Kızlık zarı kan rengi

Verdk zaten benm kanamam 3 gün sürdü ama öyme dolu dolu değil leke şeklnde bildiğin kandı ve 3. Gün tam anlamyla ilşki oldu
Kan sarya dönmez adetn yeni btmş ama hala yokuşa sürüyorsun.

İlk ilişkide nasıl zevk alınır ki acı ben de duymadım ama zevk almadım

Oda kendimizi tanımamizla ilgili. Ben Müjdegül Karaca hocaya muayeneye gitmiştim. Herşeyi ama herşeyi öğretti. Aslında zevk nasıl alınır biz nelerden hoşlanırız. Klitoris nedir yapısı nasıldır. Ben bunları öğrendikten sonra deneyimleyince çok zevk aldım. Ve zevk de beyinde başlıyor. O da tamamen isteğe bağlı.

Ve hocanın tüm videolarını izleyin. G noktası cinsel haz ilk ilişki vajinusmus vs her şeyin bilgisini de youtube da paylaşmış. Gidemeyenler için mükemmel yeri Ankara da çünkü. Çok batıl düşünce ve cinsellikle ilgili batıl bilgiler var. Mesela son zamanlarda gündem kadının 2 G noktası olması yok biri içerde biri dışarıdaymış. Böyle bir şey de yok. Ben meğer var sanıyordum. Zevk için illa içime girmesi gerekiyor sanıyordum. Haa evet dokunsal sözsel hareketlerle hormon tavan yapabiliyor ama bu illa g noktası ile alakalı değil.

Çoğuna cevap verildi. Kanaması olan kişiler se evet olmuş yanlış yapılmış ama dayanilmis olmus ve sonraki süreçler de istekli olunca giriş de kolay olmuş. Ama sağlıklı doğru ilişki de kanama olmamalı. Anlatmak istediğim bu. Ha illa olsun kanama ben o kanı göreceğim diyorsan ilişki sırasında kızlığın olmasa bile kendini kasmam yeterli. Hemen kenarda ki tırtıklar orada bulunan kılcal damarlar çatlayacak ve kanama hafif de olsa başlayacak. kızlığı olmayan biri bile illa ki kandırmak istiyorsa ki çok kötü bir şey bu. Kendini kasmasi penise izin vermemesi yeterli. Sonra bir peçete veya gerdek öncesi hazırlanan gerdek bezlerine silinince o kanı görecektir.

Niye kontrol ettiriyorsun ki simdi durduk yere dert çıkardın başına ayrıca onun rengi kahverengi değil

Siz doktorlara bile inanmiyorsunuz ki bize inanasiniz degildir diyoruz cogumuz 40 defa sorup supheye dusuyorsunuz
Verdk zaten benm kanamam 3 gün sürdü ama öyme dolu dolu değil leke şeklnde bildiğin kandı ve 3. Gün tam anlamyla ilşki oldu
Kan sarya dönmez adetn yeni btmş ama hala yokuşa sürüyorsun.
Ay çok teşekkür ederim ya sabahtan beri duymak istediğim buydu aslında kanama süresini ve kanama miktarını merak ediyordum adım deliye çıktı

Hahahaahaha basbaya püf noktayı açıkladın bende bir yerde okumuştum vajina darsa kanama olur diye.

Teşekkür ederim

Hayır cidden o kadar vahim mi ben hâlâ o kahverengi akıntının kızlık zarınin bozulması olarak görüyorum

Bana göre vahim ama ben uzman değilim, sıradan biriyim. Vehameti psikolog tespit eder, şu anda hayatınızı zorlaştıracak takıntılarla boğusuyorsunuz ve bilerek kaninizi akitmaniz, kan rengi testi yapmaniz takintilarinizin tehlikeli seviyelerde olduğunu gösteriyor. Mutlaka gidin ruhsal tedavi olun.

Her ilk iliskide kanama olmaz ayrica. Normal bir insan da kanadi mi, nasil bir kan, rengi ne, miktari ne vesaire diye özellikle incelemez tesadufen ya görür ya görmez.

Ah canım keşke kızlık zarı bu kadar kolay bozulsa sadece bakarak yakın dönemde evlendim ve merak etme öyle kolay bozulmuyor adet sonrası akıntıdır o
Yaaa inşallah ben öyle düşünmüşümdür. Heralde kontrol ederken küçük dudakları çok açtı. O anda acıdı sonra bende takıntı edindim bu kadar.bozuldugu anı gormedigimiz için ben dahil benim gibi düşünen arkadaşlar en ufak bir lekeyi bile bozuldu falan diye düşünüyoruz.

bence sen işsiz güçsüz takılıp burda insanların vaktini çalan troll hesabın tekisin hic bir kadın en bilgisizi en cahili bile senin söylediklerini senin yaptıklarını yapmaz asla ama asla bu söylediklerinin dogruluk payı oldugunu düşünmüyorum kıyamam bazısı da baya cddiye almış durumu yorum yapmş videolar falan atmş yazık yardımcı olsun diye el vicdan ya ayıptır yazık gunah gunah valla bak

Ya ama canım çok acıdı bakarken birde çıkarken yüzde yüz eminim boşu boşuna verdin paranı bana dedi kahkaha attı
Ne yaptı da canınız acıdı? Kızlık zarından gelen kan açık kırmızı olur. Adetiniz yeni bittiyse o zaman kahverengi olan adet kanıdır.

Yaşadinz mi? Nerden biliyorsunuz

Benim açık pembeydi ve sadece peçeteyle silince görebildik. Herkeste farklı oluyor renk de miktar da. Ama ben kahverengi hiç duymamıştım

Şaka mı bu ya. Ben bu ülkenin kadınları için gerçekten çok üzülüyorum, kendi bedenimize evlenene kadar bu kadar yabancı olduğumuz için. Kendim vajinismusum kendime de üzülüyorum bu duyguları keyifle yaşayamadığım ve sıkıntı haline getirdigim icin. Üstelik ben boyle takıntıları ve korkuları olan, bedenini tanımayan biri de degildim. Farkında bile olmadan işlenmiş bu baskılar beynime. Bence siz troll degilseniz nur topu gibi bi vajinismus adayısınız, zarım sağlam mı diye doktor doktor gezeceğinize bi cinsel terapiste gidin, şimdiden çözülsün bu iş. Siz ilişki yaşayıp yaşamadığınızı bilmiyor musunuz, uykuda yapmış olma ihtimalleri olmadığına gore neden kontrol ettirme ihtiyacı duydunuz, neden bu kadar takıntı yapiyorsunuz? Nasıl bozulmuş olabilir ki? Düşünecek başka şeyiniz yok mu, ne saçma iş anlamadım.

Kızlık zarı diye bir şey yok ki kızlık zarı yok beni çıldırtmak mı istiyorsunuz siz kızlık zarı diye bir şey YOK YOK YOK

Bekaretınızın gıttıgı kanısına nerden vardınız da doktora kontrole gittiniz?
Eger dupdururken boyle bır endıse yasadıysanız psikolojik destek alın normal degıl cunku bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…