☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Boşa gitsn,ben olsam kesin bosardim. O ne canim! Yek yapmak icin mi evlendiniz!

Bkz: bdv akillari :KK70:
Ben ona iyi olduğu bi konuda bu konuda iyi olmasan evlenmezdim dedim bozuldu, intikam alıyor aklı sıra :) Celp yollayımda aklı başına gelsin:KK70:Dava açmakta pahalı ya, sırf ders vercem diye 300 lira vermeye değer mi bilemedim:KK51:

Bizim topik ters calisiyo kilo da alabilir yani. :KK70:

Kiz batirdik karizmamiz yerlerde. 16 sindan sonra yuvarlak masa toplantisi yapalim. :KK70:
Top gibi yuvarlak olcaz zaten o kesinde :KK70: resmen sok oldum tartiya ciktigimda yaa. Nasil bir ciglik attiysam kocam tuvalette isini yarim birakip geldi noldu diye :KK70:

Ben ona iyi olduğu bi konuda bu konuda iyi olmasan evlenmezdim dedim bozuldu, intikam alıyor aklı sıra :) Celp yollayımda aklı başına gelsin:KK70:Dava açmakta pahalı ya, sırf ders vercem diye 300 lira vermeye değer mi bilemedim:KK51:

İnternetten cikti al celp seklinde :-) madem amacin goz dagi vermek :-)

Top gibi yuvarlak olcaz zaten o kesinde :KK70: resmen sok oldum tartiya ciktigimda yaa. Nasil bir ciglik attiysam kocam tuvalette isini yarim birakip geldi noldu diye :KK70:
Dolunay bitti ya herkes bu aralar kilo aliyor bir tek sen degilsin.:confused:

Yok kız onun bizi geçme ihtimali yok, günde 7 öğün yemek yiyor, açlığa tahammülü yok:KK70: Kilo almaz da vermiyor da :)
Aslinda bizim icin iyi bir rakip ama biz kilo aliyoruz bize kilo alan biri lazim.:KK70: Bu arada bugun ne yediniz dokulun bakalim. :cool:

Ne diycen hakime. Hakim bey bosanmak istiyorum,kocam guzel yemek yapiyorum diye evlendi benmle. Gitsin bi aşçı bulsun kendine :KK70:
Hakim hapse atar kiz seni :KK70:
:) Doğu diyosun valla adamın karşısına ne sorunlular gelmiştir bana harcadığı zaman için cezalandırır :KK70:

Aslinda bizim icin iyi bir rakip ama biz kilo aliyoruz bize kilo alan biri lazim.:KK70: Bu arada bugun ne yediniz dokulun bakalim. :cool:
Sabah 1 dilim ekmekle kahvaltı yaptım, Akşam da Kadıköyde ablamla buluştum ya hani, hamburger yedim yarısını ablama verdim, bitirmedim:KK53:

Ben cok az kahvalti yaptim. Azcik peynir,zeytin minicik ekmek.
Oglen erik yedim
Aksam 2-3 dilim karpuz,2 tane ceviz yedim
2,5 litre su ictim :KK73:

:) Doğu diyosun valla adamın karşısına ne sorunlular gelmiştir bana harcadığı zaman için cezalandırır :KK70:

Sabah 1 dilim ekmekle kahvaltı yaptım, Akşam da Kadıköyde ablamla buluştum ya hani, hamburger yedim yarısını ablama verdim, bitirmedim:KK53:

Hamburger mi , sormasaydim iyiydi. :KK70:Hem doyurmaz da o , ac birakir seni.

Ben cok az kahvalti yaptim. Azcik peynir,zeytin minicik ekmek.
Oglen erik yedim
Aksam 2-3 dilim karpuz,2 tane ceviz yedim
2,5 litre su ictim :KK73:

Seninki iyiymis aferin.
:cool:

X