KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

biride vajinamın şekli değişik bikini giyince rahatsız oluyor fil gibi yazmıstı kaydirigubbakcemile3

bir, konu sahibinin bana okypete, seni kkda yorumlarından biliyorum. sen sadistsin, dediği aklıma geldi bak şimdi:nazar:.
bende evet, demiştim ,öyleyim.:hulya:
dur ,şu dışardaki, sokak kedisinin kuyruğuna teneke bağlayım biraz mutlu olayım geliyorum:roflol::roflol:

teneke ile sadist olunmaz a.s
kuyrugu koparacaksın işte o zaman sadist olursun:roflol::roflol:

kendimede bazen çok gülüyorum sempatiksalakcinni bi keresinde yanlış okuduğum bir konuya çok alakasız cevap vermiştim sempatiksalakcinni

arkadaş kısır sıcak suyu ile mi olur yoksa soğuk su ile mi yapılır diye sormuşmuş bende kısır kelimesini farketmeyip acaba dedim bu arkadaş sıcak ya da soğuk su ile mi duş aldığımızı soruyor diye düşündüm ve şöyle yazdım "yaz kış soğuk su ile duş alırım" :roflol:

anacım sonradan üstteki arkadaşların yoruma bir baktım millet çok farklı cevaplar verilmiş dedim başlığa tekrardan bir bakayım meğersem kısırı soruyormuş hemencik düzelttim cevabımı =)

imza: Kısır :nazar: :roflol::roflol::roflol: sırnaşık şey

gozumden yas geldii. catladim burda. :roflol:

ezbuz hoşlarda bacı şimdi o gittikce yakınlaşanı koysam olmuo olan var olmayan var bi banyoda bi salonda olanı koysam baska yerlerde görüniii amma+18 he sen bendende deliymişin

ezbuz hoşlarda bacı şimdi o gittikce yakınlaşanı koysam olmuo olan var olmayan var bi banyoda bi salonda olanı koysam baska yerlerde görüniii amma+18 he sen bendende deliymişin

:roflol:he öyleyimdir:jeyyar: nasıl istersen öle takılyerimseniben

ayy burada yazılanlar komikmiş ya gerçekten sırnaşık şey bu konu da çok hoşş ve zekice.ve eğlenceli.aklımada birşey gelmiyor ya benim.ama komik yazılanlar gerçekten delikafadulden

bide 2009 un enleri secilmişti bende yazdımki galiba kk kartlılar arasından secilmiş tebrik ederim ama gercekten kötü niyetle yazmadım o yarısma kk kartlılar arasında yapılmıs sandım kazen eksi repi bastı hemen millet hurra üzerime geldi acıklama yapıyorum anlamıo kimse dedimki arkadaslar bakın daha önce kartlılara krem gelmişti onun gibi bişi sandım diye biri yazdıki bütün kartlı arkadaslarıma sordum yok öle bişi nerden çıkarıosun saçmalıosun fln sonra biri yazmıski vardı 35 yaş üstüne krem gönderdiler diye o bayan sustu tabi okudu okudu yazmadı ama özür beklerdim acıkcası

bide 2009 un enleri secilmişti bende yazdımki galiba kk kartlılar arasından secilmiş tebrik ederim ama gercekten kötü niyetle yazmadım o yarısma kk kartlılar arasında yapılmıs sandım kazen eksi repi bastı hemen millet hurra üzerime geldi acıklama yapıyorum anlamıo kimse dedimki arkadaslar bakın daha önce kartlılara krem gelmişti onun gibi bişi sandım diye biri yazdıki bütün kartlı arkadaslarıma sordum yok öle bişi nerden çıkarıosun saçmalıosun fln sonra biri yazmıski vardı 35 yaş üstüne krem gönderdiler diye o bayan sustu tabi okudu okudu yazmadı ama özür beklerdim acıkcası

üzmüler mi seni kıyamam..
he öle deseydin sen de.. bayılırlar zaten adam asmaca oynamaya

X