kestim ama bu bile super etkili oldu.

Vucutta gerekiyor arada. :KK70:Ya saka bir tarafa benim giyecek sorunum var, eski kilomu kabul edememis ben , 38 beden giyeceklere sahibim. Yani ne kadar giyecek , o kadar tavlama. :cool:
O bende de var hala ısrarla herşeyimi s alıyorum bir umut işte eski halime dönersem diye :) Geçişlerde zorluk yaşıyoruz heralde. Tatlıyı nasıl kestin? Tebrik ediyorum bir kavanoz nutella bitiriyorum ben :) Çok kıyafet alma zayıflayınca dolapta boş boş ter kaplayacak :)

O bende de var hala ısrarla herşeyimi s alıyorum bir umut işte eski halime dönersem diye :) Geçişlerde zorluk yaşıyoruz heralde. Tatlıyı nasıl kestin? Tebrik ediyorum bir kavanoz nutella bitiriyorum ben :) Çok kıyafet alma zayıflayınca dolapta boş boş ter kaplayacak :)

10 gundur tatli yemiyorum aferin bana. Ooo bende yerdim eskiden nutella , helva ama iste caresiz birakiyorsun. Artik canima tak dedi biraktim. Meyve bile yemiyorum.

Ben kiyafet almiyorum zaten var ama o kiloya dusmem lazim en azindan 59.9 olayim .

X