☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

ayy süper niye kilo almak istiyosun kal öle bence..Benim boyum 158 kilomda 58 bazen 59 oluyo ağlıyorum ertesi gün 58:KK53:
Ama öyle değil şuan kilom iyi aslında frkındayım ama ben hep 45 kiloydum gayet kemik olarak geziyordum :KK53: Sonra zorla uğraştım aldım falan hala zayıf hissediyorum artık ne kadar sıkılmışsam zayıflıktan :KK45:

Ama öyle değil şuan kilom iyi aslında frkındayım ama ben hep 45 kiloydum gayet kemik olarak geziyordum :KK53: Sonra zorla uğraştım aldım falan hala zayıf hissediyorum artık ne kadar sıkılmışsam zayıflıktan :KK45:

Yemekten bahsettiniz bahsettiniz karnim acikti. Suan cips yiyorum. Sonuncu gelirsem gosteririm size. :63:

O zaman bolmuyorum ama asal sayi yapsaydin bari. :KK45:

Ben oyle bir sey demedim. :KK53:

-------------------------------
Opusme merasimi basladi programda. :KK76:
O şarkıdan sogudum bunlar yüzünden ben de. Mıç mıç sevgi gösterisi falan :KK53: hele aysegüle hiç yakışmıyor :KK45:

napim yaa hergün yeni bi muhabbet kv artık taktik değiştirdi evelsi gün diyoki komsusunun gelini hamileymiş demişki seninkilerde bişe yokmu çocukları olmuyo mu yoksa hiç konusmadınmı bi sor demiş...gecenayda parkta bi kadın gelinin 2 ay sonra hamile kalcak demiş..Ağzımı arıyo işte çalışma varm ı diye biz onlara düşünmüyoz daha dedik :KK70:
en kisa zamanda olur INSALLAH kac yasindaydin yenimi evlisin

en kisa zamanda olur INSALLAH kac yasindaydin yenimi evlisin
yok canım 3 yıl olcak evleneli 26 yasımda :KK70: inşallah..
Bak kkda diyet topikleri var sen de katıl istersen onlara. Motive olursun hem :KK70:
kaç kere yaptım daha gecen ay kilo verdim ama devamı gelmiyo dur bakalım beni bikaç kişi daha eziklerse hırs yapcam sanırım..
cips kilo mu aldırırmıs ya ye sen beni dinle :KK53:

X