☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Gunaydin Sosyetikler,:cool:

Odev gelecek cumartesi gunune kadar uzatildi ama odevi biraz zorlastiralim. Yalniz, kendisi hakkinda yazdiginiz kisiden ve bizden toplu puan alacaksiniz. Pazar gunu puanlari veriyoruz.:KK60:

Puanlar ;

Guldurme derecesi , Dogruluk Payi, Etkileyicilik, Hayal gucu

gore verilecek.

Birinci ya da ikinci yok ama en dusuk puani alan uc kisi 150 sinav cekecek. :KK45:O kadar da gaddar degiliz korkmayin. :KK53: Odevi yeniden yapacak.
:KK51:

Uc cumleyi gecmemesi tercih sebebi cunku ilk sayfadaki listeye eklenecek ama 5 cumleye kadar uzatilabilir.
:KK53:
Valla ben uzun uzun yazicam . Uzatilmasi vok iyi olmus ahla. Cunku daha bu olaydan haberdar olmayankar bile var

Gunaydin Sosyetikler,:cool:

Odev gelecek cumartesi gunune kadar uzatildi ama odevi biraz zorlastiralim. Yalniz, kendisi hakkinda yazdiginiz kisiden ve bizden toplu puan alacaksiniz. Pazar gunu puanlari veriyoruz.:KK60:

Puanlar ;

Guldurme derecesi , Dogruluk Payi, Etkileyicilik, Hayal gucu

gore verilecek.

Birinci ya da ikinci yok ama en dusuk puani alan uc kisi 150 sinav cekecek. :KK45:O kadar da gaddar degiliz korkmayin. :KK53: Odevi yeniden yapacak.
:KK51:

Uc cumleyi gecmemesi tercih sebebi cunku ilk sayfadaki listeye eklenecek ama 5 cumleye kadar uzatilabilir.
:KK53:
Bi hafta dahaaa hımmn iyiymiş iyice didikliyeyim şu Huy Meselesi Huy Meselesi i :rolleyes:

Kendisine degil de baskalarina sormak iyi fikir. Kime sorulursa cevap vermesin.:KK51:

Gunaydin. Yaptin mi boregini. :KK50: Yeni kurallar geldi. :KK70:
Günaydın gece sizinle konuşurken yapıyordum ki ben onu :) Korktum olmayacak diye ilk defa yapınca korkuyordum ama eşim çok beğendi :) Gördüm kuralları :KK70:
Gunaydin canim hosgeldin
Hoşbulduk tatlım tanımaya çalışma olunca ne güzel sohbet emeye başlamış billet:KK70:

Günaydın gece sizinle konuşurken yapıyordum ki ben onu :) Korktum olmayacak diye ilk defa yapınca korkuyordum ama eşim çok beğendi :) Gördüm kuralları :KK70:

Hoşbulduk tatlım tanımaya çalışma olunca ne güzel sohbet emeye başlamış billet:KK70:
Konusyoruz ama kimse kendini tanit.iyo herkes gozkenlerini yazsin tuttu ttutmadi oyununa dondu mevzu valla :)

Mesela ben marga ya da senin hakkinda yalan veya dogru seyler soyleyebilirim . Buna odev icin iznim var.
:KK69:

Konusyoruz ama kimse kendini tanit.iyo herkes gozkenlerini yazsin tuttu ttutmadi oyununa dondu mevzu valla :)
Eğlenceli oldu ama :KK70:Kız sana çiçek bile yolluyor neyden memnun olmadın:KK51:Sevgilin yollamamıştır sana çiçeği:KK70:
Mesela ben marga ya da senin hakkinda yalan veya dogru seyler soyleyebilirim . Buna odev icin iznim var. :KK69:
Hadi ya ne güzel olmuş :KK70:

Odevi gormeyenler icin ilk sayfaya ekliyorum. Kimse kendini tanitmasin , baskalarindan taniyacaksiniz. Yalniz toplu puani nasil vericez onda kafam karisti. Onu siliyorum. :KK51:

Tv izliyorum canim sen napiyorsun : ) bugun diyete ciddi anlamda basladim. Gobusum gitti suan. Meyve suyu ictim sadece sabah :) bayrama kadar biraz erimem lazim. Bir haftada istersem 3 kilo verebilirim. O kapasite var bende : ) sen neler yapiyosun:)
Masallah ama meyvesuyu yerine sut tuketirsen daha yardimci olur cancazim icindeki kalsiyum yag yakar :KK66:bende magzadyim erkenden kalktim uykusuuzm size takiliyorum netten bebege bisiler bakıyorum istee:KK37:

X