Kk ankara kadınlar günü nedeniyle 7 mart'ta buluştu

kalimera

--KK ANKARA MIKTARI--
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.293
0
61
ÖNCELİKLE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

ŞİMDİ GELELİM DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MÜNASEBETİYLE BULUŞMAMIZAkaydirigubbakcemile5

GELEN ARKADAŞLARIMA AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUMVE HEPSİNİ BAL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUMopuyorumnanaktan
TEŞEKKÜRLER CANLARIM, SAYENİZDE GENE MUHTEŞEM BİR GÜN YAŞADIM,
TEK KELİMEYLE HARİKA BİR GÜNDÜ GERÇEKTENvereliniortakkaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan AMA 2 ARKADAŞIMIZ NURŞEN ABLA VE OKYANUS GENE ÖNCE BANA ŞOK YAŞATTILAR:1shok:,
SONRADA SÜRPRİZ YAPTILARalkisalkisalkis HANİ YÜCE RABBİM FAKİRE ÖNCE EŞEĞİNİ KAYBETTİR ÜZER, SONRADA BULDURUP SEVİNDİRİRMİŞYA:roflol:
BENİMKİSİDE ÖLE BİŞEY OLDU İŞTE
(NURŞEN ABLAM OKYANUSUM SAKIN YANLIŞ ANLAMAYIN SİZİ ÇOK SEVİYORUM)
ASLINDA BEN ONLARA ŞAKA YAPACAKTIM AMA SANK HİSSETMİŞLER GİBİ ONLAR BENDEN ÖNCE DAVRANDILAR:roflol:
NEYSE BEN ARTIKIN BAŞKA BULUŞMAYA ERTELEDİM :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

GELELİM BULUŞMAYA, EFENDİM SOHBETLER ETTİİİİK, GÜLDÜÜÜÜK, EĞLENDİİİİK,
KOCALARI ÇEKİŞTİRDİİİİİK,
YEMEĞİMİZİ YEDİİİİK, BİRBİRİ MİZE HEDİYELERİMİZİ VERDİK a.s,
PASTAMIZI KESTİİİİİK AMA PASTAMIZIN RESMİNİ ÇEKMEYİ UNUTUUUUUUUK:1no2:
NEYSE NAPALIM SİZLERDE GÖRMEYİVERİN PASTAMIZI ŞEKERLER,
AMA BAZI ARKADAŞLARIMIZ GELECEĞİNİ SÖYLEYİP GELMEDİLER :sm_confused: İNŞALLAH KÖTÜ BİŞEYLERİ YOKTUR:sm_confused::uhm:

GELENLER;
KALİMERA
NRSNMKA39
SESERİÇİÇEK
DİLEK52
TOMBİŞ06
GİRDAP
DAĞÇİÇEĞİ
NURANK
ZEYTUNİ06
OKYANUS
SONRADAN TOMBİŞ06'NIN EŞİ VEYSEL ABİMİZ VE SERSERİ'NİN EŞİ İSMAİL ABİMİZDE KATILDI ARAMIZAkaydirigubbakcemile5
TEŞEKKÜRLER CAN ARKADAŞLARIM, İYKİ VARSINIZ:asigim::1hug:a.s.:enbuyukkk:

NOT: RESİMLER BİTENE KADAR LÜTFEN YORUM YAZMAYIN, BEKLEYİN ANACIIIM:lepi::lepi:

AA resim yokmu kalişim olsun geçen senelerde olan buluşmayı hayal edip öyle düşünürüz bizde sefanız olsun güzel bir gün geçirmişsisniz yaa ohhh :1hug:

canım ellerine sağlık foto ları eklemişsin rabbim arkadaşlığımızı daim hihoyyytetsin hepinizi çok seviyorumopuyorumnanaktan

ıŞTE TAMDA BURDA ESMERıM BıDENEM ARADI ONUNLA SOHBET EDıYORUM,
CANIM BENıM GELEMESEDE TELEFONLA KATILIR MUTLAKA, TELEFON GÖRÜŞMESı BıTTı YEMEĞE DEVAM:lepi:

Son düzenleme:
hepiniz çok güzel çok şeker çıkmışssınızz dağçiçeğimi gördüm çok sevindimm ama dağçiçeğim sanki biraz kilo mu almışsın çok zayıftın toplamışsın gibi geldi...Gelemedim çünkü rahatsızdım yattım ama bedenim sizle değilse de aklım ve ruhum ordaydı....KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ...güzellleriiim...

