KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

süper olmuş bayıldım gülmekten alemsiniz yaaa:)))
benimde başıma gelen bir olay oldu geçen yıl,ben bir siteden fotoshopla kendimi binbir surat şekline sokmuşum,ama düşünün zenciden sarışına,şişmandan zayıfına o derece farklı fotolar mevcut..neyse ben albüme geyik olsun,kızlarla gülelim azıcık diye ekledim..neyse süper eğlenceli yorumlar vs derken,bir baktım ki hatunun biri fotoların altına aynen şu yorumlarla gelmiş.
arkadaşlar bu foto kendi değil,
başka bir fotoya ...shoplanmış bunlarrrrr .
ama inanın hepsi farklı fotolar ve yorumlarda o fotoların altındaaa :)))
gülermisin ağlarmısın HEY ALLAHIM YAAA...
koskoca KK, da bir akıllı kendiside millete yarım ediyor saolsun...
.

ne sormuş ne sormuşbilmiyorumkismile sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hayırlı olsun canım kızarmışız:jeyyar:

Erkeklerin kullandığı kutsal zincir mekanizması nedir biliyormusun ? Biliyorsan bu zincirin parçası oldun mu ?

Madem öyle bundan sonra böyle bakın bakalım ne sorular gelecek benden.....

böle bi soru sormuş o kadar millet çözemedik..
hee ya kıazardım artık.. teşekkür ederim

günaydın kızlar
amonra kız kızarmışsın yakışmış hayırlı olsun

günydın kızlar,güzel bir topik olmuş.
bende siteye yeni olduğm sıralar bir topikte abla muhabbeti yapıyorduk.bende hep ablam olsun isterdim.ank06 bana çokyakın geliyordu.güzel paylaşımlarımız vardı.yaşına baktım 2 yaş büyük.çok yaş farkımız yok ama ablam olurmusun dedim.canım ank' emde tabii dedi.sonra ankara buluşmasında resmini gördüm.allahım çıtırmı çıtır güzel bir hatun(maaşallah)benden çok genç duruyor yani.kendi kendime gülmüştüm.ank'emi çok seviyorumopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3öldüm he kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol:

ayy liv tam çay yudumluyodum boğazıma kaçtı valla ,alemsin :roflol: :roflol: :roflol:

bende bende bilirim :))

biz foto die ısrar edince sipidi haydi koy netten bi fotoda onada inanalım demişti ,çok gülmüştüm..kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…