☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

ben haric herkesin haberi var herhalde :) nedrn bitirdiniz. Okullar acilinca seninki baska biri oluyor . Kapaninca bambaska biri oluyo
bilmem konuştuk diye hatırladım biran..
henüz okula gitmedi aslında herşey iyiydi ama yine paranoyaklaştı kuzenlerime falan sardı bi çekememezlik hali vardı katlanamıyorum onun o hallerine.. bitirdim.
pişman değilim ama o çok pişman.

Bu cocuk ya seni cok seviyor cok kiskandigindan yapiyo. Ya da sana aci cektirmekten zeck aliyor
kendin sec :)

Benim esiminde evlenmeden once cekilmez bi kiskancligi vardi evlendik o gunden sonra ole bi dahaa kiskanmadi simdide magzada biri fazla samimilesti mi hemen kendi ilgilenir bu durum her erkekde ayni degil xok yakin arkdasminda sevgilisi ayniydi en sonunda ayrildi bole daha mutlu sende bole rahatsan mutluysan ole devam et canimm

Gunaydin Sosyetikler,

Odev gelecek cumartesi gunune kadar uzatildi ama odevi biraz zorlastiralim. Kendisi hakkinda yazdiginiz kisiden 4 ayri puan ve bizden 1 toplu puan alacaksiniz. Pazar gunu puanlari veriyoruz.

Puanlar ;

Guldurme derecesi , Dogruluk Payi, Etkileyicilik, Hayal gucu

gore verilecek.

Birinci ya da ikinci yok ama en dusuk puani alan uc kisi 150 sinav cekecek. O kadar da gaddar degiliz korkmayin. Odevi yeniden yapacak.

Uc cumleyi gecmemesi tercih sebebi cunku ilk sayfadaki listeye eklenecek ama 5 cumleye kadar uzatilabilir.

Son düzenleme:
Oglen olduu canimmm nasilsin gafdar ogretmenler gibisin haa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…