☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Iki tarafin da sistemini begenmiyorum ama burda Alman bir doktor var Allah var super bir doktor. Kendisine de soyledim gordugum en iyi doktorsun diye. Almanya bu konularda daha iyi sanirim.

Iki tarafin da sistemini begenmiyorum ama burda Alman bir doktor var Allah var super bir doktor. Kendisine de soyledim gordugum en iyi doktorsun diye. Almanya bu konularda daha iyi sanirim.
Onlar her dalga iyi canım :)
kızlar uykum biraz biraz geliyor, heran sızabilirim haberiniz olsun...
sızarsam şimdiden iyi geceler size...
: ***
Sızarsan iyi geceler Allah rahatlık versin :)

Yalan soyluyor bildigin klasik akrep. Ben akreplerle anlasamam aslinda sana nerden cattim. Gerci her burctan kazik yedim sayilir.

O birrrrr meyraaa , o birrrr koccccccccccccc.
Nedense çoğu kişiden duyuyorum akreple anlaşamamı bence millet sorunlu suç da burca kalıyor Kocam beni çok değiştirdio eski akrepliğimden eser yok şimdi

Nedense çoğu kişiden duyuyorum akreple anlaşamamı bence millet sorunlu suç da burca kalıyor Kocam beni çok değiştirdio eski akrepliğimden eser yok şimdi

Akrep bildigin kinci oluyor. Ya hep ya hic derler , ortasini bilmezler, duygusaldirlar, beklentileri vardir ama ne beklediklerini de bilmezler. Bir de biz torpuleyelim seni.

Akrep bildigin kinci oluyor. Ya hep ya hic derler , ortasini bilmezler, duygusaldirlar, beklentileri vardir ama ne beklediklerini de bilmezler. Bir de biz torpuleyelim seni.
Ya hep ya hiç kısımları doğru :) Beni sinirlendirmek o kadar zor ki beni sinirlendiren adamı öpüp tebrik edesim gelir Kinci de değilim çok hak etmiş olması lazım o duruma gelmem için, onda bile sinirim geçince iyi dileklerde bulunurum. Ama kıskançlığım tavandır. O konuda Allah kocamın yardımcısı olsun

Birde Breeezilyaaa diyordun adama.

Hadi toplu cikalim, ogleden sonra kalkalim, kilo bildirimi yapalim, iyi bir rezil olalim.

Burcum seni korkutmasın ben klasik akreplerden değilim Senin burcun ne?

yok ben su guruplarından pek korkmam, akreplede anlaşırım genelde: )
eşinin burcu ne.

Yalan soyluyor bildigin klasik akrep. Ben akreplerle anlasamam aslinda sana nerden cattim. Gerci her burctan kazik yedim sayilir.

O birrrrr meyraaa , o birrrr koccccccccccccc.

ayneeeen: DD

Onlar her dalga iyi canım :)

Sızarsan iyi geceler Allah rahatlık versin :)

sağol canım benim....
: *

Uykunu mu getirdik sagol ya. Zibar da yat.

: *****

Sizi kaciklar sizi. Beni yatirdiniz sohbete devam ha..
Eşim Balık. Mükemmel uyum diyor bazı siteler ama öyle mi ki :)
duygusal açıdan çok güzel bir uyum balık akrep bence, baskın karakterde genelde sensindir buyuk ihtimal evde.
balıklar sevgi dolu olurlar.

Ben uykudan uyandim cunku aciktim. Midem kaziniyor . Yedigim salata kazindirdi biliyorum. Corba ve ayran ictim yoksa uyuyamiyorum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…