KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

yaw ben koca kısmını okumamışım bile
yok kuzeni hasta baba hasta
bi tane psikopat var
sonra bu birinden hoşlanıyo sevgili kaza yapıyo
ama kimin sevgilisi

bencede cok normal senbakma arkadaşlarıma

kim bilir belki kocanda senle beraber bi kaç hatundan hoşlanıyordur

larisaa bu ne böleeekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile

kuzenim öykünün babasının şekeri ve tansiyonu fırlamış düşmüyormuş Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

kuzenim var benim öykü diye babası yaşlı işte öykünün babasının tansiyonu ve şekeri fırlamış ve ben besin zehirlenmesi geçirdim ishal oldum gece 2ye kadar midem nöbet nöbet bulanmaya başlıyordu bi bulantı geçiyordu sonra tekrar yavaştan yavaştan başlıyordu ve kustum lavaboya başım filan döndü yere düştüm başımı yere çarptım beyin kanama riskim varmış ve kuzenim öykünün midesinde tümör varmış ve ablasının sevgilisi varmış sevgilisi öyküyü ve onu tehdit ediyormuş sizi öldürücem diye bana gelmezsen senide kardeşine vururum diye bitersiniz o zaman diye benim adamlarım mafyalarım var diye adam banada bulaşmış benimle ilgili bazı şeyler dönüyormuş bazen diyorum allahım niye ben niye yarattın beni yarattında nodu diyorum biliyorum bu laflar isyan lafları olduklarını ama bazen patlıyorum sinirden bazı eşyaları atıyorum ortalığa fırlattığımda oluyor ve hoşlandığım bi adam var ama eşimin haberi yok ama eşimide çok seviyorum adam benle çıkmak istiyormuş ama izin vermiyorum ama hoşlanıyorum öykünün ablasının beyin sapı zedelenmiş kasıtlı bi araba kazasının sonucunda kasıtlı kazayıda sevgilisi yapmış
aha kızlar konuya bakın yeni açıldı sıcak sıcak.

kaydirigubbakcemile3 ay bu ne ki şimdi
nasıl bır duygu patlaması yasıyorsa arkadas hangı bırını yazıcagını bılememıs
yada baska bırınden hoslanıyorum kısmı anlasılmasın dıye lafı gevelemıs onu bunu sokmus :bbo:
ama en güzel yanı başlık olmuş bak şimdi bu konuyu en uygun başlığı bulan arkadası vallahı ayakta alkıslıyorum alkisalkisalkis

X