☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Herkese selam
O kadar yorgunum ki gözlerimi açık tutamıyorum
Uzun süredir evde değildik ya sigortalar atmış :KK43::KK43::KK43:
Annemin kış için hazırladığı her şey mahfolmuş
Buzluk, buzdolabı erimiş gitmiş :KK43::KK43:

Herkese selam
O kadar yorgunum ki gözlerimi açık tutamıyorum
Uzun süredir evde değildik ya sigortalar atmış :KK43::KK43::KK43:
Annemin kış için hazırladığı her şey mahfolmuş
Buzluk, buzdolabı erimiş gitmiş :KK43::KK43:

Selam bazen her sey ust uste gelir. Ankete bakta biraz yuzun gulsun. :KK69:

Herkesi uyarıp sen oy mu verdin:KK70: Oyumu değiştir var ya canım orda:KK48:

Bilerek verdim canim. Boynu buyuk kalmasin. :KK70:

tamam şimdi gördüm zaten :)
Birden fazla oy kullanılabilir.Oyunuzu herkes görebilecektir.
Results are only viewable after voting.
Oylama dışı tatlım bu ama hazır yazılmışken gör bari:KK70:
İştah açıcı nikiyle diyetimizin ilk günlerini sabote etmeye çalışan PembeLokum bize zor anlar yaşatmayı bir nebzede olsa başarmıştır:KK14:

Evlenme hevesiyle yanıp tutuşan, ailesini bir türlü hazır olduğuna ikna edemeyen sosyetiğimiz Evlendikten sonra alacağı soy isim kadar çocuk yapmayı planlıyor:eek:

Durup durup ortaya öyle şeyler atıyor ki, Bazen onunla aynı gezegenden olmadığımızı düşünüyorum:KK23:

Uyanık olduğu her dakika sevgilisini düşünen, Konuşulan her konuyu bir şekilde sevgilisine bağlamayı becerebilen Türk lokumunun, uyuma evresin de lucky i düşünmeleri topik içinde kafa karıştırıcı anlara sebep oluyor:rolleyes::KK70:

Oylama dışı tatlım bu ama hazır yazılmışken gör bari:KK70:
İştah açıcı nikiyle diyetimizin ilk günlerini sabote etmeye çalışan PembeLokum bize zor anlar yaşatmayı bir nebzede olsa başarmıştır:KK14:

Evlenme hevesiyle yanıp tutuşan, ailesini bir türlü hazır olduğuna ikna edemeyen sosyetiğimiz Evlendikten sonra alacağı soy isim kadar çocuk yapmayı planlıyor:eek:

Durup durup ortaya öyle şeyler atıyor ki, Bazen onunla aynı gezegenden olmadığımızı düşünüyorum:KK23:

Uyanık olduğu her dakika sevgilisini düşünen, Konuşulan her konuyu bir şekilde sevgilisine bağlamayı becerebilen Türk lokumunun, uyuma evresin de lucky i düşünmeleri topik içinde kafa karıştırıcı anlara sebep oluyor:rolleyes::KK70:

ahahahaha bu harika olmuş yaa bunu da ekleyin nooolur
bunu sen mi yazdın canım

X