Kızlık zarı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben kimsenin linceden korkmuyorum pantolonum bayağı dardı

Niye yalan borcummu var ve insanların lincinden kormuyorum
Tamam korkma sana korkuyorsun demedim ki
Bence sen googleye yaz kızlık zarı kadın cinsel organi anatomisini incele
Senin giydigin dar olabilir anladım o pantolonu bacagina totona giydin rahim içine değil
Şimdi buna da tepki vericen
Ama doğrusu bu

Hayır o cümlede nerede saygısızlık etmiştim, onu açıklayacaktınız. Size ne denecek ne yaz

Hayır o cümlede nerede saygısızlık etmiştim, onu açıklayacaktınız. Size ne denecek ne yazmıştım?
Yorumunuzu kopyalıyorum Muayyen döneminizdesiniz galiba, ondan bu sinir. Doktora gitmişken sizi rahatlatacak bir çay may da sorun bari. : Bu şekilde yazamazsınız

Kızlık zarı vajen girişinden 1-1.5 cm falan ileride , değil dapdar pantolon korse de giyinsen bir zarar vermez , ama sen kendi sorduğun soruya cevap aramak yerine sana yorum yapanlara "sende bı haltlar yedin demekki ordan biliyosun" tarzı konuşman aşırı gereksiz çünkü Kadınız ya hani araştırıp öğrenebiliyoruz bilmiyorsak sizin yaptığınız gibi danışıp öğreniyoruz burda hem endişeniz var hemde insanlara ters ters cevap veriyorsunuz , sizin halt dediğiniz şeyi yaşayadabilirler ama en azından öğrenmişler bir şeyler .!

Kimseye bı saygısızlık yapmadım ama insanlar neden ön yargıyla yaklaşıp ilişkiye girmiş imasinda bulunuyorlar bu çokmu normal saygı istiolarsa saygı duymak zorundalar

Yorumunuzu kopyalıyorum Muayyen döneminizdesiniz galiba, ondan bu sinir. Doktora gitmişken sizi rahatlatacak bir çay may da sorun bari. : Bu şekilde yazamazsınız
Siz buna değil, önceki yorumuma saygısızlık dediniz. “Giderim size ne.” cevabından sonra ben de böyle bir yorum yaptım.

Bakın ekran görüntüsünü aldım, bu yorumumun neresinde var saygısızlık, onu soruyorum.

Eklentiler

• CEBF2FA0-4A39-4B90-BA54-9FB54D2305A7.jpeg
    47,7 KB · Görüntüleme: 29
Kimseye bı saygısızlık yapmadım ama insanlar neden ön yargıyla yaklaşıp ilişkiye girmiş imasinda bulunuyorlar bu çokmu normal saygı istiolarsa saygı duymak zorundalar
Çünkü dapdar pantolon giyinmeyle bir avuç kadar kan akması nerede görülmüş?? Kızlık zarı vajen dışında degilki böyle bir şey mümkün mü, hatta her kadında kanama yapacak diye bir şey de yok esnegi var kapalisi var birsürü şekli var bunun

Bize ne sizin ilişkiye girip girmediginizden siz başka bir şey dediniz konunuz dar pantolon bizde böyle bir şey olmaz dedik
Saygısızlık yaptınız

Ya ilişkiye girmeden yani vajinaya bir şey girmeden bu zar yırtılmaz biz size yırtılma olmamıştır diyoruz ama siz inadına doktora gidicem diyorsunuz. O zaman mantıken kendinizle çelişiyorsunız. İlişkiye girmek ayıp bişey değil ki. Ama siz saldırıyorsunuz niye? Biz nerden bilelim ki yani. Yani yırtılma olması pantolonla mümkün değil. Mantığa aykırı bir durumu sorguladığımız için azarlanıyoruz

Siz bana ilişkiye girmiş imasında bulunarak dalga geçiyorsunuz yani bişey olmamıştır filan dediğinizi hiç görmüyorum hep bı imada bulundunuz

Siz bana ilişkiye girmiş imasında bulunarak dalga geçiyorsunuz yani bişey olmamıştır filan dediğinizi hiç görmüyorum hep bı imada bulundunuz
Eee diyelim ki ilişkiye girdin ne var bunda? Biz sana söylediğin mantıksız ancak bu şekilde bir zar zarar görür diyoruz. Sende ayyy beni suçladınız diyorsun. Yahu sen kendi söylediklerinle çelişiyorsun zaten. Bana karşı kullandığın kelimeler suçlayıcı değil direkt olarak hakaret içerikliydi.

Teşekkür ederim yorumunuz için bı soruyum dedim herkes bilip bilmeden kötü yorum yaptı çok teşekkür ederim
Rica ederim. Kendimden biliyorum. 18 yaşında iken bir kaza geçirmiştim bozuldu mu bozulmadı mı diye çok kafaya taktım. Çok fazla araştırma yaptım. O sebeble için rahat olsun herhangi bir ilişki esnasında muhakkak kan gelecek. İnsanlara bir derdini açarsan devamlı sana şüphe , vesvese verirler. Kimseye kulak asma görmedikleri bir şeye yanında görmüş gibi yorum yapıp dururlar.

Burada bir insan soru paylaşıyorsa sıkıntısını kendisi çözememiş bu sebeble fikir almaya çalışıyor demektir. İnsanların yarasına tuz basmayın, kimseyi de kınamayın. Kınadığınız başınıza gelmeden ölmezsiniz diyor peygamber efendimiz...

Evet herkes kınadığınıyla imtihan olur ama bunu kimse bilmiyo

Evet herkes kınadığınıyla imtihan olur ama bunu kimse bilmiyo nişanlıyım şuan yazım düğünüm olcak Allah'ın izniyle haliyle korkuyorum
Rabbim hayırlısıyla nasip eder inşallah. Allah nasip ederse benim de kız istemem olacak bahsettiğim kazayı eşim olacak kişi biliyor. 2 senedir konusunu bile açmadı. Sizin de nişanlınız anlayışlı birisi ise zaten gözü kapalı güvenir size. Ama anlattığım gibi bahsettiğiniz durum da zedelenme olmuş. Ve hiç bir sıkıntı çıkmaz.

Anladım teşekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…