Bekaretimi kaybettim ayrılmak istiyorum

Lutfen kınamayın çok hassas ve depresif bir süreçteyim ama içimi dökmeye ihtiyacım var.
Erkek arkadaşımla ciddi ilişkimiz var Nisan için gün kesildi ve duygusal bir yoğunluk içinde ilk kez yakinlasip birlikte olduk. Sadece sevisecektik ama ikimizde fark etmeden bir anda oldu ve kanamam oldu. Soka girdim. Biraz korksa da yanımda durdu seni incittiysem acıdıysa kusura bakma ama zaten evleneceğiz üzülme dedi. Bende kendimi daha rahat hissettim. Fakat aradan birkaç hafta geçince kendisiyle ilgili bazı gerçeklerle yuzlestim. Yüklü bir borcu olduğunu biliyordum mesela(mantıklı bir borç değil oyun ve bitcoin borcu ) ama benden kredi cekmemi istemesiyle şaşırdım. Denedim ama ret verdi yardımcı olamadım. Yine de içim bi soğudu onu güçsüz hissettim. Kafam çok karıştı ve uzaklaşıp düşündüm. Sırf onu sevdiğim için borcu var tamam düğünü yapmayız, masraf etmeyiz dedim. eşyalı ev tutarız dedi tamam dedim. (Kendisi kamuda memur olmasına rağmen maaşı borca gidiyor, borç haziranda bitecek o zaman düğün yaparız demisti)
Simdi bu insan nasıl ev gecindirecek bugün benden bunu isteyen yarın başka ne isteyecek yoksa onunla birlikte olduğum için mi artik onu nasıl gördüğümle ilgilenmiyor mu? Ailesi beni görmeden bile çok isteyip üstüme dusmuslerdi artik bu ilgiden bile supheleniyorum.. içimde bir soğukluk var. Eğer bakire olsaydım kesinlikle rest çeker ve finansal olarak bana tutarlı olduğunu gösterene kadar evlilik yapabileceğimize inanmıyorum derdim. Ama simdi elim bağlı ona mecbur da olmak istemiyorum bu durumdayken. Diktirmek istediğimi söyledim. Bu çok korkunç ve iğrenç olsa da diğer türlü psikolojik olarak hayatıma devam edemem.. keske böyle olmasaydı.
Sen çalışıyor musun ?

Borç yok + bekaret yok = sorun yok lay lom lom

Borç var + Bekaret yok = sorun var vah ki vah

Bumu yani

Yada

Borç ne alaka bekaret ne alaka 🙄🙄

Borç yok + bekaret yok = sorun yok lay lom lom

Borç var + Bekaret yok = sorun var vah ki vah

Bumu yani

Yada

Borç ne alaka bekaret ne alaka 🙄🙄
Evleneceğim insanla İlk cinsel deneyimimi yaşadım evlenecegiz diye sorun etmedim ama simdi bana söylediği borcun 2 3 katı borcu olduğunu öğreniyorum ve bunun için benden kredi cekmemi istiyor. Siz okuduğunuzu anlamıyor olabilir misiniz? Mevzu böyle mi sizce

Bütün mevzu bu işte. Ben hiçbir erkeğin bir kadından para istemesini doğru bulmuyorum. Erkek için para güçtür ve güçsüz görünmek istemez. Acıdım ona bu konuşma yapıldığında ve seçimlerimi sorguladım. İşte bu yüzden pismanim mevzu para değil mevzu beni cepte görüyor olacak ki karşımda utanıp sıkılmıyor ezilmiyor bile
Tam birbirinize denkmişsiniz nişanlınızla. Siz erkekte paraya bakarsınız o da size kan ve 0 km gözüyle bakar onu bekler. Tencere kapak bayıldım. Çevreniz de öyle anladığım kadarıyla mis koktu buralar.
Ben su an ozel bir durumdan dolayi çalışmıyorum fakat eğitimli ve iş sahibi bir kadınım.
Çok merak ettim nasıl bir eğitim nasıl bir iş ?

Tam birbirinize denkmişsiniz nişanlınızla. Siz erkekte paraya bakarsınız o da size kan ve 0 km gözüyle bakar onu bekler. Tencere kapak bayıldım. Çevreniz de öyle anladığım kadarıyla mis koktu buralar.

