Kızlık

Tırnak ucununun yarısını oraya sokup 45 dk nasıl kanattı, çok mantıksız geldi bana.
Ben kendimi kasınca oda birden parmağını sokmaya çalıştı ve canım yandı kanamam oldu sonrasında kendisi de tırnağının yarısını sokabildiğini benim birden kendimi çektiğimi söyledi acaba damarıma ya da herhangi bi yerde yırtılma vs olduğu için mi bu kadar kanama oldu

Ben kendimi kasınca oda birden parmağını sokmaya çalıştı ve canım yandı kanamam oldu sonrasında kendisi de tırnağının yarısını sokabildiğini benim birden kendimi çektiğimi söyledi acaba damarıma ya da herhangi bi yerde yırtılma vs olduğu için mi bu kadar kanama oldu
o öyle ucunda bekleyen bir şey değil yani anlattığın gibi kızlıkla falan alakası yoktur sanmıyorum

Merhabalar biz erkek arkadaşımla birliktelik yaşıcaktık fakat o an olmadı o ise alıştırmak için birden tırnak ucunu yarısını soktu aşırı kanamam oldu 40-45 dakikalık baya bi kanamam oldu sizce kızlık zarım bozulmuşmudur?
45 dk yoğun kanama :KK57: :KK57:
tırnağıyla çizmiş olabilir.

Merhabalar biz erkek arkadaşımla birliktelik yaşıcaktık fakat o an olmadı o ise alıştırmak için birden tırnak ucunu yarısını soktu aşırı kanamam oldu 40-45 dakikalık baya bi kanamam oldu sizce kızlık zarım bozulmuşmudur?
Bİrincisi o nasıl tırnak ikincisi 40 45 kanama mı olur 😳 kaldı ki kızlık zarın nasıl bozulsun acaba sen regl oldun da haberin mi yok şu ilahi ömrü hayatımda ilk defa böyle bir şey duydum madem bozulacak diye korkuyorsun niye yapıyorsun böyle şeyler 😑😑

X