kızmayın lütfen okb hastasıyım

Kaç kez cevap alırsan ikna olacaksın ? 27 yaşındasın değil mi senin bu soruları sormaman bile gerekiyor.

Kaç kez cevap alırsan ikna olacaksın ? 27 yaşındasın değil mi senin bu soruları sormaman bile gerekiyor.
haklısınız fakat korkuyorum ikna olamıyorum içim içimi yiyor. peki sadece erkekte iç çamaşırı vark kadın çıplakken hamilelik olur mu

haklısınız fakat korkuyorum ikna olamıyorum içim içimi yiyor. peki sadece erkekte iç çamaşırı vark kadın çıplakken hamilelik olur mu
Eline değdiyse olur ve takibini yapamazsın zevk suyunun. Prezervatif veya doğum kontrol hapı vs kullanmıyorsan gayette olabiir. Git 15. kanını ver betaya baktır evde de 27. testini yap pozitifi göreceksin.

ciddi misiniz korkuyorum

elime hiçbir şey değmedi sürtünmeli yazmısım görmüyor musunuz?
Sürtünme daha tehlikeli ya. Boşalmayı geç zevk suyunda bile binlerce sperm var. İçlerinden sadece bir tanesinin yumurtaya ulaşması yeterli binlercesine gerek bile yok. Meni de ise milyonlarca sperm var. Sence bu durumda hamile kalma olasılığın nedir sen düşün ? :) Ailene nasıl söyleyeceksin öyle bir şey yaşanırsa ? Biraz cümle toparla onların iyi oldukları bir anı bekle bakarsın belki de torun geliyor diye sevinirler bile.

Sürtünme daha tehlikeli ya. Boşalmayı geç zevk suyunda bile binlerce sperm var. İçlerinden sadece bir tanesinin yumurtaya ulaşması yeterli binlercesine gerek bile yok. Meni de ise milyonlarca sperm var. Sence bu durumda hamile kalma olasılığın nedir sen düşün ? :)
gerçekten mi söylüyosunuz cidden korkuyorum lütfen

Sürtünme daha tehlikeli ya. Boşalmayı geç zevk suyunda bile binlerce sperm var. İçlerinden sadece bir tanesinin yumurtaya ulaşması yeterli binlercesine gerek bile yok. Meni de ise milyonlarca sperm var. Sence bu durumda hamile kalma olasılığın nedir sen düşün ? :) Ailene nasıl söyleyeceksin öyle bir şey yaşanırsa ? Biraz cümle toparla onların iyi oldukları bir anı bekle bakarsın belki de torun geliyor diye sevinirler bile.
arada iç çamaşırı vardı

abla neden benim içime korku salıyorsun gerçekten kötü hissediyorum sizden cevap almak rahatlamak için yazdım daha da kötü ettiniz beni
Beter ol canım benim beter ol. OKB yim diye kendi kendinize teşhis koyuyorsunuz sonra da saçma sapan seks bile denmeyecek şeyler yapıp burada sayfalarca ve konularca ağlıyorsunuz. Ya korunun ya doğurun. Ayrıca benden küçük olduğunu nerden çıkarttın yaşım yazmıyor benim ?

X