Çok merak ettim nasıl bir eğitim nasıl bir

Çok merak ettim nasıl bir eğitim nasıl bir iş ?
Kalbinizin karasini da alıp burdan gider misiniz ya sayın ahlak bekçisi, okuduğunuzu anlamaktan ve empati yapmaktan acizsiniz

Evleneceğim insanla İlk cinsel deneyimimi yaşadım evlenecegiz diye sorun etmedim ama simdi bana söylediği borcun 2 3 katı borcu olduğunu öğreniyorum ve bunun için benden kredi cekmemi istiyor. Siz okuduğunuzu anlamıyor olabilir misiniz? Mevzu böyle mi sizce
Eee kredi cekmenizi steyen adamdan ayrılacaksın bunu mu soruyorsun
Biz ayrılma desek devam mi ediceksin onla
Akıl var mantık var

Sizin konu başlığınız ve konu içeriği bekaret olunca böyle yazılır kusura bakmayın

Bakirelikten daha önemli olan adamın yalancı oluşu

Cinselliğe zorlamamış tecavüz etmemiş ortak kararla olmuş...buna dövünmek yerine adamdan uzaklaşmaya bak

Ben gayet iyi anlıyorum okuduğumu atar yapmaya gerek yok keşke bana atar yapicaginiza o adama yapsaydınız da suan bu durumda olmasaydınız...

Kalbinizin karasini da alıp burdan gider misiniz ya sayın ahlak bekçisi, okuduğunuzu anlamaktan ve empati yapmaktan acizsiniz
Canım ahlak bekçiliğiyle hiç alakam yok genel olarak cahil cühela sevmiyorum mevzu orda. Korunmayıp sürekli sevişenler, bekaret diyip sürekli sürtünüp hamile miyim diye soranlar bir de böyle kendisi bekareti umursamayıp vampir hödüklerle evlenenler-ilişki yaşayanlar aşırı sinirimi bozuyor. Millet uzayda biz kan mı bekaret mi erkeğin parasını konuşuyoruz hala :KK70:

Diyorum ki sana madem yaptın böyle bir şey gizle ailenden kafana göre dengiyle evlen git. Diktirip sonra da barzonun tekine kendini kanıtlayıp ne geçecek eline ? Kandırma kısmına girmiyorum bile o senin günahın. Ama dikim tam olmazsa oldu ki kanamazsa kanasa bile ömür boyu süründürecek türde erkeğe niye gidesin bunları niye yapasın ?Ayrıca kredi çekmemi istedi soğudum güçsüz göründü gözümde erkeğin parası güçtür dedin ben de açık açık heeh tamam birbirinize göresiniz dedim burda bir ahlak bekçiliği mi var ? Sen paragöz o da hödük işte mis.

Gelin ata binmiş ya nasip demiş. Sizin için bu kadar önemliyse, geleneksel rolleri bu kadar önemsiyorsanız neden evlenmeden böyle bi işe giriştiniz? Ayrılmazsanız yıllarca bitmeyen borçlar ödersiniz, elalem biriktirip ev araba almışken siz sıfıra sıfır kalırsınız. Bi parmak zar için değer mi tonla rezilliğe siz düşünün.

Gelin ata binmiş ya nasip demiş. Sizin için bu kadar önemliyse, geleneksel rolleri bu kadar önemsiyorsanız neden evlenmeden böyle bi işe giriştiniz? Ayrılmazsanız yıllarca bitmeyen borçlar ödersiniz, elalem biriktirip ev araba almışken siz sıfıra sıfır kalırsınız. Bi parmak zar için değer mi tonla rezilliğe siz düşünün.
Cok tesekkur ederim en insani yorum buydu

nişanlıyken esimin borcu olduğunu öğrendim. üzülmedim mi? üzüldüm. tartıştım, kavga ettim ama halloldu bir sekilde. bekaretimi falan da “kaybetmemiştim” hala aramızdaydı 😂😂 bekaretin konuyla ilgisi yok. bile isteye, kendi rızanızla sevişmissiniz bir de diktirip başkasının günahına gireceksiniz?

kücücük kana verdiğiniz özveriyi keske insanlığınıza verseydiniz. yaptıklarınızın sorumluluklarını alın bi zahmet.

