KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

Erkeklerin kullandığı kutsal zincir mekanizması nedir biliyormusun ? Biliyorsan bu zincirin parçası oldun mu ?

Madem öyle bundan sonra böyle bakın bakalım ne sorular gelecek benden.....

böle bi soru sormuş o kadar millet çözemedik..
hee ya kıazardım artık.. teşekkür ederim

Günaydın canım ..
Dün akşam varya googleyi talan ettim cevabı bulmak için karmakarışık şeylerçıktı hep ne soruydu ama :nazar:

günydın kızlar,güzel bir topik olmuş.
bende siteye yeni olduğm sıralar bir topikte abla muhabbeti yapıyorduk.bende hep ablam olsun isterdim.ank06 bana çokyakın geliyordu.güzel paylaşımlarımız vardı.yaşına baktım 2 yaş büyük.çok yaş farkımız yok ama ablam olurmusun dedim.canım ank' emde tabii dedi.sonra ankara buluşmasında resmini gördüm.allahım çıtırmı çıtır güzel bir hatun(maaşallah)benden çok genç duruyor yani.kendi kendime gülmüştüm.ank'emi çok seviyorumopuyorumnanaktan

Egemcim canımsın ya arkadaşım gönlü güzel yüzü güzel arkadaşım benim benim içinde çok özelsin sen seni ço seviyorum arkadaşım opuyorumnanaktan ayyy çok mutlu oldum wallaha olumunekankayizsmile yok arkadaşım ya yaşlandık artık çıtırlık kalmadı bizde baksana 40 yaş topiğine düştüm artık ankaraya gidiriyorum buluşma var takip et ama kaydirigubbakcemile3

Yine çok popüler bir konuda hatun konu sahibine aldat kocanı gitsin diyor bende dedimki bu nasıl bir örnek diye haddinizi bilin dedim..
Bana diyorki madem sen çok iyi bir örneksin ona örnek ol ( konu sahibi için)
Sonrada diyorki değil seni örnek almak kaale bile almam diye yazmış cins hatun sonrada şikayet ettim ama .
Hemde evli bir hatun yani aldat gitsin kocanı diyor alsanaalsanasmile

Yine çok popüler bir konuda hatun konu sahibine aldat kocanı gitsin diyor bende dedimki bu nasıl bir örnek diye haddinizi bilin dedim..
Bana diyorki madem sen çok iyi bir örneksin ona örnek ol ( konu sahibi için)
Sonrada diyorki değil seni örnek almak kaale bile almam diye yazmış cins hatun sonrada şikayet ettim ama .
Hemde evli bir hatun yani aldat gitsin kocanı diyor alsanaalsanasmile

kafamçokkarıştı:eek:lmaz: ne kadan ayıppa.s:roflol:

Günaydın canım ..
Dün akşam varya googleyi talan ettim cevabı bulmak için karmakarışık şeylerçıktı hep ne soruydu ama :nazar:

Egemcim canımsın ya arkadaşım gönlü güzel yüzü güzel arkadaşım benim benim içinde çok özelsin sen seni ço seviyorum arkadaşım opuyorumnanaktan ayyy çok mutlu oldum wallaha olumunekankayizsmile yok arkadaşım ya yaşlandık artık çıtırlık kalmadı bizde baksana 40 yaş topiğine düştüm artık ankaraya gidiriyorum buluşma var takip et ama kaydirigubbakcemile3

canım benim benim merakla bekliyorumopuyorumnanaktan

Evet hanımlar,herkese günaydınlar...
Konuyu geyik bölümüne taşıyorum,
o bölümden devam edelim lütfen..

X