KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

bu insanlar gerçekten zavallı insanlar. gerçek hayatta mutlu olmayan toplum içinde yer edinememiş, özel ve iş hayatında başarısız insanlar.
napsın zavallılar kendilerini sanal yoldan teselli ediyorlar ama ellerine geçen hiçbirşey yok.
bunlara insan bile denmez yaratık denir ancak.:eek:klava:

Yazık kız neden öyle diyosun bırak onlar da o küçük beyinleriyle azcık mutlu olsunlar.
:KK1:

kazen mi acaba diye gecirdim içimden:KK1::KK1::KK1:

adalet önünde hesap vercek artık onlarsengözlerimebaksanab

2 kişiydi biri kk kulübü birininnick hatırlayamadım f harfiyle başlıyodu ama kk kulübü olan bayağa bayağa kadın gibi cvp verip en azından benim eşim başka kadınlara gidip yapıyo siz onuda yapamazsınız filan yazmıştı tabi bütün erkeklerde saldırmış :kedi::kedi:

bir derdim varda biri vardı hatırlarınız belki. kız hamile ve doğuma 2 hafta filan kalmış.
yılbaşında teyzenin evinde toplanıyorlar. eşi içki içiyor. sabaha kadar eğlence muhabbet.
herkes evlerine gidiyor kızın diğer teyzesinden kuzeni evde kalıyor. kız sabaha karşı uyanıyor kocası yanında yok. evde bakınırken kuzeninin odasında ikisini çıplak yakalıyor.
çok üzülmüştüm, sonra tv ye filan çıkmışlar kocası çok pişman namaza filan başlamış.
noldu acaba evlilikleri merak ediyorum.

hatırlıyorum üfff ne igrenc bi tablo yakaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

tv yedemi cıktılar:bbo::bbo::bbo:

adamda kızda birbirinin üzerine atmıştı
aile büyükleri toplanmıştı kadını ikna etmeye calışıyolardı affetsin kocasını diyekaydirigubbakcemile

bir derdim varda biri vardı hatırlarınız belki. kız hamile ve doğuma 2 hafta filan kalmış.
yılbaşında teyzenin evinde toplanıyorlar. eşi içki içiyor. sabaha kadar eğlence muhabbet.
herkes evlerine gidiyor kızın diğer teyzesinden kuzeni evde kalıyor. kız sabaha karşı uyanıyor kocası yanında yok. evde bakınırken kuzeninin odasında ikisini çıplak yakalıyor.
çok üzülmüştüm, sonra tv ye filan çıkmışlar kocası çok pişman namaza filan başlamış.
noldu acaba evlilikleri merak ediyorum.

ben hatırladım o konuyu hatta adam demişki kuzenin beni ayarttı baş ucumda beni okşadı filan diye

2 kişiydi biri kk kulübü birininnick hatırlayamadım f harfiyle başlıyodu ama kk kulübü olan bayağa bayağa kadın gibi cvp verip en azından benim eşim başka kadınlara gidip yapıyo siz onuda yapamazsınız filan yazmıştı tabi bütün erkeklerde saldırmış :kedi::kedi:

:KK1::KK1::KK1:

hayyal hoşgeldin canımolumunekankayizsmile

hatırlıyorum üfff ne igrenc bi tablo yakaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

tv yedemi cıktılar:bbo::bbo::bbo:

adamda kızda birbirinin üzerine atmıştı
aile büyükleri toplanmıştı kadını ikna etmeye calışıyolardı affetsin kocasını diyekaydirigubbakcemile

kanal d de çıkmıştı kadın heralde

Günaydın şekerler cumanız mübarek olsun ..
Dün neydi öyle ya gece yattım gözümün önüne o çirkin laflar geliyor habire ..
Birde fake konu geldi 20-30 mselesi yani yazıyonda bu kadar da abartma olmaz kendini süpermen filan hayal ediyor herhalde ..

adam çok sarhoştum demiş. kuzeni de eve gidecekmiş kocasına sen istersen kalırım ama demiş.
teyzenin kızı düşünebiliyor musunuz?
uyurken gelip öpmüş filan. adamın dediğine göre bişey olmamış kız çıplak yakalamış.
ama soğukkanlıymış. bağırıp herkesi başlarına toplamış.
sonra kendini içkiye filan vermiş sigara içmiş.
herkes boşan demişti.
allahım korusun yarabbim.

X