☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Tabi ki canim seni basta saydim. Ikincisin sen.

Hayirli geceler .

Ben yurt disindayim ya ondan. Koc olan meyra yuklenelim ona.

Hm dogru hatirladim simdi:)
Yurtdisindayken kuzenimin ehliyeti vardi araba kiraliyorduk aman Allahm hep yanlis serite giriyorduk cunku trafik tersti o ulkede:)

Tamam o zaman
Ne kaynatıyorsunuz bakalım
Benim kızlarda koç burcu

Aaa koc burcu mu kizlar. Ay benim sevgilim koc kocam olur da ondan koc cocugum olursa evi terkederim sanirim. Ya koc burcu insani zor degil mi

Of bu erkekler. Benim sevgilimin eli de hep el frenindeydi. Bu nedenle el freni olmayan bir araba aldim Artik el atamayacak

Merhaba nasılsın

Merhaba
Ben de araba kullanmayı ford focusta öğrenmiştim.

Meraba tekrardan :) Yaa ben de araba kullanmayi ford fiesta ile ogrenmistim :) fiestacıkımmdı o benim :)

Canım ne yaparsan yap güvenmezler bizeVuralım kafalarına

Evet benim kızçeler koç burcu haklısın biraz zorlarGerçi ikizler ama alakaları yok
Umarım istediğin başka burç olur çocukların

Sosyetik olmayanlar da gelebilir mi? ben oldukça halktım ama gözüm yüksekte bir gün gircem sosyeteye :)
HoşgeldinizBen de pek sosyete sayılmam takılıyorum

benim koç sevgili basak: )
kız insan sevgilisini sevmezmi?
nasıl bilirsin bizi de bakıyım?

Bugun sevmiyorum sevgilimi kizdirdi beni Yarin severim geri Erkegi ile kızı farklıdır belki ama dur ben sevgilimi burada burcların oldugu kisimda anlatmiatim o linki gondereyim sana

Hm ben de 22 yim ayni senin gibi babamin yaninda cok rahatim ama sevgilim beni deli ediyordu acemilik zamanlarimda. Bunlar niye boyle yahu.

Evet benim kızçeler koç burcu haklısın biraz zorlarGerçi ikizler ama alakaları yok
Umarım istediğin başka burç olur çocukların

HoşgeldinizBen de pek sosyete sayılmam takılıyorum

İkizler mi yani burc degil bildigin anatomik olarak mi ikizler

Allaha sımarıklık ediyorum die kendime kiziyorum tabi bu konuda simariklik olmaz Rabbim cocuk nasip etsin de ne burc olursa olsun demem lazim aslinda ama :) koc zor ya :) insan evladini ceker ama sanirim :)

Allah bagislasin

Atıştırmaya mıSen diyette değil misinGel gitme bir yere

İyi bakalım ben de biraz vurdayım

Beni yalniz birakma meyra nin cenesiyle. Ara da verdi simdi, dinlenip gelecek.
Hm dogru hatirladim simdi:)
Yurtdisindayken kuzenimin ehliyeti vardi araba kiraliyorduk aman Allahm hep yanlis serite giriyorduk cunku trafik tersti o ulkede:)

Evet burda her sey ters. Kimin aklina geldiyse zamaninda pek hos degil.

Sosyetik olmayanlar da gelebilir mi? ben oldukça halktanım ama gözüm yüksekte bir gün gircem sosyeteye :)

Once bir on elemeye tabi tutuluyorsunuz ama Allah'tan umit kesilmez.

Bu saatte birşey yemeyin 30 zeytin mi

Evet onun aksam yemegi o.

Çok duramam olduğu kadar idare edin
Akşam yemeği için geç bir saatYurt dışında mı yaşıyorduNeyse kızdırmayayımAfiyet olsun Meyra'cım

30 zeytinin hikmeti ne?

Arkadas diyette de o kadar izin var sanirim . Gelince beni zeytin ezmesi yapmazsa iyidir. Meyra cim sosyeteye sokucaz seni deyip kotu emellerine alet ettiler beni, benim sucum yoktu .

Çok duramam olduğu kadar idare edin
Akşam yemeği için geç bir saatYurt dışında mı yaşıyorduNeyse kızdırmayayımAfiyet olsun Meyra'cım

Yok Konya da o ama sıkı diyet uyguluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…