☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

yok canım instagram...Kaç yıllık evlisin yasın küçükmüş aslında cocuk yapmaya yeni mi karar verdin..Benimkiler ilk gnden beri torun diye tepemizdeler..
Bakiyim ben senin icin :) Ben evlendigimden beri istiyorum canim.. 5 yila dogru gidiyorum evlilikte..
yok bizim tepemizde olan yok sukur benden baska

Bakiyim ben senin icin :) Ben evlendigimden beri istiyorum canim.. 5 yila dogru gidiyorum evlilikte..
yok bizim tepemizde olan yok sukur benden baska
erken evlenmişsin hayırlsı olsun canım yaa..Benim şansıma ya eşim ailede tek erkek sülalede de öle başka erkek yeğen falan kuzen yok tohumluk yapmıslar töbe töbeo yüzden ama eğer hamile kalırsam ve kız olursa suratlarını merak ediyorum

hahahaha tohumluk hahahaha alemsin

hahahaha tohumluk hahahaha alemsin
napim yaa hergün yeni bi muhabbet kv artık taktik değiştirdi evelsi gün diyoki komsusunun gelini hamileymiş demişki seninkilerde bişe yokmu çocukları olmuyo mu yoksa hiç konusmadınmı bi sor demiş...gecenayda parkta bi kadın gelinin 2 ay sonra hamile kalcak demiş..Ağzımı arıyo işte çalışma varm ı diye biz onlara düşünmüyoz daha dedik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…