☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Valla ben uzun uzun yazicam . Uzatilmasi vok iyi olmus ahla. Cunku daha bu olaydan haberdar olmayankar bile var

Bi hafta dahaaa hımmn iyiymiş iyice didikliyeyim şu Huy Meselesi i

Kendisine degil de baskalarina sormak iyi fikir. Kime sorulursa cevap vermesin.

Gunaydin. Yaptin mi boregini. Yeni kurallar geldi.
Günaydın gece sizinle konuşurken yapıyordum ki ben onu :) Korktum olmayacak diye ilk defa yapınca korkuyordum ama eşim çok beğendi :) Gördüm kuralları
Gunaydin canim hosgeldin
Hoşbulduk tatlım tanımaya çalışma olunca ne güzel sohbet emeye başlamış billet

Konusyoruz ama kimse kendini tanit.iyo herkes gozkenlerini yazsin tuttu ttutmadi oyununa dondu mevzu valla :)

Mesela ben marga ya da senin hakkinda yalan veya dogru seyler soyleyebilirim . Buna odev icin iznim var.

Konusyoruz ama kimse kendini tanit.iyo herkes gozkenlerini yazsin tuttu ttutmadi oyununa dondu mevzu valla :)
Eğlenceli oldu ama Kız sana çiçek bile yolluyor neyden memnun olmadınSevgilin yollamamıştır sana çiçeği
Mesela ben marga ya da senin hakkinda yalan veya dogru seyler soyleyebilirim . Buna odev icin iznim var.
Hadi ya ne güzel olmuş

Odevi gormeyenler icin ilk sayfaya ekliyorum. Kimse kendini tanitmasin , baskalarindan taniyacaksiniz. Yalniz toplu puani nasil vericez onda kafam karisti. Onu siliyorum.

Tv izliyorum canim sen napiyorsun : ) bugun diyete ciddi anlamda basladim. Gobusum gitti suan. Meyve suyu ictim sadece sabah :) bayrama kadar biraz erimem lazim. Bir haftada istersem 3 kilo verebilirim. O kapasite var bende : ) sen neler yapiyosun:)
Masallah ama meyvesuyu yerine sut tuketirsen daha yardimci olur cancazim icindeki kalsiyum yag yakar bende magzadyim erkenden kalktim uykusuuzm size takiliyorum netten bebege bisiler bakıyorum istee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…