Kk dostluklariiii

amınnn hepsının canları rabbıme eemanet olsun çok uzuluyorum yaaaa lutfen bıtsın bu kargasa kım sardıysa basımıza nalet olsun :KK43:
aynen canim haber bile seyredemiyorm artk canimdan bi parcada askerde tum askerlermizi korusun RABBIM isit lanetleri olay cikaryor ALLAH bildigi gbi yapsn onlaro butun terorsler olur insllah

bu arzu sağlam ayak degıl once babanları ıkna et hatta gıt dra baban da ıcerı gelsın bekaret raporu al çete bunlar bana pusu kurdular de butun sucu arzuya at
Dedigini yaptim canim. Artik bana inaniolar. Arzuyu evden koydular. Ama abim de pesinden gitti. Arzu benim kardesim bundan sonra ben onunla birlikte yasiycam dedi. Abimi reddettiler

bence kız kocasına geri dönsün.çocuğunun babası sonuçta. günah yani boş yere yuvasını yıkmasın. buralarda bi yerde sigara içen smiley olcaktı onu koyayımda cool gözükeyim heh buldum :KK14::KK53:
Basima.bela.oldu valla bu kiz. Abime buyu mu yapti nedir. İki cocuk var karninda hamile. Abim de ondan faydalanmak icin pesinden gitti

Dedigini yaptim canim. Artik bana inaniolar. Arzuyu evden koydular. Ama abim de pesinden gitti. Arzu benim kardesim bundan sonra ben onunla birlikte yasiycam dedi. Abimi reddettiler

Basima.bela.oldu valla bu kiz. Abime buyu mu yapti nedir. İki cocuk var karninda hamile. Abim de ondan faydalanmak icin pesinden gitti
keçi b.ku yedirin büyü,nazar,kin,nefret,intikam ne varsa içinde dışarı çıkar :KK70: benim kaynıma yedirdik çok iyi geldi pambik gibi oldu adam :KK70:

kızlarrrrrrr acil bakar mısınızzzz

ben 13 haftalık hamıleyım dun gece eşimle külotlarımız da vardı ama onu belirteyım onlarla surtunmelı bı sekılde sevıstık sonra o sıvılar benım gobek delıgıme degdı ordan elımle alıp temızlıyım derken yanlıslıkla elımı orama goturdum spermler resmen ıcerı daldı :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17: napıcam ben tekrar hamıle kalmıs olabılır mıyımmm

nolur bı akıl verın çok kötu durumdayım :cry::cry::cry:

Aa sizde 17 yasinda nasil hic sevgiliniz olmadi mi yani? Ben 17 yasinda buldum benim herifi 20 de kiydim nikahi. O gunden beri anlayin iste:KK70:
ne guzel canim RABBIM ayirmasn bn karsiliksz sevdm hep canm o yasta teklf edenlere bakmiyordm hic cnku sevdgm.vardi ne salaktm ya bekledm hep olmicagni bile bile :KK70: 20 yasnda bnde nisanlmla tanstm snra cok sukur RABBIMe nisanlandk snra 21 yasnda.nisanlandk askere.gitmeden aile evin onunde calgili oldu .d daha yeni nisanli saylrm:)

bence abın arzuyu kardes ayagına göturecek benden soylemesı :cool::cool:

Pattes bence babanda da bir film var onu da coz.
Abimde varmis canim. Meger abim o cetrnin bi uyesiymis. Abim beni satmaya calismis ama tuzaga arzu dusmuss. 15 yasindan beri arzuyla abim iliskiye giriyormuss. Yeni cikti olaylar ortaya. Kiz da adami netten bulunca saf salak sanip kendini yamamaya calismis. Ama adam ilk vurusta gol olmus. Simdi abim tekrar arzuhu o adama goturmus. Ucu aynixevde kaliyomus. Aezu beni ariyo arada anlatip kufur edio kapatiyo

hadi yaaa olaya bak uzak dursun abin bence ondan buyu yaptrms olablrmi acaba

kızlarrrrrrr acil bakar mısınızzzz

ben 13 haftalık hamıleyım dun gece eşimle külotlarımız da vardı ama onu belirteyım onlarla surtunmelı bı sekılde sevıstık sonra o sıvılar benım gobek delıgıme degdı ordan elımle alıp temızlıyım derken yanlıslıkla elımı orama goturdum spermler resmen ıcerı daldı :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17: napıcam ben tekrar hamıle kalmıs olabılır mıyımmm

nolur bı akıl verın çok kötu durumdayım :cry::cry::cry:

Bilemedim ki simdi eger kalmissanda ikisini bir buyutursun bacim. Takdiri ilahi.

X