KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

Bi konu vardı o konuda biri benim yorumlarıma baya baya kıllanmıştı.

Resmen dalaşıyordu bana..neyse bu baya kaşındı sonra ben dedim ki derdin neyse gel özelde halledelim sempatiksalakcinni milletin konusunda bana ne dalıyorsun dedim.

O da bana özel mesaj atmış tek kelime yazmış o da şu ;

' Gerizekalı '

sempatiksalakcinni koptum ya delimidir nedir..Sonra banlandı tabi sempatiksalakcinni

:roflol::roflol: aman boşver allahtan başka bişey yazmamış, korkuyorum ben özel mesajlardansempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

:roflol::roflol: aman boşver allahtan başka bişey yazmamış, korkuyorum ben özel mesajlardansempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Sayfayı aşağı indiriyom indiriyom başka bişi yazmış mı diye yok bomboş sempatiksalakcinni

Dedim ki hakaret etmenin cezasını alacaksın birazdan bekle ..

Tekrar yazmış bana özel mesaj atma gerizekalı diye sempatiksalakcinni

Tek bildiği laf oymuş sanırsam sempatiksalakcinni

biride ayaklarınızın fotosunu koyun diye konu acmıstı sonunada dondurma yalayan smıley kaydirigubbakcemile3
zaten o zamandan beri bende travma oldu o smili kullanamıyorum :icecream: :roflol::roflol:
bide sey var test yapmaya korkuyorum ya hamileysem
ay kıyamam ya benşm ikinci hamilelik şüphemdeki durumum geldi:teselli:
ilişkiye girmesini biliyolar. hamile kalmasını ve kızlıgın gittini bilemiyolarkafamçokkarıştı
:roflol::roflol::roflol: :lepi:
kızım onlar bizi sollar inan
bide mesela derdim vara konu acılıyor sonra biri istemedigi bişiyi söylüyor konu sahibi diyorki sen yazma bu konuya git kaydirigubbakcemile3 kovuyorkaydirigubbakcemile3
bu uyarıyı gördüğümde gözümde yalandan ağlayıp mendil elinde laf yetiştiren biri canlanıyor :roflol::roflol::roflol:

mavi tıklatsana kimdi o tanıdık geldide

Kız nicki tam aklımda değil ama nazlı birşeydi sempatiksalakcinni sarışın biriydi hatta avatarında kendi resmi vardı.

Forumdaki albüme de kocasıyla kendi resimlerini eklemiş.sempatiksalakcinni

Gitti bitti işte sempatiksalakcinni

ya benim anlamadığım bir konuya yorum yapıldığı zaman diğerleri niye üstüne atlar ki?
konu sahibine ağır konuşmuyorsan her kesin düşüncesi farklıdır.
eğer biri ağır konuşursa yapmayın, tartışmayın filan derim.
sonuçta konu sahibine yorum yazıyoruz.
mahalle kavgası gibi oluyor.

Şey olmuştu bigünde..İki tane konu vardı birbirine çok benziyordu sempatiksalakcinni

Ben de mesajları doğal olarak yanlış yere atmışım sempatiksalakcinni sonra bi baktım ne alaka ben bunu ne zaman yazmışım felan dedim sempatiksalakcinni

Bi de yaprak dökümüyle aşkı memnu konularını karıştırmıştım sempatiksalakcinni yaprak dökümüne tam bir aile dizisi yazcağıma aşkı memnuya yazmıştım sempatiksalakcinni

gecen bi konuda hatunun biri mahalle karıları gibisiniz dedi:roflol::roflol:
kendiside evlia damla beraberdi haaaa:roflol::roflol:
işine gelmemişti verdigimiz cvplar nerelerde acaba-tatlicadiarzu-

gecende bi konu vardı

kızın sevgilisi kızın soyadını kullanmasını istemiyormuş :roflol::roflol:
çok kıskandım ya tam eşime göre huy neden bana nişanlıyken böyle baskı yapmamış :umursamaz: kaydirigubbakcemile3

böyle bir şey gözüme çarpmıştı ama o banlanmadı CADIARZU
di mi mavi, sen şöylesin mavi diye laf atıyordu

he bak eceylen sipidi bilir anlatacagımı
ceyiz topiğindeyiz kızlarla aradada biri gelio nıckı müjde kaydirigubbakcemile3 artık gelmio püskürttük ondan yazıom rahat
işte bu birgun geldi 1 aylık evliyim fln die lafa girdi tanıstık fln nikahları olmus dugun haziranda dedi ama birlikte yasıolarmıs ünv okuyomus aynı zamanda kaynanası diomuski yurtdısından 2 gelinlik alalım düğünde giyersin değiştirip evlenmişler kocası yurt dısında calısmaya gitmiş buda evde kalıomus kaynanasıda yanında işte konken partilerine gidiomus kadın bunuda götürüomus bogazda evleri altında arabası varmıs bigun geldi paraya kandım evlendim bosanacam dedi nedende kaynanası doymadın kızım biraz daha yemek ye dedi diye cantasını almıs annesigile gtmiş tlfnda kapatmıs fln bu arada 18 yasında kendileri yada 19 işte bizde diozki sacmalama kadın iyiligini istemiş fln sonra baktımki sallıo bigun geldi 4 gibi midem bulanıo dedi kızlarda geyik yaptılar hamilemisin diye bu gitti akşam 8 de geldi 2.5 aylık hamileymişim doktordan geliorum dedi bunda spiral varmısta nasıl kalmıs hamile fln salak saçma bişiler yazdı sonra kocam geldi bugun yurtdısından bebegi istemio kavga ettik gitti dedi sonra kocam geldi yatıyorum kızlar yazdı bizde bu arada sipitle fln özelden iletişimdeyiz napalım buna diye işte ertesi gun geldi bu hala bebek konusu sallıo biz sıkıstırdık nikah olmus hiçmi fotonuz yok koysana fln diye ilk dediki foto makinesi pc ile uyumlu deil annemlere gidersem koyabilirim biz ısrar edincede 2 saat fln aşağıdan okudu snrada şimdi foto fln ekleyemem daha önemli konularım var düşünecek dedi gitti gidiş o gidiş bidaha gelmedikaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…