KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

bu ne bicim sozluk yaaaakannehirhep kufurle dolu..ve devamli bizim siteye saldiri duzenlemislerrakannehirbasit insanciklarrrr:1closedeyes:

bu insanlar gerçekten zavallı insanlar. gerçek hayatta mutlu olmayan toplum içinde yer edinememiş, özel ve iş hayatında başarısız insanlar.
napsın zavallılar kendilerini sanal yoldan teselli ediyorlar ama ellerine geçen hiçbirşey yok.
bunlara insan bile denmez yaratık denir ancak.klava:

bir boyattm çok memnunm ama kırıldı diyp kırklrnn remni çeknler var napcm bn idesempatiksalakcinni

kırıklarını aldırdım saclarımın astım gardorabaaaa

AY BENIMDE 2 YILDIR BOYANMIYO KIRILDI NAPSAMKI HEHEHEE KENIDM KESIYIM EVDE BARİ CNM BIDE KUAFÖRE PARAMI VERCEM DERMISIMkaydirigubbakcemile3

gel la ben tıraş edim senikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bir boyattm çok memnunm ama kırıldı diyp kırklrnn remni çeknler var napcm bn idesempatiksalakcinni

yok artık şaka gibi.
akannehir

AY BENIMDE 2 YILDIR BOYANMIYO KIRILDI NAPSAMKI HEHEHEE KENIDM KESIYIM EVDE BARİ CNM BIDE KUAFÖRE PARAMI VERCEM DERMISIMkaydirigubbakcemile3

sonrada bir topik açarsın saçımı kendim kstim bu hale geldi napim? sempatiksalakcinni

kızlar bazı şeyler dikkatimi çekti şu saldırı sitesinde bazı üyeler vardı hatta 2 kişi kk kulübü diye üye olmuş erkeklerle laf dalaşına girmiş
neden girmişki sanki dünyanın lafınıda yemiş

sonrada bir topik açarsın saçımı kendim kstim bu hale geldi napim? sempatiksalakcinni[/QUOTE]

evde ne bulursn patats soğn mercmk bulgr pirnç sire hepsi karıştr saçına sür 2 gnde 30 cn uzardelikafaduldendelikafadulden

sırnaşık şey

kırıklarını aldırdım saclarımın astım gardorabaaaa

gel la ben tıraş edim senikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
:roflol::roflol:SANA EMANET EDEMEM KENDIMI:roflol::roflol:

yok artık şaka gibi.
akannehir

sonrada bir topik açarsın saçımı kendim kstim bu hale geldi napim? sempatiksalakcinni

HE ÖLE Bİ T0OPIK ACSAM RAGBET GÖRURMU ACEP:dance:

tabi kes kendn kim kuaföre para verckkaydirigubbakcemile2 ama dolunayda kes daha çabk uzar

he heeelaelaelaelaelae
bide böyle bi muhabbet var. tüyleri dolunayda alın diye.
ben korkarım beaa. gece gece kurt adam gibi.
bide perdeyi açıp ay ışığında alsak daha faydalı olur muki eyvahedigeldismile

kazen mi acaba diye gecirdim içimden

adalet önünde hesap vercek artık onlarsengözlerimebaksanab

he heeelaelaelaelaelae

ne perdesi dolunay ışığnn bizzt altına gitsempatiksalakcinni

bide üzerine idrr sürmek var tabişakkıdışakkıdı

bir derdim varda biri vardı hatırlarınız belki. kız hamile ve doğuma 2 hafta filan kalmış.
yılbaşında teyzenin evinde toplanıyorlar. eşi içki içiyor. sabaha kadar eğlence muhabbet.
herkes evlerine gidiyor kızın diğer teyzesinden kuzeni evde kalıyor. kız sabaha karşı uyanıyor kocası yanında yok. evde bakınırken kuzeninin odasında ikisini çıplak yakalıyor.
çok üzülmüştüm, sonra tv ye filan çıkmışlar kocası çok pişman namaza filan başlamış.
noldu acaba evlilikleri merak ediyorum.

he heeelaelaelaelaelae

elelamin herüfleri üşüssün camakaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
al sana aile faciası
manşette aynen böyle olur
Ay ışıgında masumca tüylerini yolan hatun yüzünden cıkan kavga aile faciasına döndü

sabahlar torbaya girdi der okuyanlarda

off. allahım korusun :Saruboceq:

akannehirakannehirakannehirakannehirakannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…