☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Tamam sen ol ben arkandan geleyim:p

Butun enerjimi bugun telefonlarda harcadim ve bugun dolunay var. Topigi takip edemiyorum . :KK53:

Takma tabi sana oğlan mı yok :KK19: 0 beden olunca önünden geç:KK70:

Aslinda ben onu terslemistim basta(yasca baya kucuk) o da bana rovansini yapti bugun. Gelir mi sonra gelir ama lucky kabul eder mi asla. Onunden gecen gecsin ben gecmem artik. :KK70:

-------------------------------------------------------------------------------------
Ben cikiyorum simdi mecburiyetten. Iyi geceler hanimlar. :KK68:

Butun enerjimi bugun telefonlarda harcadim ve bugun dolunay var. Topigi takip edemiyorum . :KK53:

Aslinda ben onu terslemistim basta o da bana rovansini yapti bugun. Gelir mi sonra gelir ama lucky kabul eder mi asla. Onunden gecen gecsin ben gecmem artik. :KK70:

-------------------------------------------------------------------------------------
Iyi geceler:KK25:

Aslinda ben onu terslemistim basta(yasca baya kucuk) o da bana rovansini yapti bugun. Gelir mi sonra gelir ama lucky kabul eder mi asla. Onunden gecen gecsin ben gecmem artik. :KK70:

İyi geceler:63:

Amin Allah razı olsun, hepimizin inşallah. Zor olmuyor mu çocuklarla site:) kk kadınları olarak zoruz:KK23::KK70:
Amin:KK68:
Bu soruyu çok alıyorum:-)
Canım kızlar 9.5 yaşındalar,oğlum 4 yaşında:KK51:Bana ihtiyaçları var ama bağımlı değiller:KK58:Benim görevim olan tüm ihtiyaçlarını karşılıyorum:KK51:Eşimde çok yardımcı sağolsun:KK70:
Ailemden ayrı bir şehirde yaşıyorum yaşadığım şehirde hiç yakınım yok öyle olunca boş zamanım çok oluyor:KK51:Çok fazla tv izlemiyorum.Boş vakitlerimi sitede geçiriyorum:KK39:
Özellikle geceleri takılıyorum tüm işlerim bitmiş oluyor:KK66:

Amin:KK68:
Bu soruyu çok alıyorum:-)
Canım kızlar 9.5 yaşındalar,oğlum 4 yaşında:KK51:Bana ihtiyaçları var ama bağımlı değiller:KK58:Benim görevim olan tüm ihtiyaçlarını karşılıyorum:KK51:Eşimde çok yardımcı sağolsun:KK70:
Ailemden ayrı bir şehirde yaşıyorum yaşadığım şehirde hiç yakınım yok öyle olunca boş zamanım çok oluyor:KK51:Çok fazla tv izlemiyorum.Boş vakitlerimi sitede geçiriyorum:KK39:
Özellikle geceleri takılıyorum tüm işlerim bitmiş oluyor:KK66:
:nazar:Maşallah çok güzel, iyi bile geliyoruz yani:p Antalya ydı demi eşimle ilerde Istanbul u terk etcez sahil şehri olsun istiyorum ama bakalım neresi nasip olacak :)

:nazar:Maşallah çok güzel, iyi bile geliyoruz yani:p Antalya ydı demi eşimle ilerde Istanbul u terk etcez sahil şehri olsun istiyorum ama bakalım neresi nasip olacak :)
Tabi burası benim ilacım:KK59:
Yok canım Antep'teyim ben:KK19:
Hayırlısı olsun :KK55:
Ben çıkıyorum sana hayırlı geceler
smiliesleep066.gif
love_give_heart.gif

X