KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

aslı toğik açıcam hemen
aslı iş gezisine diye gidiyo
bizi kandırıyo mu acaba onu nasıl vazgeçirsek

bn bilmem artık kk nın detektif hatunları karar versinler -tatlicadiarzu-

hadi bakalım:):):) ecem öle olsunnkaydirigubbakcemile3

gel larisam götürem egtıtım verılcekmıs nidense garim egıtımsızmıyızkaydirigubbakcemile3

hadi bakalım:):):) ecem öle olsunnkaydirigubbakcemile3

gel larisam götürem egtıtım verılcekmıs nidense garim egıtımsızmıyızkaydirigubbakcemile3

hiç tarsımd egil egitim veririm emme egitim alamam
bünyeme ters

ben manisayı gezip tozayım gecede sana anlatırım:hulya::hulya:

kuzenim öykünün babasının şekeri ve tansiyonu fırlamış düşmüyormuş Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

kuzenim var benim öykü diye babası yaşlı işte öykünün babasının tansiyonu ve şekeri fırlamış ve ben besin zehirlenmesi geçirdim ishal oldum gece 2ye kadar midem nöbet nöbet bulanmaya başlıyordu bi bulantı geçiyordu sonra tekrar yavaştan yavaştan başlıyordu ve kustum lavaboya başım filan döndü yere düştüm başımı yere çarptım beyin kanama riskim varmış ve kuzenim öykünün midesinde tümör varmış ve ablasının sevgilisi varmış sevgilisi öyküyü ve onu tehdit ediyormuş sizi öldürücem diye bana gelmezsen senide kardeşine vururum diye bitersiniz o zaman diye benim adamlarım mafyalarım var diye adam banada bulaşmış benimle ilgili bazı şeyler dönüyormuş bazen diyorum allahım niye ben niye yarattın beni yarattında nodu diyorum biliyorum bu laflar isyan lafları olduklarını ama bazen patlıyorum sinirden bazı eşyaları atıyorum ortalığa fırlattığımda oluyor ve hoşlandığım bi adam var ama eşimin haberi yok ama eşimide çok seviyorum adam benle çıkmak istiyormuş ama izin vermiyorum ama hoşlanıyorum öykünün ablasının beyin sapı zedelenmiş kasıtlı bi araba kazasının sonucunda kasıtlı kazayıda sevgilisi yapmış
aha kızlar konuya bakın yeni açıldı sıcak sıcak.

:uhm:türkce meali varmı bunun ne dıyo yaakafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…