Kk dostluklariiii

Kaç bana gel,isim neydi canım senin?tel ve adreste yaz ben seni çok iyi ağırlarım Yanlız evde benden baska bekar 16 tane abim var sorun olmaz demi

bak harbım bak valla sapıklı bişey yazmadım
görcezzz
ama sen mıllete sapıklı resımler yolluyosun bana kızıyosunnn
ben yazarım,sen kadınsın kaşın gözün oynamasın maço erkeğim sert erkeğim ben

hanım hanımcıklı avatarlar gitmiyo zaten bana ellanaz

tamam şimdi gelelim konuya bence herkes hakettıgını yasar kız haketmıs oh olmus ona arkadasının sevgılısını çalan kıza yazık edemem sen de gıt bı sadaka ver bısey yap kurtulmussun sukrett hemennn
Off bi de nasil anlatcam bilmiyorum. Bu kizin cift rahmi varmis meger. İliskiye girdigi adamlardan birinden daha hamile kalmis. Ama alamiyolarmis. Diger bebege bisey olur diye. Bu bebeklere sen bakcaksin hepsi senin yuzunden oldu diyo. Geceleri gelip gelip pandik atmaya calisiyo. Kizligim bozulsun da beni kimse almasin diye. Babamlar ogrendi herseyi. Beni kadin pazarlamacasi saniyolsr. Aezuyu ben kotu yola dusurdum snaiyolar. Kiz agladi zirladi evime yerlesti. Babam beni eve kilitledi hep dovuyo. Abim arzunun odasina girip cikiyo her gece. Teselli ediyorum onu diyo. Ama bi gece kapi deliginden baktim kucak kucaga gordum onlari. Babama dedim abin yapmaz oyle sey arzu onjn kardesi dedi bi daha dovdu beni

canim sakin oyle düşünme arkadasninda akli var iliskiye girmis kendi istegiyle gelip sna sormamis genede kizada cok üzüldüm ne serefiz adamlar varya ALLAH yardmcsi.olsun arkadasnin kinsenin basina vermesin. ama kendini suclama
Ohh icimi rahatlattiniz ben de kendimi cok suclu hissediyodum

fakesın sen konunda cok hata var ıyı calışmamıssın sıvılcelı ergenusss
Yemin ederim ben fake degilim

görcezzz

ben yazarım,sen kadınsın kaşın gözün oynamasın maço erkeğim sert erkeğim ben

hanım hanımcıklı avatarlar gitmiyo zaten bana ellanaz
ama harbimmmm o zaman ıtıraf edeyım patatesın kapanan konusunda kulotlu surtunmelı bıseyler yazdım ama çok kızma noluuurrrr

yani ne deyim ki canım sanal.alemde sevgli dahi olunmaz aslnda hata etmis bn 17yasnda sevgililik nedir bilmezdm vallaha ama.o anlar.cahillik donemleri etmis.bi hata neyseli kurtulmus ALLAH yuzune gulmus

Aa sizde 17 yasinda nasil hic sevgiliniz olmadi mi yani? Ben 17 yasinda buldum benim herifi 20 de kiydim nikahi. O gunden beri anlayin iste

bu arzu sağlam ayak degıl once babanları ıkna et hatta gıt dra baban da ıcerı gelsın bekaret raporu al çete bunlar bana pusu kurdular de butun sucu arzuya at

bende tanitim kendimi canlar adim damla.21 yasndaym. aslinda yeni falan degilim kasimda uye oldum nisanlm askere.gitti zaman geldm safak topiginde taklyordm hep hayrlisyla gelsede rahatlasam olaylardan cok uzulyorm ALLAH tum askerlermizi polislermizi korusun INSALLAH sagsaglim tum askerlerde gelir askermde dahi:)

bence kız kocasına geri dönsün.çocuğunun babası sonuçta. günah yani boş yere yuvasını yıkmasın. buralarda bi yerde sigara içen smiley olcaktı onu koyayımda cool gözükeyim heh buldum

amınnn hepsının canları rabbıme eemanet olsun çok uzuluyorum yaaaa lutfen bıtsın bu kargasa kım sardıysa basımıza nalet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…