KK dostlarima bir tesekkür

Hülyaaam aşkım benimm sanki bir daha gelmeyecekmişsin gibi hüzünlü şeyler yazma öyle nolurr :gitme:
ızne gelmene çoook seviniyorum çünkü ızmir'de buluşacağızzz :dance:
Güzel gözlüm, güzel yüreklim benim...
KK'da tanıştığıma en mutlu olduğum insanlardansın unutma bunu.
Sıcacık yüreğin, iyi niyetin ile kalbimin en güzel yerindesin.
ıyi ki varsın bitanem benim :asigim:
Geldiğinde mıncıklarsın beni :kedi:

ay canimsin ya gözlerim yasardi yine offff ne sulu gözlüyüm yaaaaaa:gitme::gitme:
ya ne bileyim ne olur ne olmaz 4 hafta az degil,
sizi cok özlicem bu kesin, sende aynen tanistigimdan dolayi cok ama cok mutlu oldugum birisin,
bu arada dur msn acayim cep no degiselim

bu arada minciklarim tabiki
yanaklarindan :)

ay huıli akşam akşam okudum inanki dumur oldum yaa ben gelemem böle şeylere çiçeğim yaa evlenip gidiyormuşsun gibi sanki gelin alıcı gelmiş az duygusalım da ben etmen eylemen 4 hafta nedir ki balımm

güzel yazıların için çok teşekkür ederim kendi adıma çok incesin çok temizsin nolursun bu kalbini koru canım.

iyi tatiller sana bizi düşünme biz iyiyiz yaw huli havaya da soktun beni cidden askere gidimişin gib oldu yaaa

hadi öptüm çiçeğim hayırlı yolculuk sana kendine çok iyi bakkk... mucuukkkk

mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Bugün zaten duygusalligim üstünde.... Sevdigim insanin bugün dogum günü ve ben yaninda olamiyorum.... Onun üstüne birde bunu okuyunca, cok fazla bekletmediler kendilerini gözyaslarim.....

Canim ablam benim. bende seni cok seviyorum ve senin icin herseyin güzelini diliyorum...
Okulum icin bana ettigin yardimlari unutmayacagim hic.... Moralim bozuk oldugunda yanimdasin. Sevdigimi özledigimde "dayan" diyensin.... Sanaldan öte gercek bir ablasin benim icin. Seni her zaman sevecegim ve sayacagim bunu böyle bil....

Türkiyeye gidiyormussun 4 hafta boyunca inan senin icin ben sevindim.... Oraya nasil sevincle gidiyorsundur simdi ben biliyorum.... Gittigin gibi gülerek gelirsin insallah yolun acik olsun....

:1hug:

Son düzenleme:
Merhaba canım yaaa beni çok sevindirdin,sanalda da olsak dostluğu, samimiyeti, sıcaklığı,o kadar güzel hissettirdin ki;" Evet ben doğru yerdeyim"dedim ve senin yüreğini hissettim sana çookk teşekkür ederim canım benimmm.

senin adına çok sevindim hulim,sevdiklerinle doyasıya güzel vakit geçirmeni yürekten diliyorum arkadaşım.Gelince yaz ama sana karşılama yaparız sana çok güzel ve özel hoşgeldin gifleri hazırlayacağım ama nerden bulduğumu söylememm

Canimin cani, hulimmmmmmm benim

Sen kurban olma, ben sana kurban olurum..

Senin o güzel yüregine, o simsicak bakisina, temiz kalbine kurban olurum ben.

Seninle tanistigim icin cok mutluyum, bir ara yaninizda yoktum, ama sen bana hic kizmadin bunu biliyorum..