nişanlıyken esimin borcu olduğunu öğrendim. üzülmedim mi? üzüldüm. tartıştım, kavga ettim ama halloldu bir sekilde. bekaretimi falan da “kaybetmemiştim” hala aramızdaydı 😂😂 bekaretin konuyla ilgisi yok. bile isteye, kendi rızanızla sevişmissiniz bir de diktirip başkasının günahına gireceksiniz?

kücücük kana verdiğiniz özveriyi keske insanlığınıza verseydiniz. yaptıklarınızın sorumluluklarını alın bi zahmet.
Ogrendiginiz borc Bildiğiniz borcun milyonları aşan 2 3 katı miydi benimki gibi ahahahah
Borç boyle olmasaydı bende kandırılmış hissetmeseydim nisanlimla evlilikten donmeyi elbette dusunmeyecektim ama simdi sıfır değil eksideyiz anlıyor musun

Ogrendiginiz borc Bildiğiniz borcun milyonları aşan 2 3 katı miydi benimki gibi ahahahah
Borç boyle olmasaydı bende kandırılmış hissetmeseydim nisanlimla evlilikten donmeyi elbette dusunmeyecektim ama simdi sıfır değil eksideyiz anlıyor musun
askim ben de borç yok diye bilirken, nişanımdan bir hafta sonra 150 bin borç olduğunu öğrendim. sence çok mu farklı? 😂 ama esim sorumluluk aldı, borcunu kapattı ve evlendik. siz karsınızdakine güvenmiyorsunuz. o zaman da neden birlikte oldunuz diye sorasım geliyor, “bekarete” bu kadar önem verirken? kendiniz etmis, kendiniz bulmussunuz.

O zaman ayrıl sanki sana onla evlen diye direten varmış gibi niye çırpınıyorsun ki

Ayrıl bitsin gitsin

Ha o seni kandırdı diye sende diktirip başkasını kandırırsan bu çok daha kötü olur...

senin psikolojini biliyormuş ve tamamen konuyu "kendini ona mecbur hissetme" durumuna getireceğini de biliyormuş bu yüzden bilerek yapmış gibi duruyor. istemeden olan bir şeyin adını da biliyorsundur? borçtan daha önemli bir konu var ortada...

senin psikolojini biliyormuş ve tamamen konuyu "kendini ona mecbur hissetme" durumuna getireceğini de biliyormuş bu yüzden bilerek yapmış gibi duruyor. istemeden olan bir şeyin adını da biliyorsundur? borçtan daha önemli bir konu var ortada...
Benim anlamadığım 'bu şekilde yaşayamam' diyecek kadar önemsediğim hayat memat meselesi olan bir şeyi kimse bana yaptıramaz. E siz istiyormuşsunuz da azıcık bir gaza ihtiyacınız varmış ki yapmışsınız. Yarın da bir başkasını kandırana kadar sizin ahlak ve iyilik doğruluk anlayışı. O bana yalan söyledi diye büyük büyük konuşup planladığınız şey çok uyumlu.

Cinsel ilişkiden sonra borcun fazlası ortaya çıkınca bende kayış orda koptu zaten. Bu durumda nasıl düğün dernek olacak ya da uçan kuşa borcun varken nasıl geçireceğiz diye kaygılandim. Fakat durumu gerçekten anlayan tek kişi sizsiniz su an. Gelen yorumlar çok başka anlamış ve inciticiydi.
Velhasılı kandırılmış hissediyorum

Benim anlamadığım 'bu şekilde yaşayamam' diyecek kadar önemsediğim hayat memat meselesi olan bir şeyi kimse bana yaptıramaz. E siz istiyormuşsunuz da azıcık bir gaza ihtiyacınız varmış ki yapmışsınız. Yarın da bir başkasını kandırana kadar sizin ahlak ve iyilik doğruluk anlayışı. O bana yalan söyledi diye büyük büyük konuşup planladığınız şey çok
Ay saba laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor gene mi geldin yaa.
Bunu yaptım ya da yapacağım demedim. Su an önümü göremediğim için kendimi daha güvende hissetmek adına yapsam mı diye düşünce geldi yazdım. Defol git artık surdan

X