KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

ben girmiyorum artık derdim var topiğine.
morallerim bozuluyor stres yapmama lazım.

o ne kıs?
nan hani benim antep fıstığım?
alsanaalsanasmile

haydar dümenin bi yazısında okumuştumda-tatlicadiarzu-

işte bende en başında bunu söylemeye çalışmıştım bu anlattıklarınız çoğu bir derdim var konusunda yaşanıyor

bu kadar özel hayata inilirse herşey ulu orta anlatırsa bunlar olur... o topikten bu topige yaşananlar taşınır gülünç ve komik duruma düşersiniz

oraya konu acanların bazılarıda zaten bunu istiyor kimi konduramıyor kendine
kimide itiraf ediyor:nazar:

evet bizde burda toplanırız.
ecoş da aşağıdaydı.
iyiyim canım bebişde iyidir, büyümekle meşgul teyzesi.
tayin işiyle uğraşıyor herhalde fatu.
okullarda kapanıyor yoğundur.

gelin canlarım vallaolumunekankayizsmile

büyük ihtimal öyledir
ama fatu pek ihtimal yok diyodu ama tayinde
inş. olmuştur

birindede üye foto eklemeye calısıyor ama 6 mesaj fln oldu ekleyemiyor bakıyor olmuyo sonunda ben yazdım işte böyle yapacaksın diye bu yaptı yine olmadı teker teker anlattım yine ekleyemedi sonra baktım bi mesaj ben malmıyım malmıyım ben neden yapamıyorum neden anlamıyorum neden malmıyım ben kaydirigubbakcemile3 ay ne gülmüştüm sonra ögrenmiş eklediki benim gelinliğimin fotosukaydirigubbakcemile3

birindede üye foto eklemeye calısıyor ama 6 mesaj fln oldu ekleyemiyor bakıyor olmuyo sonunda ben yazdım işte böyle yapacaksın diye bu yaptı yine olmadı teker teker anlattım yine ekleyemedi sonra baktım bi mesaj ben malmıyım malmıyım ben neden yapamıyorum neden anlamıyorum neden malmıyım ben kaydirigubbakcemile3 ay ne gülmüştüm sonra ögrenmiş eklediki benim gelinliğimin fotosukaydirigubbakcemile3

malmıyım demiş pes yani. :roflol:
bide senin resmini yüklemeye çalışmış. :roflol:

şu dizilerin yorumlarının yapıldığı topik var ya oarada kopuyorum bazen.
sanki gerçek hayat gibi yorum yazılıyor. bende kaptırıyorum bazen kendimi yorum yazarken.
mesela aşk-ı memnu da behlül'e aşık olup bihter ölsün diyenlere gülüyorum.

:roflol::roflol::roflol::roflol:

şu dizilerin yorumlarının yapıldığı topik var ya oarada kopuyorum bazen.
sanki gerçek hayat gibi yorum yazılıyor. bende kaptırıyorum bazen kendimi yorum yazarken.
mesela aşk-ı memnu da behlül'e aşık olup bihter ölsün diyenlere gülüyorum.

:roflol::roflol::roflol::roflol:

Sürtünme yoluyla ilişkiye girmek ne demek oluyorsa :nazar:

Ya sürtünme yoluyla tatmin olmak denir yada ilişkiye girmek..ıkisi farklı şeyler zaten sempatiksalakcinni

Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik külotuma boşaldı içeri girmişmidir ...

ay aklıma geldi bi üye vardı ayda 1 bu sefer son çok pişmanım ilişkiye girdik hamilemiyim bu sefer son diye ayda 1 konu acıodu şaka gibi

Bi de şey oluyo ya o çok komiğime gidiyo..

2008 den 2009 dan kalma konuları bulup çıkarıyorlar.Bunu nasıl yapıyorlar çok merak ediyorum sempatiksalakcinni arama mı yapıyorlar acaba eski tutulan konular yazarak..

Dur bu konu o zamanlar baya popülermiş şuna bi mesaj atıvereyim de yukarı taşıyım konuyu mu diyolar acaba kendi kendilerine sempatiksalakcinni

Sonra ben yazıyorum konu geçen seneden kalma diye...Sonra 50 mesajlık bir diğer üye geliyor.Arkadaşım ayrıl sen bu çocuktan felan diyor.Konu sahibi piyasada yok bile üzerinden 2 yıl geçmiş. sempatiksalakcinni

Bi de şey vardı sevgilimin cinsel isteklerine karşı duramıyorum .2 kez anal yolla beraber olduk.
Hala istemeye devam ediyor napmam lazım sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

bide mesela derdim vara konu acılıyor sonra biri istemedigi bişiyi söylüyor konu sahibi diyorki sen yazma bu konuya git kaydirigubbakcemile3 kovuyorkaydirigubbakcemile3

X