kızlık zarı

Merhaba, sevgilimle birlikte oldum ve şuanda korkuyorum eğer beni bırakırsa ben naparım nasıl başkasının yüzüne bakarak hıcbırsey olmamış gıbı davranırım dıye dusun:KK70:uyorum. Aslında olmaması gereken birseydı ama bende yaptım bunu yapmam demeyın malesef bır anda oluyor ve kızlıgınız bozuluyor erkekler o kadar rahatkı senı bıe dusunmuyorlar ne olur bana yardım edın kızlık amelıyatı olan varmı olduysanız nerde oldunuz ve o ılk gece kanamanız ve yırtılmanız oldumuu lutfen yardım edın bana
Adile nasit nasil agliyordu "gittiiii gittii gitti gitti"

Olan olmuş diktirsende o gece ipten başka bişey geçmez o yatağa ablamın arkadaşından biliyorum bence senin şuan yapman gereken tek bişey ayrılsan bile bununla yaşıyacağını göz önüne alman gerekecek burda kalmayacağını eminin ikincinin fırsatını bekliyordur Seni ayrılıkla tehdit etmesine izin verme sadece korkma yani yaptığının arkasında dur

İliskiyi isteyerek yasadiysaniz pismanlik duymayin lutfen. Keyfini cikarmaya bakin ve bundan sonra korunun. Kizlik zari diktirmekte evlenecegim kisiyi kandirmak. Yani bile bile nasil yuzune bakarim diyorsun ama diktirmek hicbir sey degistirmiyor. Dilerim bunu dert edecek kisilerle hic tanismazsin. Hayatiniza cok onemli bir tecrube kattiniz. İyi tarafindan bakin.

aynen iste ben de öyle diyorum, ikisi de kandırmaca diil mi, ikisi de yalan, madem yalan soyleyecek bosuna ameliyat olmasın benim zarım esnek askım kanamıyor ben bakireyim kocacım desin gecsin. bu da yalan, bu da kandırmaca, diktirip ben bakireyim diye yutturmak da kandırmaca.
Erkekler bu konuda kadınları yalan söylemeye itiyor maalesef. Yoksa kadınların da yalan söylemeye çok meraklı olduğunu düşünmüyorum

Merhaba, sevgilimle birlikte oldum ve şuanda korkuyorum eğer beni bırakırsa ben naparım nasıl başkasının yüzüne bakarak hıcbırsey olmamış gıbı davranırım dıye dusunuyorum. Aslında olmaması gereken birseydı ama bende yaptım bunu yapmam demeyın malesef bır anda oluyor ve kızlıgınız bozuluyor erkekler o kadar rahatkı senı bıe dusunmuyorlar ne olur bana yardım edın kızlık amelıyatı olan varmı olduysanız nerde oldunuz ve o ılk gece kanamanız ve yırtılmanız oldumuu lutfen yardım edın bana
Konu sahibesi vereceğim linkteki konuları inceleyiniz lütfen, konunuz da içerik olarak daha uygun olduğundan linkteki bölüme taşınmıştır.
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/forums/genital-estetik.481/

Hanımlar konuya inanmıyorsanız kötü içerik yaparsınız.

Kiz once bi cocuktan ayril yenisini bul evlenmeye var zari o zaman dusunursun. Belki adam eninde sonunda evlenecrk seninle. Belki hu islere hic takmayan biri cikacak karşına belki hayatına baskasi girmeyecek hic evlenmeyeceksin. Belki zamanla hic umrun olmayacak amann zar dedigin soganda da var deyip gececeksin. Bir seylere endiselenmen icin cook erken...

Erkekler bu konuda kadınları yalan söylemeye itiyor maalesef. Yoksa kadınların da yalan söylemeye çok meraklı olduğunu düşünmüyorum
bence herkes suclu, erkekler de kadınlar da. bu zihniyette cocuk yetistirmeye devam eden anneler özellikle..

Belki sizden çok daha uzun zamandır buradayım konuların fake olabilme ihtimalini hesaplıyorum
Ama bunuda biliyorum bu konuda zor durumda olan çok kadın var burayı okuyup fikir alan hata yapan yada yapacak olan bir çok kişiye yardımcımız olabilir bu ihtimal bile düzgün yorumlamaya gayet haklı bir sebeptir
Diyelimki fake konu erkek üye düzgün cevaplar onları tatmin etmeyecektir bizim konuya bu şekilde yaklaşmamız onların amaçlarına hizmet eder
Benden daha uzun süreli üye değilsiniz ama bu da önemli değil. haklı olabilirsiniz. Bu kişi fake olmayabilir, gerçekten çare arıyor olabilir. bu kişi olmasa bile aslında bunu yaşayan çok kız çocuğu var.

Overlok makinesi ayaginiza geldi. Halı,kilim,yolluk kenari,kızlık zarina overlok çekilir. 5 dakikada yapılır,hemen teslim edilir.
Not:Yirtilma garantilidir.

Çok güldüm emi çok yaşa sen...

Konu Sahibi daha ayrılmadan dikmeye düşme
Belki evlenirsiniz belli mi olur
Emin olmadan böyle şeyler yaşama
Emin olunca imza çok da mühim değil

Hahahahahahhahah siz kesin kıyafetlerle duşa giriyosunuzdur. Ah ah banlanma olayı olmasaydı nasıl da dalga geçerdim sizinle of of :KK53::KK53:[/QUO benimle değil dinimizle dalga geçmiş olursunuz bu İslam dininde bu şekildedir cinsel birleşme esnasında üzerinizde bir örtü birşey olmasi gerekir ha bu arada çok dalga geçmek isterseniz aynaya bakmanizi tavsiye ederim

Kendinize güveniniz mi yok sizin , çok mu normal yani eşinizin tüm vücudunuzu görmemesi . İnsanları yargılarken düşünün sizin haddiniz değil , herkes kendi yaptığından sorumludur.
Kendime güvenim tam fakat benim dinimde daha doğrusu bana öğretilen şey bu yönde hiçbir zaman çıplak kalmayacaksin avret yerlerimizin gözükmemesi cinsel birliktelik esnasında da üzerinizde bir örtünün muhakkak olması gerekiyor

Gercek mi:) bu da abarti degil mi hani :) nasil ciplak gorulmezki... ic ice giriyosun ama yeterki ciplak gormeyelim.. ole mi :)
Evet gerçek sebebi ise üzerimizde her daim yorgan battaniye yaz ise çarşaf ve pike olması çünkü dinimizin emretti şeyi yapıyorum bunu ben değil İslam dini emrediyor

Konuyla ne alakasi var allah askina sizin esinizin sizi ciplak gorup gormemesi?
Ayrica insanlarin cinsellik yasamasi edepsizlik degil. Lutfen boyle yargilamayin insanlari. İster evliyken yasarlar ister bekarken. Sizin bu sekilde yaptiginiz cikislar yuzunden iste insanlar diktireyim zarimi derdine dusuyor. Toplum olarak keske azicik sakin olabilsek edeeeep diye bagirmasak
Harika o halde herkes sevissin evli bekar farketmeksizin sayın marjinal hanım değil mi? Kimsenin cinsel yaşamı beni ilgilendirmiyor fakat ortada bir yanlış var bu gönderiyi okuyan onlarca genç kız var bizler bu hata karşısında bu kizi teselli edersek yaptığının yanlış birşey olduğunu vurgulamazsak diğerleri içinde gayet normal bir durummuş izlenimi uyandiririz

X