☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

İşte aceleci davranmamak en güzeli..
Herkes birikimini yaptıktan sonra, afedersin ama gtü sağlama aldıktan sonra evlenirse hiçte sorun olmaz..
Hemen çocuk düşünmem ben evlenince.
Ya daha kendim çocuğum , yaşayacak o kadar çok şey varken , herşeyin bi zamanı usulü var..

Tamam doğru söylüyorsunuz , altın kadının en büyük dayanağı olabiliyor.
Ama benim takıldığım nokta orası değil ki..

Benim takıldığım nokta çok farklı bir konu.
Yani alınan bir şey var, almışlar etmişler düşünmüşler..
Şimdi tutupta bunu değiştirmek için karşı tarafla yüz göz olacağıma, susarım yani.
Düşünmüşsünüz derim , teşekkür ederim geçer giderim..
Hiç almasalar yien sorun olur alsalar sorun olur eee öylede sorun böylede sorun.
Gider 200 lira daha üzerine koyar , zevkime göre bişi alır , kenara koyarım..
Kime ne ki bundan..
Ne gerek var gerilmeye demek istiyorum
Değer mi huzurunun kaçmasına
Orası öylede böcüğüde kızdıran verdiği tepki olmuş. Ben eşime böyle birşey söylesem tamam hayatım al şu parayı git istediğini al der. Benimle s.dik yarıştırmaz, kırmaz. Bunun öküzde yapaydı ne olurdu:KK53:

Orası öylede böcüğüde kızdıran verdiği tepki olmuş. Ben eşime böyle birşey söylesem tamam hayatım al şu parayı git istediğini al der. Benimle sidik yarıştırmaz, kırmaz. Bunun öküzde yapaydı ne olurdu:KK53:
İşte buna benzer sorun daha önceden de olmuş.Bi benzeri yine alınca, adam yanlış düşünmeden edemez
Yani kim olsa düşünür bende böcüğe diyom ki takma böcük takmaaaaaaaaaaaaaa:63:

İşte buna benzer sorun daha önceden de olmuş.Bi benzeri yine alınca, adam yanlış düşünmeden edemez
Yani kim olsa düşünür bende böcüğe diyom ki takma böcük takmaaaaaaaaaaaaaa:63:
Tamam işte asıl sorun burda kadın 2 defa neden aynı şeyi yapıyor, misilleme yapar gibi??? Hadi diyelim böcük bunuda takmasın düğündede aynı şeyi yapacak belki. Hadi diyelim altın önemli değil eşyada yapacak belki, hadi diyelim eşyada önemli değil bu kadın bir yerde daha çomak sokacak:KK70: Böcük kv sini seviyor gerçi, bilerek yapmaz diyorda ben inanmadım hiç :külahıma anlatsın smiley::KK70:

Sorunun en büyüğü maddi sorunlar dimi.. =)
Huzur her şeyden önemli..
tabi herkesin adeti farklı =)

:KK37:kuzum senin pembe hayallerin var henüz , pembiş pembiş hayaller ile düğün yapılmıyor , sen bi kuru nikahla bile evlenirim diye düşünürken o gün gelince anan baban bak bakalım seni neye layık görüyor :KK37:
Prenses maddiyat herşey değil tabi ki , evlilikte bir kuru soğana ses çıkartmam , sorun bu değil ki , senin ince bir detayı düşünmen nişanlının buna karşı seni dağıtması...
Orta da ne benim istediğim altın var , ne koç, o anların adeti yaptı getirdi , ilerde bileziklerle ev alıcam diyo o zaman neden satarken zarar etsin.
O bileziği ben mi yicem? :KK53::KK53::KK53:
Sana sevgilin tektaş yaptırsın parmağına girmesin, dar geldi mi değiştirelim mi dersin , yada değiştirelim dediğinde sevgilin sana küfür ettiğinde haketiğini mi düşünürsün ? manevi değeri var diyip kenara mı koyarsın tektaşı ???:cool:
Benim ne niyetim ne de kalbim o yazanlar kadar kirli , fesat değil , neysem oyum ben hacı :KK14:
Ben ne kadar anlatsam boş , herkes anlayabildiği kadarıyla işte. :KK66: :KK48:

:KK37:kuzum senin pembe hayallerin var henüz , pembiş pembiş hayaller ile düğün yapılmıyor , sen bi kuru nikahla bile evlenirim diye düşünürken o gün gelince anan baban bak bakalım seni neye layık görüyor :KK37:
Prenses maddiyat herşey değil tabi ki , evlilikte bir kuru soğana ses çıkartmam , sorun bu değil ki , senin ince bir detayı düşünmen nişanlının buna karşı seni dağıtması...
Orta da ne benim istediğim altın var , ne koç, o anların adeti yaptı getirdi , ilerde bileziklerle ev alıcam diyo o zaman neden satarken zarar etsin.
O bileziği ben mi yicem? :KK53::KK53::KK53:
Sana sevgilin tektaş yaptırsın parmağına girmesin, dar geldi mi değiştirelim mi dersin , yada değiştirelim dediğinde sevgilin sana küfür ettiğinde haketiğini mi düşünürsün ? manevi değeri var diyip kenara mı koyarsın tektaşı ???:cool:
Benim ne niyetim ne de kalbim o yazanlar kadar kirli , fesat değil , neysem oyum ben hacı :KK14:
Ben ne kadar anlatsam boş , herkes anlayabildiği kadarıyla işte. :KK66: :KK48:
Yahu ben öyle kuru kuru bir şey demedim kiiii .

Ohaaa ayrıca sana küfür mü ett!

Ben eğer uğraşmak istemiyorsam açmıyorum oraya konu. Lucky nin beynini şişiyorum:KK19: İlla kafa dengin birileri oluyor, sözüne güveneceğin. Bazıları özellikle olumsuz yorum yapıp sıyrılma peşinde ben uğraşamam öyle insanlarla. Ne gerek var amacım rahatlamaksa o an rahatlatacak birileri oluyor nasılsa buralarda:KK70:

Güzel taktik , bundan sonra yakana yapışıcammm :cool::p:p:KK70:

yahu sabah kahvaltı yapmadım öğlen iki lokma bişi yedim sabahtan beri açım ya :63: annemle babam hastaneye gitmeden yakalayım onlarında bi birlikte yemek yiyelim be :63: öptümmm
Afiyet olsun :)
marga.jpg

Yahu ben öyle kuru kuru bir şey demedim kiiii .

Ohaaa ayrıca sana küfür mü ett!

Maddiyat herşey mi dedin ya ona örnek verdim , kuru kuru olmucağı şeylerde varmış bak ,
Aynen öyle canım küfür etmiş kadar ağır sözler söyledi , neden bilior musun onu düşündüğüm ince düşündüğüm için , peki bunu neden yaptı bilio musun çok üşengeç bi işin ucundan tutayım istemez ondan, şimdi kuyumcuya gidip kim uğraşacak... Konunun temeli buydu ama insanlarda biraz kıtlık var ve bdv çocuk parkına dönmüş , lafını söylüo sinsice gülüo kaçıo yılan gibiler, onlar o dille kaynanalarıyla problem yaşayan tipler...

X