☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Yıılar önce kaybolan kız kardeşim senmisin yoksa:KK71:

Oluyor canımcım:KK36: toz almayıda hiç sevmem şu dilinle halletsen ne güzel olur, sürekli dışarda bir işe yarasın bari:KK70:

Ben sevmezsem olmaz:KK12:
Hay hay , dilim yeter bi telefon açar evini temizletmek için şirketi yığarım önüne :63: yanağını yalarım senin :63:

Sevgiline yapman gereken tripleride biz yapabilirsi:63:

Sabote ediyor bütün güzel günlerimi:KK70:
Çocuk her istediğimi yapıyor niye nazlancam niye triplencem ki :63: fazlasıyla ilgi görüyorum trip atmaya gerek yoh :63: burda ilgi görmüyorum ilgisizsiniz ban karşı nazlncam işteee:63::63::63::63:

Yoo korunma sayılmaz bizimki:KK53: bneim vücudumun özelliği o ki bütün bayram, tatil vs özel günlerde hasta oluyorum, seviyor özel günleri bana zehir etmeyi. Düğünümdede hastaydım:KK70:

Kuzuuuuuuuuuuuu sakinleştir beni ya , yoksa dalacam kk ya , millet entel görünecem diye dantel dantel takılıo yarabbim , şimdi kuyumcu soyucam :KK70::KK70::KK70:
Diyorum ben altın istemedim koç istemedim , herkes dio ki zorla yaptırılır mı aman beğenmemiş bileziği , alakasız alakasız cevaplar , sanki bilezik benim üstüne yatıp çatır çatır yicem , nişanlımın düğün parası diyorum koluma dar geldi diyorum , millet gösteriş dio bilmem ne dio , sanki ben mahallede altın kemer takıp geziom:KK70::KK70::KK70: biri çalışmıon galba kendine altın yap dio:KK70: gülmekten çatladım bazı yorumlara , anlayışları ne kadar kıt , kapasiteleri bu kadar dar fazla yüklenseler anlayacaklarda o zamanda ex olucaklar :KK70::KK70::KK70: bünye alışık değil çünkümmm

Kuzuuuuuuuuuuuu sakinleştir beni ya , yoksa dalacam kk ya , millet entel görünecem diye dantel dantel takılıo yarabbim , şimdi kuyumcu soyucam :KK70::KK70::KK70:
Diyorum ben altın istemedim koç istemedim , herkes dio ki zorla yaptırılır mı aman beğenmemiş bileziği , alakasız alakasız cevaplar , sanki bilezik benim üstüne yatıp çatır çatır yicem , nişanlımın düğün parası diyorum koluma dar geldi diyorum , millet gösteriş dio bilmem ne dio , sanki ben mahallede altın kemer takıp geziom:KK70::KK70::KK70: biri çalışmıon galba kendine altın yap dio:KK70: gülmekten çatladım bazı yorumlara , anlayışları ne kadar kıt , kapasiteleri bu kadar dar fazla yüklenseler anlayacaklarda o zamanda ex olucaklar :KK70::KK70::KK70: bünye alışık değil çünkümmm
Ya koç alcam senin için yaa :KK70::KK70::KK70: nedir bu kızın çektiği:63:

Ben dedim sana, açma konu bana anlat ben seni teselli ederim dedim:confused:Okypete e mesaj at konunu kapatsın senin beyin eror vermeden:KK70: Herkes anlamak istediği gibi anlıyor şekerim ne anlatırsan anlat karşındakinin anladığı kadarsın:KK70:

X