☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Önce bir erkek arkadaşından geliş amacını öğren, sonrada anneni çek kenara söyle planlarınızı. Demez ki neden desin senin kararını önemser :)

hmm annemle önceden konuşsam onu hazırlasam iyi olur aslında değil mi?
annem de demişti bir sor sevgiline annesi neden geliyormuş diye

Ben iyi akreplerdenim :) Ben akrebim demesem kimse anlamıyor zaten, bi çoookk kıskançlığım var onuda kocam düşünsün :)

aksi değilsin sanırım :KK48: genelde ters ters konuşmalarından belli ederler kendilerini :KK48:

hmm annemle önceden konuşsam onu hazırlasam iyi olur aslında değil mi?
annem de demişti bir sor sevgiline annesi neden geliyormuş diye

aksi değilsin sanırım :KK48: genelde ters ters konuşmalarından belli ederler kendilerini :KK48:
Kesinlikle öyle önden iyice bi ayar çek annene, Aslında adamına göre muammele yapıyorum :) Bazen hiç yapıcı olasım gelmiyor, bir sözüne bi davranışına takılıyorum iğneleyip duruyorum. Ama çoğunlukla değilim ya uysalım :)

Kesinlikle öyle önden iyice bi ayar çek annene, Aslında adamına göre muammele yapıyorum :) Bazen hiç yapıcı olasım gelmiyor, bir sözüne bi davranışına takılıyorum iğneleyip duruyorum. Ama çoğunlukla değilim ya uysalım :)

tamam o zaman öncelikle sevgilimle bir konuşayım :)
demek ki benim bir şeyime takılmadın :KK53:

Rahat ol istediğini söyleyebilirsin, göstermiyorum zaten yaşımı. Çok güzelim, çok zayıfım :KK70::KK70:Var ya aramızda böyle tipler de :KK71::KK71:

27 de evlendim demiştin şimdi yaş kaç acaba :)
ben de hiç göstermiyorum yaşımı şimdilik hiç hoş değil tabi herkes lise kaç?? diye soruyor filan :)

Bdv nin selam konusuna bak :)

ahahah tamam

:) Bol bol çay sigara içer, bunu önermiyoruz :KK20: 27 yaşındayım, evliyim, Akrep burcuyum yarışmaya istanbuldan katılıyorum :) Sen neler yapıyorsun
Sigara alkol yok bende ana kuzusu dilara o_O Tipik bi boğayım:KK54: Bu gün tam bir yıl oldu evleneli:nazar: Çalışıyorum çok yoğun bi hayatım var bebek yok :KK47: Öyleee şu an memleketimden uzak bi şehirde eşimle betaber çalışıyoruz aynı firmada :KK52:Hayattaki eğlencelerimden biri de kk En Büyük KK Akşamları buralardayım iştee:KK23:

X