☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Masallah ama meyvesuyu yerine sut tuketirsen daha yardimci olur cancazim icindeki kalsiyum yag yakar :KK66:bende magzadyim erkenden kalktim uykusuuzm size takiliyorum netten bebege bisiler bakıyorum istee:KK37:
Sabah kalkinca bir bardak su iciyorum hic birsey yemeden. Daha sinra kayisi suyu iciyorum. Sindirim icin. Yememem lazim. Formun urunlerini yiyorum atistir.alik

ODEV:

Listedeki sosyetikler, bir alttaki uyeyi uc cumle ile tanitacak . Yalniz bunu yaparken uyenin kendisinden destek almayacak. Bunu gozlemlerine dayanarak ve arkadaslarina soru sorarak yapacak. Soru sorulan arkadaslar her zaman dogru cevap vermek zorunda degil. Dogruluk payini bulmak odevi yapana aittir.

Odev gelecek 4 ekim cumartesi gunune kadar uzatildi ama odevi biraz zorlastiralim. Kendisi hakkinda yazdiginiz kisiden 4 ayri puan alacaksiniz. 5 Ekim Pazar gunu puanlari veriyoruz.:KK60:

Puanlar icin odevin degerlendirmesi 4 bolumden olusur.

Guldurme derecesi , Dogruluk Payi, Etkileyicilik, Hayal gucu

Birinci ya da ikinci yok ama en dusuk puani alan uc kisi 150 sinav cekecek. :KK45:O kadar da gaddar degiliz korkmayin. :KK53: Sadece odevi yeniden yapacak. :KK51:

Uc cumleyi gecmemesi tercih sebebi cunku ilk sayfadaki listeye eklenecek ama isteyen sinirsiz yazabilir.
:KK53:

Odevi yapmayan KK Sosyetik Kizlar Yurdu'ndan atilir. Odevden yeterli puani alamayan uc kisi odevi yeniden yapar ama listeden silinmez. Yaninizdakiyle iyi gecinmeye bakin. :KK49:

Kolay gelsin.
:confused:

Son düzenleme:
Sabah kalkinca bir bardak su iciyorum hic birsey yemeden. Daha sinra kayisi suyu iciyorum. Sindirim icin. Yememem lazim. Formun urunlerini yiyorum atistir.alik
Benim diyetisyenim paketli meyvesularini onermiyor icinde seker var dogal degil diye herkesin bunyesi farkli tabi verirsin inşallah bende cok dikkat ediyorum aksamlari falan canim en cok neyi yemek istiyosa onu tercih ediyorum :KK53:

Benim diyetisyenim paketli meyvesularini onermiyor icinde seker var dogal degil diye herkesin bunyesi farkli tabi verirsin inşallah bende cok dikkat ediyorum aksamlari falan canim en cok neyi yemek istiyosa onu tercih ediyorum :KK53:
Valla ben iciyorum .bi zararini gormedim suan 57 kiloyum . Bir haftada 54. Olabilirim. Spor yapacagim aksam :)

Diyeti bilmemde, hazır meyve suları bende mide yanması yapıyor. İçinde ne varsa artık bana bunu yapıyorsa senin bebeğede zararı olabilir :KK66:

Diyeti bilmemde, hazır meyve suları bende mide yanması yapıyor. İçinde ne varsa artık bana bunu yapıyorsa senin bebeğede zararı olabilir :KK66:
Kiz ben paketli hic bisi yiyp içimiyorum biz yazin ciftlige gider kendimiz yapariz meyvesuyumuzu hic olmadi taze sikariz zaten bugun bi foto gordum ne kadar dogru bilmem tamek meyvesuyunda bole degisik bi bakteri olusmus onun fotosunu yayinlamislar midem bulandi sabah sabah:KK59:

X