Aaa ne güzel ya..
Ankaralı KK lıların üstüne yok zaten buluşmada..Helal olsun valla size.

Dağ Çiçeğim başta olmak üzere hepiciğinizi öperim anacım..

ARTIK VEDALAŞMANIN ZAMANI GELDı BEYLER EŞLERıNı ALMAYA GELDıLER
SOLDAı TOMBıŞıN EŞı VEYSEL ABı,
SADAKı SERSERıNıN EŞı ıSMAıL ABı, KIZLAR DAHA ÇOK RESıM VAR AMA HENÜZ ELıME ULAŞMADI ULAŞINCA ONLARIDA EKLEYECEĞıM,
HEPıNıZı KOMACAN KOMACAN ÖPTÜM, BıR SONRAK, BULAUŞMAYA KADAR SAĞLIKLA KALIN EMı,
BıZı ÖZLEYıN ANACIIMa.sa.s.

Son düzenleme:
AA resim yokmu kalişim olsun geçen senelerde olan buluşmayı hayal edip öyle düşünürüz bizde sefanız olsun güzel bir gün geçirmişsisniz yaa ohhh :1hug:
YAW EYLÜLÜM AZ BEKLEYİN DİDİM YA 9 AY NASIL DURDUN SEN BACIM:roflol:
AHANDA YÜKLEDİM BAK RESİMLERE DOYA DOYA:asigim::1hug:

canım ellerine sağlık foto ları eklemişsin rabbim arkadaşlığımızı daim hihoyyytetsin hepinizi çok seviyorumopuyorumnanaktan
AMİİİİİİİN CANIMBENİM,
TEŞEKKÜRLER OKYANUSUM İYİKİ VARSIN:asigim::1hug:

CANIM ÇOK GEÇMİŞOLSUN MERAK ETTİK SENİİ:sm_confused:
UMARIM ŞİMDİ İYİSİNDİR:1hug:a.s.

Aaa ne güzel ya..
Ankaralı KK lıların üstüne yok zaten buluşmada..Helal olsun valla size.

Dağ Çiçeğim başta olmak üzere hepiciğinizi öperim anacım..
TEŞEKKÜRLER DENİZİM GÜNEŞİM, AMA SANKİ DAĞÇİÇEĞİNİ DAHA Bİ ÖZEL ÖPTÜN KİMİN GELDİ BANAAA:sm_confused::sm_confused:

kalimerammm rahatsızlığım yaramazlığımdan hamile kadının ne işi var yatak çevirmede...yatak odadaki yatağın yerini değiştirdim birde komidini kaldırdım sonra belim tutuldu...iyiyim şimdiii ama çok üzgünüm gülen yüzlerinizi göremedim inşallah bir dahaki görüşmeye geleceğim sütlü gayfe de gelecekti sağolsun aradı beni..ben gidemiyorum deyince o da gelemedi o da 20 NıSAN DA
doğuracak minik kuzusunu ....ona DA BURDAN TEKRAR hayırlı doğumlar diliyorum bir dahaki buluşmaya katılacağız inşallah..... :CüvCüv: opuyorumnanaktan

YAW EYLÜLÜM AZ BEKLEYİN DİDİM YA 9 AY NASIL DURDUN SEN BACIM:roflol:
AHANDA YÜKLEDİM BAK RESİMLERE DOYA DOYA:asigim::1hug:

