☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Önce bir erkek arkadaşından geliş amacını öğren, sonrada anneni çek kenara söyle planlarınızı. Demez ki neden desin senin kararını önemser :)

hmm annemle önceden konuşsam onu hazırlasam iyi olur aslında değil mi?
annem de demişti bir sor sevgiline annesi neden geliyormuş diye

Ben iyi akreplerdenim :) Ben akrebim demesem kimse anlamıyor zaten, bi çoookk kıskançlığım var onuda kocam düşünsün :)

aksi değilsin sanırım genelde ters ters konuşmalarından belli ederler kendilerini

Kesinlikle öyle önden iyice bi ayar çek annene, Aslında adamına göre muammele yapıyorum :) Bazen hiç yapıcı olasım gelmiyor, bir sözüne bi davranışına takılıyorum iğneleyip duruyorum. Ama çoğunlukla değilim ya uysalım :)

tamam o zaman öncelikle sevgilimle bir konuşayım :)
demek ki benim bir şeyime takılmadın

Rahat ol istediğini söyleyebilirsin, göstermiyorum zaten yaşımı. Çok güzelim, çok zayıfım Var ya aramızda böyle tipler de

27 de evlendim demiştin şimdi yaş kaç acaba :)
ben de hiç göstermiyorum yaşımı şimdilik hiç hoş değil tabi herkes lise kaç?? diye soruyor filan :)

Bdv nin selam konusuna bak :)

ahahah tamam

:) Bol bol çay sigara içer, bunu önermiyoruz 27 yaşındayım, evliyim, Akrep burcuyum yarışmaya istanbuldan katılıyorum :) Sen neler yapıyorsun
Sigara alkol yok bende ana kuzusu dilara Tipik bi boğayım Bu gün tam bir yıl oldu evleneli Çalışıyorum çok yoğun bi hayatım var bebek yok Öyleee şu an memleketimden uzak bi şehirde eşimle betaber çalışıyoruz aynı firmada Hayattaki eğlencelerimden biri de kk Akşamları buralardayım iştee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…