Kk gzlerimi makyajla nasl bytrm

Demet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
991
4
38
arkadaşlar benim gözlerim küçük bazıları makyajla kocaman yapıyo bu nasıl oluyo biri banada öğretsin​

1.istersen sadece rimel kullanip göz icine bem beyaz kalem ve kirpik altina hafifte siyah kalem sürüp siyahi azcik kulak cöpüyle bulastir böyle,daha naturel gözükür ve daha büyük gösterir.
2.eyliner kullan hem alt tarafa hem üst ama yaridan yaparsan daha güzel daha büyük gözükür icinede hafif beyaz kalem tam irilesir ,tabi rimel unutulmamasi lazim özellikle dolgunlastirici rimel kullan..mesela jade maybellin 3+VOLUME ..
3.istersen sirf üstten yaridan kalemle kalin cizgi cek ve altada ayni sekilde...

ama beyaz kalemi unutma en cok ise yarayan o :)

birde su var sakin sürme cekme o cok kücük gösterir herzaman...

ha bide su alt kiripklerede hafiften rimel kullan

karakız zaten söylencekleri söylemiş.. bende sölim bi kez yinede.. göz içine beyaz kalem cek.. göz üstüne kirpik diplerine eyeliner yada göz kalemi cek.. siyah cok sırıtır yumusak bi ton kullan eger esmer degilsen.. alt kirpik diplerinede yarım kalem cek.. gözün sonundan ortasına dogru.. bide dolgun uzun gösteren bir rimell.. bunun dısında gözlerine cok koyu mayaj yapma.. koyu farlardan ziyade ten rengine yakın ve ışıltılı far sec..

canım bence beyaz kalem qözu ırılestırıo ama qozde ciq bakıslara neden oluyo ben tavsiye etmem o yuzden sıyah kalemle qozunu buyutebılırsın qozunun ıcıne ve dısıne sıyah kalem aslında kendıne bı qoz seklı cız demek ıstıyorum sonrada çizdiqinde ten renqının kaldıqı boslukları doldr aynı renk qoz kalemıyle ama cok kalın hatlar olmasın o zaman qothic makyaja kayar kirpiklerini cok qür qosterecek de bı rımel sur alt ust kırpıklerıne tmmdır ha bide alt kirpik altındakı kalemın hatları bellı olmasın buqulu bı bakıs yaratmak ıcın daqıt qolqe yap yani bu videoları da izle

http://www.uzmantv.com/gozlerimizi-buyuk-gostermek-icin-nasil-bir-makyaj-yapabiliriz

http://www.uzmantv.com/kucuk-gozler-makyajla-nasil-iri-gosterilir

süper bi site gerçekten kızlar
ben izleedim herşey var makyajla ilgili çok beğendim

teşekkürler kızlar bide kalem çekmeyi öğrenmem lazım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…