KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

yedim kuşum attım ağzıma bişiler valla ödüm koptu görünce ayaklarımı uyyyyyyyyeyvahedigeldismile

afiyet olsun canım. one a day ,supradyn ,gibi vitaminlerden iç. iştah açıyor bak. ben onlarla 5 kilo almıştım,üniversitedeyken. çok zayıftım. açtı iştahımı.

bende içiyorum şu an supradyn ve folik asit hapı valla benim iştah bir haftadır yerinde ya acıktım hissini yaşıyorum yani evdekiler acıktım dedikçe alıkış yapıyolar:))))))))))))))

ya abartma öle deli yedirtmiyo ama iştah açıyo merak etme çok kilo almassın sadece yemek yemen normale dönüyo

ya abartma öle deli yedirtmiyo ama iştah açıyo merak etme çok kilo almassın sadece yemek yemen normale dönüyo
aldıram kocişe
2 yüzlü hayat...
maalesef yarınımızı bile kestiremiyoruz gerci...
midemi bulandırıyo bu hayat

üzülme seker hayat ne kadar kötü olsada yasıyoruz işte napalım

larissam insanlar yuva kurarken karşılarındaki insanı seçerken iyice düşünmüyor.
olmazsa ayrılırım mantığı var.
şimdiki kızlar için boşanmak çok kolay.
tabi evliliğinde ciddi sorunlar olanlar var.
ben dünde anlatmıştım. bir konu vardı kız kayınvaldesi yüzünden ayrılmıştı hani.
ben dedim pesssssss! ayrılacak olsam ben ayrılırdım.
ben ne mücadele verdim, neler yaşadım.
eşim benim hep yanımdaydı.
eşimle hep diyoruz biz bu yuvayı kolay kurmadık hep elele sırt sırta olacağız diye.
hep bunu yaptık ve çok şükür en zor günlerimizi bile atlattık.

zuzu elbise çok hoş bence.
straples ve siyah elbiseye bayılırım.
ahhhhhhhh eskiden 36 bedenken ne giysem yakışırdı manken gibi.
evlendikten sonra kilo aldım.
şimdi artık bahanem var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…