☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Kendi kıyafetlerimi ayrı yıkıyorum ben ondan, akşam işten gelince de yemek ye duş al oooo yatma saati oluo , haftasonu nişanlım gelio evde değilim iyice pasaklı oldum valla , yoksa hiç öle değilimdir , bi yer düzgün olmadığını gördüğümde giderim düzeltirim karşısına geçer bakarım ama gel gör ki ne haldeyim :mad:

Yemegi yaparken veya hazirlarken camasirlari makineye aysan. Onlar yikansa. Sen yemegini yedikdten sonrada as. Sonrada dusunu al rahat rahat otur oh misssss

Yemegi yaparken veya hazirlarken camasirlari makineye aysan. Onlar yikansa. Sen yemegini yedikdten sonrada as. Sonrada dusunu al rahat rahat otur oh misssss

OOoo kardeş sen naptın ya :KK70::KK70::KK70: eve gelince ilk önce bi dana gibi yatıyorum :KK70: ben yapamam ağır iş öyle fıttığım düşer :KK70::KK70::KK70: kask ftığı var bende olmaz aa cuh , şaka bi yana eve 8.30 ta gidiyorum yoruluyorum uğraşamıyorum , annem evde olmayınca tabi başka paşa paşa yapıyorum :KK23:

Resmini yolla bakim öylemisin:KK70: Çok canım sıkıldı, bayram geliyor ben yine hasta olcam, bu vücudumun bana garezi ne? Neden Bütün özel günlerde hasta oluyorum ben ya:mad: Yıllık izin bayram tatilleri vs vs. :cry:

Yolladım nan resim :KK53::KK53::KK53: beni doğurtan ebe ben hayatımda böyle çocuk görmedim hiç , emin misiniz doğurmaya diye sormuşl:KK70::KK70::KK70:

X