☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

bende de sigara alkol yok :) tipik bir başağım :) evliymişsin maşallah benim de 5 yıl 7 aylık bir ilişkim var 22 yaşımdayım hukuk mezunuyum taze mezunum stajyerim :)

Maşallah, beraber çalışmanız da iyiymiş sürekli gözünün önünde :) Valla bu ara benimde öyle süreklisitedeyim :)

aa ne güzel ben de ilgiden sıkılırım huysuzum bu konuda :)
eşin de yeterince ilgi gösteriyordur umarım :)
Aa gerçekten mi? Ben isterim kesinlikle. Gösteriyo, yoğun çalışıp göstermediği zamanda gidip alıyorum ben ilgimi :) Onun keyfinimi bekliycem mutlu olmak için. Öyle takıntılarım yok ben oturayım o gelsin sevsin sevilme vaktim gelince gidip sevdiriyorum kendimi :)

bende de sigara alkol yok :) tipik bir başağım :) evliymişsin maşallah benim de 5 yıl 7 aylık bir ilişkim var 22 yaşımdayım hukuk mezunuyum taze mezunum stajyerim :)
Ay ne güzel Mesleğimde başarılar ilişkinde mutluluklar diliyorum o xaman bende 25 imdeyim inşaat mühendisiyim toz toprakla baya haşırneşirim

en güzelini yapıyorsun ya ben de evlenince beklemem diye düşünüyorum mesela o gelsin diye istiyorsam konuşmak, öpmek, sarılmak gider sarılırım bunda gurur yapacak bir şey yok ki :)

ama çok ilgiden de sıkılırım az öte dur benden derim :)

seni tuttum senden tavsiyeler alayım :)

Ay ne güzel Mesleğimde başarılar ilişkinde mutluluklar diliyorum o xaman bende 25 imdeyim inşaat mühendisiyim toz toprakla baya haşırneşirim

teşekkür ederim mühendis hanım :) ben mühendis olacak kadar matematikle uğraşamam ya mühendislik matematiği çok ağır değil mi

Kesinlikle doğru düşünüyorsun, öyle ikinizde mutlu huzurlu oluyorsunuz, gereksiz zıtlaşmalar yaşanmıyor. Tamam ben sana tüyolar veririm :)

Ya aslında evet kaç türlü matematik dersi alıyorsun ama bilmem ki ben hep sevmişimdir matematiği mesleğimi de isteyerek tercih listeme yazmıştım ve geldi şimdi de severek çalışıyorum bazen kafa kalmıyo hesap kitao yoruyo beni ama olsun Bana da o koca koca hukuk kitapları hep ürkütücü gelmiştir ezberim pek yoktur daaa

Kesinlikle doğru düşünüyorsun, öyle ikinizde mutlu huzurlu oluyorsunuz, gereksiz zıtlaşmalar yaşanmıyor. Tamam ben sana tüyolar veririm :)

sen düğün işini bir haftada halletmişsin ya oradan nasıl tavsiye alacağım :) çok korkuyorum ben evlenemezsek diye hayırlısı bizim için böyle olsun istiyorum

yok değilsin, 15 yaşında kız vardı geçen konu açmıştı :)

aslında bu topiği kastetmiştim sadece sen ben harbikız lucky dilara arasında :)

mat 1 iyi de mat 2 yegelince ı ıhhh sevmiyorum o nedenle zaten böööyle matematik filan olmayan bir bölüm seçtim gerçi kalın kalın kitaplar anamı ağlattı ama :) olsun işlem yapmaktan iyidir

sen düğün işini bir haftada halletmişsin ya oradan nasıl tavsiye alacağım :) çok korkuyorum ben evlenemezsek diye hayırlısı bizim için böyle olsun istiyorum
Bak şimdi zaten bir anda eşya alınca maddi olarak zor oluyor, şimdiden ufak tefek birşeyler alıp ödemeye başlayın. Nişanı da uzun tutma bizim gibi 1 hafta da yapamasanda en fazla 3 aylık tut. Ailen biliyor, onun ailesi biliyor, kadın size gelecek daha ne olsun. Tabi ki hakkında hayırlısı olsun.

Düz mantık diyorsun doğruu hepimiz bu şekilde seçiyoruz zaten mesleklerimizi Hep bişeylerden kaçıp başka bir yere sığınmıyormuyuz Ezber yapmayım diye 4 yıl rakamlarla güreştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…