KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

kızım sen de benim gibi mayaksın :roflol::roflol::roflol: sırnaşık şeysırnaşık şey

:roflol::roflol:
tahtam eksik eccukkkk-tatlicadiarzu-

o mannağın önde gideni bana sorun siz onu

sordular farzet ne dersin
arkanıza bile bakmadan uzaklaşın:icecream:
yürüyen tehlike dersin dimi buruşuk muşamba:mymeka:

ben bi kere bi konuda coşmuşum
biriyle tersleşip duruyorum
meğer laf sokmaya çalıştığım sitenin patronlarındanmış
:ecrin_bebek:

mapısa niye atmadıki seni hayret bişey dorusu :roflol::roflol:
keisn o gün kendinde degildi:roflol::roflol:

kazende herşeye karışıyor:dilcikar:

ezbuz edepsüslük etme akıllı akıllı otur:icecream:
kemüklerünü kırmıyım

nan bakıyomda eski formuna kavuşmuşsun topik almış başını gidiyor eferim sana:mymeka:

süppersin nikommalkisalkisalkis
al benden de o kadaryerimseniben

bir, konu sahibinin bana okypete, seni kkda yorumlarından biliyorum. sen sadistsin, dediği aklıma geldi bak şimdi.
bende evet, demiştim ,öyleyim.:hulya:
dur ,şu dışardaki, sokak kedisinin kuyruğuna teneke bağlayım biraz mutlu olayım geliyorum:roflol::roflol:

okypetecigim seninle çok uğraşıyorlar ya nedir bu böyle akannehir

bana da birisi sen erkek olmayasın sakın demişti nickimden dolayı
ben de demiştim ki nereden çıkardın erkek oldugumu sana erkek olmadığımı da nasıl sana ispatlarımm ki demiştim
kadın yanlış anladı baya üzerime geldi aa bir bayana yakışıyor mu ne kadar edepsizsiniz diye

you know maaşalah halen bıtmemıs kk saskınlıklarıkaydirigubbakcemile3 kızlar 2 saat kayboldum okumak ıcın 2 sastım gıttı vışşşkaydirigubbakcemile3

düğün fotolarımı koydugumda herkes çiçeğime yorum yapıodu biride girip gelin çiçeği beyaz olur seninki neden renkli demişti e istemişimki renkli zorla mor çiçek vermediler elimezemuszemus
söz fotolarımada biri sey yazmıstı ah canım ah ne oldu dedim işte sendede baht yokmus sen cok güzelsin eşin çk çirkin yazmıstı kendini cok merak ettim acıkcası

bide oky ile ben bazen benzioz mesela bir konuda hırgur millet birbirini yiyo o girio bi cümle yazıo banlanıo ben giriom bir cmle yazıom banlanıom dierleri devam tam gazla

yuh diyorum başkada birşey demiyorum. kıskançlığın bu kadarı...

ayy Allahim ya dr u bi dovmedigi kalmis. :roflol:

bide ben deyim bari.
hatunun biri bi topik acmisti. sevgilisi demiski bu kizcagiza eger silikon taktirirsa iliskileri daha ust seviyeye ulasirmis.
taktir diyeni azarliyodu. (emriniz olur gibisinden)
ee taktirmayinca da iliski yerlerde.

yikilmistim resmen.

anam aynen öyle bende farkettim. zaten ben a desem gidiim.mirmirmirmir

ben mesela bi konu vardı herkes yine yiyo birbirini sende oradaydın işte yalan söyledigini ortaya cıkarmıstın bende sana cevap olarak yazdımki kız yoksa patiska kolonya losap gerimi döndu yazdım uyarı aldım konu dısı mesaj diye akannehir

söz fotolarımada biri sey yazmıstı ah canım ah ne oldu dedim işte sendede baht yokmus sen cok güzelsin eşin çk çirkin yazmıstı kendini cok merak ettim acıkcası

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı densizliğinde bu kadarı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…