☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Tamam sen ol ben arkandan geleyim

Butun enerjimi bugun telefonlarda harcadim ve bugun dolunay var. Topigi takip edemiyorum .

Takma tabi sana oğlan mı yok 0 beden olunca önünden geç

Aslinda ben onu terslemistim basta(yasca baya kucuk) o da bana rovansini yapti bugun. Gelir mi sonra gelir ama lucky kabul eder mi asla. Onunden gecen gecsin ben gecmem artik.

-------------------------------------------------------------------------------------
Ben cikiyorum simdi mecburiyetten. Iyi geceler hanimlar.

Iyi geceler

İyi geceler

Amin Allah razı olsun, hepimizin inşallah. Zor olmuyor mu çocuklarla site:) kk kadınları olarak zoruz
Amin
Bu soruyu çok alıyorum
Canım kızlar 9.5 yaşındalar,oğlum 4 yaşındaBana ihtiyaçları var ama bağımlı değillerBenim görevim olan tüm ihtiyaçlarını karşılıyorumEşimde çok yardımcı sağolsun
Ailemden ayrı bir şehirde yaşıyorum yaşadığım şehirde hiç yakınım yok öyle olunca boş zamanım çok oluyorÇok fazla tv izlemiyorum.Boş vakitlerimi sitede geçiriyorum
Özellikle geceleri takılıyorum tüm işlerim bitmiş oluyor

Maşallah çok güzel, iyi bile geliyoruz yani Antalya ydı demi eşimle ilerde Istanbul u terk etcez sahil şehri olsun istiyorum ama bakalım neresi nasip olacak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…