☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

ODEV:

Listedeki sosyetikler, bir alttaki uyeyi uc cumle ile tanitacak . Yalniz bunu yaparken uyenin kendisinden destek almayacak. Bunu gozlemlerine dayanarak ve arkadaslarina soru sorarak yapacak. Soru sorulan arkadaslar her zaman dogru cevap vermek zorunda degil. Dogruluk payini bulmak odevi yapana aittir.

Odev gelecek 4 ekim cumartesi gunune kadar uzatildi ama odevi biraz zorlastiralim. Kendisi hakkinda yazdiginiz kisiden 4 ayri puan alacaksiniz. 5 Ekim Pazar gunu puanlari veriyoruz.:KK60:

Puanlar icin odevin degerlendirmesi 4 bolumden olusur.

Guldurme derecesi , Dogruluk Payi, Etkileyicilik, Hayal gucu

Birinci ya da ikinci yok ama en dusuk puani alan uc kisi 150 sinav cekecek. :KK45:O kadar da gaddar degiliz korkmayin. :KK53: Sadece odevi yeniden yapacak. :KK51:

Uc cumleyi gecmemesi tercih sebebi cunku ilk sayfadaki listeye eklenecek ama isteyen sinirsiz yazabilir.
:KK53:

Odevi yapmayan KK Sosyetik Kizlar Yurdu'ndan atilir. Odevden yeterli puani alamayan uc kisi odevi yeniden yapar ama listeden silinmez. Yaninizdakiyle iyi gecinmeye bakin. :KK49:

Kolay gelsin.
:confused:

Aaaa lucky ben pazartesiden itibaren bayram dolayısıyla yaklaşık bi 10-12 gün yokum amao_O

yo hep o vardı diğer fotolar eskiydi tatlım siyahlar syah boyaydı :KK70: bu sadece uçlardan açık renk ustu boya değil altı biraz :KK70: teşekkürler
Olsun ama ben cok begendim. Ayri bi hava gelmis. Diger tarzinda cok iyiydi. Bende saclarimi boyatmak istiyorum ama dogalligimn gitmesin diyo herkes. Sacim siyah zaten. Ama ben cok bunaldim.kendimden. Kestirmeye de cesaretim yok

Olsun ama ben cok begendim. Ayri bi hava gelmis. Diger tarzinda cok iyiydi. Bende saclarimi boyatmak istiyorum ama dogalligimn gitmesin diyo herkes. Sacim siyah zaten. Ama ben cok bunaldim.kendimden. Kestirmeye de cesaretim yok
ben kuaförde yapmadım :KK70: kendi saçım kumraldı kolayca açıldı zaten güneş ve yazla da açıldı böyle oldu açık kumralla uçlara yapmıştım millet şaşıyo kuaför yapamaz diyor
kestirme ama balyajlar attırabilirsin canım

X