☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Aç kalamandan belli birşeylerin olduğu :) Benim eşimde böyle acıktım desin 5 dk içinde suratı düşüyor dk geçtikçe sinirleri geriliyo espiri bile yapamıyorum o açken :KK70:Şekerine baktırdk ama yokmuş onun ki arsızlıktan yani :)

Benimkide yapmazdı ama alıştı, kalkıp hazırlamışım o saatte sıkıyorsa yemesin :KK70:

bizim evde de baskın karakter beyefendileri olduğu için sıkıyorsa yemesin değilde sıkıyorsa zorla yedirsin olur ancak: ))))))
çok öyle hazırladığım halde yemediği..... yemem dedimi tamam biter yemezki....
inat işte: )
seviyorum aslında inadınıda deli etsede beni.
kendi haline koydum bende onu: ))))):KK70::KK70:

Aç kalamandan belli birşeylerin olduğu :) Benim eşimde böyle acıktım desin 5 dk içinde suratı düşüyor dk geçtikçe sinirleri geriliyo espiri bile yapamıyorum o açken :KK70:Şekerine baktırdk ama yokmuş onun ki arsızlıktan yani :)

Benimkide yapmazdı ama alıştı, kalkıp hazırlamışım o saatte sıkıyorsa yemesin :KK70:

Niye kizam ne sinirli halimi gordun. Yakarim bu topigi dedim sadece. :KK70:

3333ü okurken kendimi bi an uluyan kurda benzettim: ))))))) uuuuuuvvvvv........
inatta bi murat demişler: ))))
kapasiten daha yüksek ben biliyom gel sen 5333yap yaparsan eğer: ))):KK70::KK70::KK45::KK45::KK15:
benim kan şekerim bu 5333ten önce çok sık düşerdi sıkıntı verecek şekilde hemde, çünkü kan şekerimi yükselten şeyleri çok tüketiyordum, ama 5333ten sonra eser kalmadı kan şekerimin düşmesinden....
5333ü uzun süre bırakıp cozutunca baş gösteriyor yalnız....

Benim bu aralar gucum bir tek 3333 e yetiyor. :KK70: Yok ben gelmiycem karatayi birakmam ona soz verdim. :KK30:

1 senelik aktif üyemi olman gerekiyormuş? Alırlar heralde her konuda aktifsin :)

Yoo öyle bir süre yok. Aktiflik, belli bir mesaj sayısını geçmek, gereksiz yerde alakasız geyik yapmamak ve kurallara uyup örnek bir üye olmak :KK24: Örnek olmak konusunda şüpheliyim :KK53:

bizim evde de baskın karakter beyefendileri olduğu için sıkıyorsa yemesin değilde sıkıyorsa zorla yedirsin olur ancak: ))))))
çok öyle hazırladığım halde yemediği..... yemem dedimi tamam biter yemezki....
inat işte: )
seviyorum aslında inadınıda deli etsede beni.
kendi haline koydum bende onu: ))))):KK70::KK70:
Amann koy gitsin :) Sana yarıyor işte gözü kapalı oraya buraya çarparak sofra hazırlamıyorsun:KK70:

Niye kizam ne sinirli halimi gordun. Yakarim bu topigi dedim sadece. :KK70:

Benim bu aralar gucum bir tek 3333 e yetiyor. :KK70: Yok ben gelmiycem karatayi birakmam ona soz verdim. :KK30:
Daha gecede beni yuvarlıyordun:63: Arada atraksyonlu çıkışların oluyor yani:KK70:
Yoo öyle bir süre yok. Aktiflik, belli bir mesaj sayısını geçmek, gereksiz yerde alakasız geyik yapmamak ve kurallara uyup örnek bir üye olmak :KK24: Örnek olmak konusunda şüpheliyim :KK53:
Banlandın mı çok :KK70:

Son düzenleme:
Ben selam veriyorum ama sadece beğeniliyor. Cevap yazan yok zorla mı yazdıracağım millete :KK28:

kız bende sana laf atacaktım tammm....
kafana takma senide çözeriz kendimizi çözdüğümüz gibi: ))))):KK70::KK70:
sen bize göre biraz mesafeli durduğundan kaynaklanıyor zannımca bu... yoksa başka bir nedeni yok bence...
daha sıcak davran, beğenlere bol tıkla bak nasıl işliyor: ))))
psklg meyra: ):KK45::KK45::KK45:

O konuda biz de supheliyiz.:KK53: Gerci bu topikte kim var ki ornek uye olan. Nevreste ve Elif var onlar da edi zaten. :KK51:

Yani, bir tek o konuda endişeliyim. Geri kalanı sorun değil de. İşte editör ihtiyacından değerlendirileceğim :KK70:

Daha gecede beni yuvarlıyordun:63: Arada atraksiyonlu çıkışların oluyor yani:KK70:

Banlandın mı çok :KK70:

Hiç banlanmadım.

kız bende sana laf atacaktım tammm....
kafana takma senide çözeriz kendimizi çözdüğümüz gibi: ))))):KK70::KK70:
sen bize göre biraz mesafeli durduğundan kaynaklanıyor zannımca bu... yoksa başka bir nedeni yok bence...
daha sıcak davran, beğenlere bol tıkla bak nasıl işliyor: ))))
psklg meyra: ):KK45::KK45::KK45:

Mesafeli değilim ya millete zorla birşey yaptırmaktan hoşlanmıyorum. Benim takıldığım kişiler var ama onlar yok şu an :KK69:

kızlar komşu kahveye çağırdı, şimdi gitmesem ayıp olar, ben gideyim sonra yine sohbet ederiz olurmu?
harbikız hoşgeldin canımcım....
ben kaçtım, görüşürüz kızlar....
bu arada luckycim sıcak çay içtim şimdi, iyi geldi karnıma.... tahmin ettiğim gibi serin havadan bu sefer boğucu geçmiş rglim böyle galiba.....
öptüm hepiciğinizi:KK68::KK68::KK68:

Hiç banlanmadım.

Mesafeli değilim ya millete zorla birşey yaptırmaktan hoşlanmıyorum. Benim takıldığım kişiler var ama onlar yok şu an :KK69:
Belki ondan uzun sürmüştür düşünmelereri, bu kız hiç ban almamış coşmak için editör olmayı mı bekliyor acaba diye düşünüyor olabilirler:KK70:Kabul ederler heralde talep çoksa anca eleme yapıyorlardır.

Belki ondan uzun sürmüştür düşünmelereri, bu kız hiç ban almamış coşmak için editör olmayı mı bekliyor acaba diye düşünüyor olabilirler:KK70:Kabul ederler heralde talep çoksa anca eleme yapıyorlardır.

Bence biçilmiş kaftanım ben hiç cezam yok, aktifim, mesaj sayım iyi, daha ne ? :confused:

X