☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Selam lakabini gordun mu. Mahkemeden mi geliyorsun.:KK70:

Gördüm gördüm, dedim ben siz bulursunuz diye :KK68: Mahkemeden degil karin doyurmaktan geliyom:kk77: Sözde esimle 5 günlük diyete basladik biraz göbek eritelim diye, sabah onda bi kellogs yedik saat ikide kentuckye gittik tika basa karnimizi doyurduk :KK70:

Hosbulmusam :KK19:

Gördüm gördüm, dedim ben siz bulursunuz diye :KK68: Mahkemeden degil karin doyurmaktan geliyom:kk77: Sözde esimle 5 günlük diyete basladik biraz göbek eritelim diye, sabah onda bi kellogs yedik saat ikide kentuckye gittik tika basa karnimizi doyurduk :KK70:

Hosbulmusam :KK19:

En guzeli seninki bence. :cool:

Kentucky kesin kolo verdirir. Iki haftaya tig gibi olursun. :KK70:

En guzeli seninki bence. :cool:

Kentucky kesin kolo verdirir. Iki haftaya tig gibi olursun. :KK70:
Sorma yaaa haftasonu dügün var hollandaya gitcez üc aylik hanile gibi offf:KK51::KK48: Bu arada odam degismis, neden haber vermiyonuz hangi ara toparlanayim :KK67: Yine tek sayi olmus yaaa ben cift sayilari severim beyau :110:

Sorma yaaa haftasonu dügün var hollandaya gitcez üc aylik hanile gibi offf:KK51::KK48: Bu arada odam degismis, neden haber vermiyonuz hangi ara toparlanayim :KK67: Yine tek sayi olmus yaaa ben cift sayilari severim beyau :110:

Bir rabia, bir sen zaten gobekli olan. :KK70:

Yukari tasidik seni fena mi. :63: Istersen 50 numarayi verelim. Hem cift hem de yuvarlak sayi. :KK70:

KK elit kesimi olarak burada toplaniyoruz. Sosyetik olanlar, kendini oyle hissedenler arada gelin denize karsi bir cayimizi icin.:cool: Gezegenler uyumlu. :KK71:Sinirsiz geyik. :KK73:Dibine inin ama dipten kum cikartmayin. :KK8:

ODEV:

Listedeki sosyetikler, bir alttaki uyeyi uc cumle ile tanitacak . Yalniz bunu yaparken uyenin kendisinden destek almayacak. Bunu gozlemlerine dayanarak ve arkadaslarina soru sorarak yapacak. Soru sorulan arkadaslar her zaman dogru cevap vermek zorunda degil. Dogruluk payini bulmak odevi yapana aittir.

Odev bayram nedeniyle gelecek 10 ekim cuma gunune kadar uzatildi ama odevi biraz zorlastiralim. Kendisi hakkinda yazdiginiz kisiden 4 ayri puan alacaksiniz. 11 Ekim Cumartesi gunu puanlari ve lakaplari veriyoruz. Gelmeyenlerin lakabi bos sosyete olacak. :KK60:

Puanlar icin odevin degerlendirmesi 4 bolumden olusur.

Guldurme derecesi , Dogruluk Payi, Etkileyicilik, Hayal gucu

Birinci ya da ikinci yok ama en dusuk puani alan uc kisi 150 sinav cekecek. :KK45:O kadar da gaddar degiliz korkmayin. :KK53: Sadece odevi yeniden yapacak. :KK51:

Odevler bittiginde bana ozelden mesaj atilir ve cumartesi gunu toplu olarak yayinlanir. Uc cumleyi gecmemesi tercih sebebi cunku ilk sayfadaki listeye eklenecek ama isteyen sinirsiz yazabilir. :KK53:

Odevi yapmayan KK Sosyetik Kizlar Yurdu'ndan atilir. Odevden yeterli puani alamayan uc kisi odevi yeniden yapar ama listeden silinmez. Ust komsunuzla iyi gecinmeye bakin. :KK49: Kolay gelsin. :confused:

