☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Aman iyi ol ki cenenle birlikte gel buraya.

Kafadan sakat olmamin disinda yok bi rahatsizligim. Benim diyet nerdeyse 2 aydir suruyor. Fire vere vere yarisma topiginde verdi. Pinko alacagin olsun. Yok ben karatay i seviyorum. Bana en uygunu o. Degisik tadlar sekil A dunku gibi diyetimi de duzenimi de bozuyor.

Selam sana da yabanci.

sağol canım, sende iyi ol inşaallah hep....
tamam ozaman diyet konusunda canım... ama aklında 5333hep olsun!!!

ben erken kalkmadım canım: )
11,5ta kalktım.
sen kaçta uyandın?
Şimdi kalktım 7.30 da bi posta kalkıp eşime kahvaltı hazırlayıp yolcu ediyorum o kapıdan çıktığı gibide hoooppp yatağa
Kizam ben beste kalktim. Midemin gurultusuna dayanamayip . Ayran ictim, yogurt yedim, corba ictim.
Maşallah , Neden yedin kiii tartılcaz bu gün Şeker falan yok demi sende?

sağol canım, sende iyi ol inşaallah hep....
tamam ozaman diyet konusunda canım... ama aklında 5333hep olsun!!!

5333 degil de 3333 yapabilirim.
Şimdi kalktım 7.30 da bi posta kalkıp eşime kahvaltı hazırlayıp yolcu ediyorum o kapıdan çıktığı gibide hoooppp yatağa

Hic yapmam ama oyle oldu dun. Insulin resistance var, dun mercimek corbasinin yaninda ekmekte yemistim .

bende aynen senin gibi ama ben kahvaltı koymuyorum, yemiyor çünkü, ancak kalkıp gidiyor hep....
yemeyincede ben napayım zorlada yedirememki koca adama: )
7-7,5arası işte.

Hic yapmam ama oyle oldu dun. Insulin resistance var, dun mercimek corbasinin yaninda ekmekte yemistim .
Aç kalamandan belli birşeylerin olduğu :) Benim eşimde böyle acıktım desin 5 dk içinde suratı düşüyor dk geçtikçe sinirleri geriliyo espiri bile yapamıyorum o açken Şekerine baktırdk ama yokmuş onun ki arsızlıktan yani :)
bende aynen senin gibi ama ben kahvaltı koymuyorum, yemiyor çünkü, ancak kalkıp gidiyor hep....
yemeyincede ben napayım zorlada yedirememki koca adama: )
7-7,5arası işte.
Benimkide yapmazdı ama alıştı, kalkıp hazırlamışım o saatte, sıkıyorsa yemesin

Son düzenleme:

3333ü okurken kendimi bi an uluyan kurda benzettim: ))))))) uuuuuuvvvvv........
inatta bi murat demişler: ))))
kapasiten daha yüksek ben biliyom gel sen 5333yap yaparsan eğer: )))
benim kan şekerim bu 5333ten önce çok sık düşerdi sıkıntı verecek şekilde hemde, çünkü kan şekerimi yükselten şeyleri çok tüketiyordum, ama 5333ten sonra eser kalmadı kan şekerimin düşmesinden....
5333ü uzun süre bırakıp cozutunca baş gösteriyor yalnız....

Simdi soyle oluyor. Bazilari selam verip cikiyor sohbet etmeden. Eee sohbet etmeyenle de zorla sohbet etmiyoruz. Yani sen bizimle sohbet edersen bizde seninle ederiz.

Ben selam veriyorum ama sadece beğeniliyor. Cevap yazan yok zorla mı yazdıracağım millete

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…