Ama ablam yaa ilk mesajda resim çekmeyi unutmuşuz dedin ya ona kandım ben kandırdın beni :asigim::dilcikar:
yine harikasınız valla maşallah sübhanallah

HAKKATEN YANİ YAKALA YORGANLA NE İŞİN OLUR SENİN KADIN:mymeka:
YOKMUYDU YARDIM EDECEK BİRİ ÇAĞIRAYDINYAAA, VALLA YAKINMISIN BANA
BİLMİYORUM AMA HAFTA SONLARI YARDIMCI OLURUM BAK HABERİN OLSUN,
HAFTA İÇİ ÇALIŞIYORUM BİLİYORSUN DEĞİLMİa.s
EVET SÜTLÜMDE GELMEDİ İKİNİZİDE ALLAH BİR AVAZDA KURTARSIN CANIM,
DİKKAT ET KENDİNE,
SÜTLÜ GAYFE İLK BULUŞMAYA GELDİĞİNDE BEBİŞ NEYİM YOKTU, EVDE Bİ YARAMAZI VARMIŞ AMA ONU GETİRMEDİ, ÖPÜYORUM CANIM....

HAAAA UNUTTUM YAAAA, DÜNYA KADINLAR GNÜN KUTLU OLSUN CANIM:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Ama ablam yaa ilk mesajda resim çekmeyi unutmuşuz dedin ya ona kandım ben kandırdın beni :asigim::dilcikar:
yine harikasınız valla maşallah sübhanallah

PASTAMIZIN RESMıNı ÇEKMEYı UNUTMUŞUZ DıDıM HERHALDE DMııııı :mymeka:

Oyyy angaranın ağır topları buluşmuş yine :umursamaz: banane gelmiycem işte.
Ahhh o gemide bende olsaydım diyom ama kısmet olmuyor işte
Hepiniz harikasınız hanımlar kaydirigubbakcemile3 maşallah sizlere
Kucak dolusu sevgiler ve en kocaman öpücükler sizlere gelsin opuyorumnanaktan
Çiceğimi yeniden görmek çok güzeldi canım arkadaşım benim opuyorumnanaktan

YÜreĞındekı sevgıyı karŞılıksız daĞıtabılen herkesın,

dÜnya kadınlar gÜnÜ kutlu olsun..

YÜreĞınıze saĞlık..hepınız harıkasınız..ama tombıŞım bır baŞka yıne cnm bnm..ama aklımdan da Şu geÇtı..o gÖzlemelerı yerken ve o pastaları da...benım hamıŞ gızın canı Çekermı dıye dÜŞÜndÜnmÜ tombıŞm????

Kocaman ÖpÜyorum hepınızı sevgıyle..

HER BULUŞMADA BELKİ BU SEFER SÜRPRİZ YAPAR DİYE GÖZÜM HEP KAPIDA AMAAAA,
NAFİLE NE GELEN VAAAAAAR NE BİŞEY:1no2::1no2:
BENDE SENİ KOCAMAN ÖPÜYORUM CANIM BENİM :asigim::1hug:a.s.

TEŞEKKÜRLER PINARIM:asigim::1hug:a.s.:enbuyukkk:

buluşmamız yine harika geçti uzun bir ayrılıktan sonra yine aranızdaydım...çoook güzel bir gündü.buradan tüm arkadaşlarımın [IKADINLAR GÜNÜNÜ KUTLARIM....

CANNIIIM BENıM KALıMERACIĞIM çok teşekkürlerrr...ÇıZGı FıLMDEKı KALıMERA GıBı YARDIMSEVERSıN KIYAMAMMM SANA ..gelen kadında düşünse az ..yatakların altını ne süpürmüş ne silmiş 2 haftadır bende güveniyordum ona ...şoktayım neyse....konuyu değiştirmeyeyim ikimizde sezeryanlıydık önceden yine sezeryana gireceğiz o yüzden avaz falan yok çok teşekkürler....canıııım tatlım kaymakklııımmm olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…