[TR2][TD2] KK Sosyetesi Kizlar Yurdu [/TD2][/TR2]
[TH] Oda Numarasi [/TH][TH] Sosyetik uyelerimiz [/TH][TH] Lakabi [/TH][TH]♥♥♥[/TH]
[TR]
[TD1]1[/TD1]
[TD1] A AklinYolu1 [/TD1][TD1]Mekanik Zeka[/TD1]
[TD1]
index.php
[/TD1][/TR]

[TR]
[TD1]2[/TD1]
[TD1]@Nevreste [/TD1][TD1]Can eriği[/TD1]
[TD1]
index.php
[/TD1][/TR]

[TR]
[TD1]3[/TD1]
[TD1]@meyra__ [/TD1][TD1]Astroloji profesoru[/TD1]
[TD1]
index.php
[/TD1][/TR]
[TR]
[TD1]4[/TD1]
[TD1] pinkstrap pinkstrap [/TD1][TD1]Akrep Mudire[/TD1]
[TD1]
index.php
[/TD1][/TR]
[TR]
[TD1]5[/TD1]
[TD1]@PembeLokum [/TD1] [TD1]Uzayli Zekiye[/TD1]
[TD1]
index.php
[/TD1][/TR]

[TR]
[TD1]6[/TD1]
[TD1]@beratti [/TD1][TD1]Dengesiz esmer denge[/TD1]
[TD1]
index.php
[/TD1][/TR]

[TR]
[TD1]7[/TD1]
[TD1]@Dilaraginosss [/TD1][TD1]Vakitsiz [/TD1]
[TD1]
index.php
[/TD1][/TR]

[TR]
[TD1]8[/TD1]
[TD1] Huy Meselesi Huy Meselesi [/TD1][TD1]Çirkin ördek yavrusu[/TD1]
[TD1]
index.php
[/TD1][/TR]

[TR]
[TD1]9[/TD1]
[TD1]@_Nicomedia_ [/TD1][TD1]Metalik Kafa[/TD1]
[TD1]
index.php
[/TD1][/TR]​

[TR]
[TD1]10[/TD1]
[TD1]@damla321_[/TD1] [TD1]Çakma Peri[/TD1]
[TD1]
index.php
[/TD1][/TR]​
[TR]
[TD1]11[/TD1]
[TD1] Dilay80 Dilay80 [/TD1][TD1]Huysuz BeDeVi[/TD1]
[TD1]
index.php
[/TD1][/TR]​

[TR]
[TD1]12[/TD1]
[TD1]@rabia01 [/TD1][TD1]Karabasan[/TD1]
[TD1]
index.php
[/TD1][/TR]
[TR]
[TD1]13[/TD1]
[TD1]@Efser [/TD1][TD1]Gamyoncu[/TD1]
[TD1]
index.php
[/TD1][/TR]
[TR]
[TD1]14[/TD1]
[TD1]@balbocegi35 [/TD1][TD1]Cingene[/TD1]
[TD1]
index.php
[/TD1][/TR]​
ne haber kokoşlar

Bir rabia, bir sen zaten gobekli olan. :KK70:

Yukari tasidik seni fena mi. :63: Istersen 50 numarayi verelim. Hem cift hem de yuvarlak sayi. :KK70:

Rabia benim kaybolan ikizimmi acaba diye düsünmeye basladim:KK70:
Yok yok tamam beyau bisey demedik hemen tehdit:KK12: Yukarda hava daha ferahmis oh beee:KK76:

Iyiyim canim, senden naber? Bebis nasil :emir_bebek::nazar:

Son düzenleme:
Rabia benim kaybolan ikizimmi acaba diye düsünmeye basladin:KK70:
Yok yok tamam beyau bisey demedik hemen tehdit:KK12: Yukarda hava daha ferahmis oh beee:KK76:

Iyiyim canim, senden naber? Bebis nasil :emir_bebek::nazar:

Ikinizi benzetiyorum ben. :KK51:

Sizi mahkemeye vericem diye tehdit eden sendin. Biz mahkemeye vermeyiz. Laflarimizla doveriz adami. :KK70:

X