Seni cok seviyorum ben, insallah sag saglim gider ve sag saglim dönersin

Sen benim icin her zaman özelsin bunu asla unutma Şeniz

Her sey gönlünce olsun Melegim :1hug:

biricik ablami nasil unuturum o sicakligini sevgini herzaman yansiytiyorsun cok güzel ruhlusun canimsin
cok cok tesekkür ederim güzel sözlerin icin o senin kalbinin güzelligi asil

canım benim tşk ediyorum sana ..
sende öylesin ama o sıcaklığı hissettiriyorsun inan..
herşey gönlünce olsun bitanem..
seni seviyoruz bizlerde..opuyorumnanaktan

Anam kıza bakın, veda mektubu yazmış basbayağısenağlama

ay cok duygulandim yine offff keske yazmasaydim, ama gitsemde gitmesemde zaten sizlere tesekkür etmeyi coktandir istiyordum böyle birsey yazmayi istiyordum 4 hafta yok olmam biraz da vesile oldu cok özleyecegim cünki

canimsin sen benim yaaaa güzel ruhlum, bende böyleyim iste napim
sagol güzel sözlerin icin tatlim

sen benim bitanemsin ya cidden , herzaman heryerde yanindayim opuyorumnanaktan
evet aslinda cok sevincli cok heycanli gidiyorum insallah allahim sag salim gidip gelmeyi saglar

canimsin sen ya cok tesekkür ederim düsüncelerin icin, yazacagim tabiki geldigimde yapacaim ilk is o olacak Şeniz

ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

ŞenizŞenizŞenizŞeniz böyleyim napim, sanalda olsa yapmacik olamiyorum tüm yazdiklarim icten Şeniz

Anam kıza bakın, veda mektubu yazmış basbayağısenağlama

canimmmmmmm 4 hafta yokum gelecegim yine merak etme tabiki ölüm kalim olmazsa sekerimmmmmmmŞeniz

ayyy hulicimmm canm benmm mafoldumben:kedi: çook duygulandm inan yaa :1hug:
ne kadar düşünceli bi insansn sen öle canm arkadaşm Şeniz
yüzünün güzelliği kadar güzel davranşların inan ki zemuszemus

tatile gidince insan uzak biyeri düşünür ama sen daha yakınımıza geliyosun tatlım :lepi:
sevinmemz gerek dimi ama yerimseniben
canm benm bende çok az girebiliyorum.evmde deglim malesef :gitme: sizleri çok özledm.inş çok güzel geçer tatilin canm benm çok çok öptmm ŞenizŞeniz

gülcin06... nedense gülsu ve gülcini bazen karistiriyorum, canlarim benim

gülsu ablayla beni karıştırıyonmuu..zemuszemus hımm o daha güsel giyiniyor ve benden zayıff nasıl zayıfladıysa bir denk geklip soramadımm..CADIARZU
neyseee gelelim küçücük,tertemizzz bekar evi olan hulimeee :asigim: :asigim: benide bu listeye yazmana çok sevindimm opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan seni özlüyecezz canım benimn.:gitme: neden tr nete giremediğini anlamadımm.fisfisfis neyse çok eglen vatanın tadını çıkarrr zemuszemus zemuszemus kızzz hulii genelde yurt dışından gelenler tr deki akrabalarına çuukulata getiriler sende götürdünmüü kutu kutuu :)))
:roflol::roflol::roflol: opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

:asigim::asigim::asigim:ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

giremememin sebebi gidecegim evlerde internet yoktu birinde haric, vede vatanima ailemin yanina gidipte internete girmek biraz tuhaf kacardi, ben cafeye gidecem demem :mymeka: zaten firsatim olmazdi sürekli yapilacak gidilecek seyler vardi o yüzden, cok tsk ederim güzel düsüncelerin icin

ben dün döndüm bu arada cok güzel gecti hersey
sizleri ne kadar özlemisim ama ya hangi topige önce bakacagimi sasirdim
4 hafta boyunca biriken mesajlarin tümünü okuyamam malesef bundan sonra yine burdayim:lepi:

cooooooooooooooooooooooooook tesekkür ederim bitanerm ya beni cok sevindiridin duygulandirdin
canim bemim yaaaa

ene beni yazmamis:1closedeyes:mafoldumben:roflol:

canim benim cok özür dilerim
unuttuklarimdan af dilemistim umarim kizmazsin bana bitanem
seninle hic sohbetimiz olmadi ama sürekli görüyorum nickini
tanismak bugüne nasipmis ŞenizŞeniz

Hulicim ne güzel tekrar aramızda olman.Güzel bir tatil geçirmene sevindim.opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…