☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Evet ya öyleymiş olsuun ben de akşamyine gelirim sen nasılsın dün konuşamadık ev sahibi Hayırlı olsun topiğin

Burada ev sahibi yok. Kim gelirse o ev sahibi. Topu bana atmayin.

Alisveris yapmayi erteleyip duruyorum , temizligi erteleyip duruyorum cok sosyetik takiliyorum dermisim ama en azindan bir hizmetcim olsaydi iyiydi.

Sen nasilsin ?

iyi akşamlar :)

meraba lucky akşam oldu sayılır mı

Burda sabah orda aksamm. Yok mu guzel bir dizi bugun.

aa doğru yaw yine unuttum :) küçük ağa var bu akşam

Hmm güzel dizileri kaçırıyorsun ama olsun yabancı kanallar daha güzel, ben sürekli alt yazılı izliyorum. Polisiye, gerilim,korku. Sana bunlardan lazım bu ara zaten :)

Gerilimi eskiden cok severdim simdi konsantre olamiyorum. Sadece big bang tarzi dizileri izliyorum. Turk televizyonu arada aciyorum , o da kafama uyan dizi olursa. Zaten sagolsunlar yarisi krem reklamlariyla geciyor.

Gerilimi eskiden cok severdim simdi konsantre olamiyorum. Sadece big bang tarzi dizileri izliyorum. Turk televizyonu arada aciyorum , o da kafama uyan dizi olursa. Zaten sagolsunlar yarisi krem reklamlariyla geciyor.
Evet reklam konusu sıkıntı, çoğu sevdiğimiz diziyi gece internetten takpi ediyoruz o yüzden sana da tavsiye ederim :) Biri bdv de resim paylaşmış olay olay

Ah keşke olsaydı ev işi bitmiyor ben de iyiyim bugün iznliydim bolca ev temizliği ütü yaptım yemek derken akşam oldu sohbet başlamış

Ooo uyelere , ziyaretcilere bak , ne merakliyiz bu konulara.
Valla kopacak yer arıyoruz, böyle konular olunca herkes bir anda atlıyor, mune birazdan biner tepemize orda :)
Ah keşke olsaydı ev işi bitmiyor ben de iyiyim bugün iznliydim bolca ev temizliği ütü yaptım yemek derken akşam oldu sohbet başlamış
Güneş batar batmaz soluğu burda alıyoruz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…