kızlık zarı dikiminde yaşadıklarım

kimse basına gelmeden bilemez .. bu degerli fikirlerinizi kendinize saklayın bizlerde yapmak zorunda kaldıgımız hareketin ne kadar yanlış oldugunun farkındayız.. başlıkla alakalı bilgi alışverişi yapalım yok siz bu konuyu irdelemek istiyorsanız bununla alakalıda konu açılmış orda dilediğiniz gibi eleştirilerde bulunabilirsiniz

başın dik tut sana yada bana bunu yapanlar gidip hayatlarını yaşarken biz kendimize hayatı zindan ediyoruz .. için ferah tut gidip akın beyle görüş ve güven duyarsan hiç tereddüt etme, akın beye tedavi olup herşeyi yoluna sokan biçok arkadaşımız gelip geçmiş, sakin ol ve olumlu bakmaya çalış

bu arada yarın akşam için randevu aldım ve sonunda gidiyorum . çok ama çookkk korkuyorum inşallah herşey yolunda gider.

mutsuzluk.. hakkında hayırlısı olsun hiç korkma, herşey yolunda gidicek inş. benide haberdar et mutlaka

mutsuzluk canımm sana gecenlerde ö.m attım cevap veremedın sanırım bugun hangı doktora gıttın gorusmeeye ? ve nasıl gectıı ne dedı

Erkekler uçkurlarına sahip çıkamayacak durumda. Cidden çünkü öyle kokular sürünüp öyle giyinen kadınlar kızlar görüyorum ki yani onlara hak veriyorum ve sonuç olarak bu evlilik öncesi ilişkiler meydana geliyor. Bu genelde kadınlar için bir sorun oluyor. Erkek bakir değilim desede ona birşey olduğu yok. Peki kızlar neden yapıyorsunuz bunu !? Sonrasında sıkıntı geçeceksiniz. Sırf o 1 dk da meydana gelen birkaç damla kan için çok başınız ağrıyacak huzurunuz bozulacak. ZİNA büyük günah fakat benim kızdığım olay şu bunu yapıyorlar sonra o vicdanla kocalarına yalan söyleyerek yaşıyorlar. Ardından ALLAH büyük ya bir şekilde adam bunu öğreniyor 2 sokak aşığımızda meydana geldi geçen bu durum. Adamın kahveden arkadaşlarının bi arkadaşı mıymış neymiş oyun oynarken anlatıyomuş işte lisede düdükledimdi sonrasında yine yaptık geçen gördüm parka gittik konuştuk yine atıcam yatağa felen sonrasında adam bunun kendi karısı olduğunu anlıyor ve kıyamet kopuyor ! karısı hamile iken dövüyor ve yaralıyor. Kahvedeki adam kaçıyor hemen haliyle... Şimdi kadın hastanede. Adam kaçak.

Peki sizce olay burda 2 damla kandan mı çıktı ?! Yoksa iffetini koruyamayan kocasına yalan söyleyen bir kadının yalanının ortaya çıkmasından mı çıktı ?!

Bir düşünün.

ayy bu ne ya sen iyimisin. yok kadınlar giyiniyormuş, koku sürüyormuşda. geçenlerde işyerimden kendini bilmez birisi kadınların erkeklerle otobüsü ayrılmalı dedi, neymiş erkekler tahrik oluyormuş. tabi tartışma çıktı ve bana sırf başım açık diye ne dedi biliyormusunuz "sen tacizi hakkediyorsun". şaka gibi. valla senin gibi annelerin yetiştirdiği erkekler yüzünden bu ülkede tecavüzler tacizler oluyor tabi erkeklerde kendini haklı görüyor.

ay bacım yenı susmustu çeneleri gene laf verdın agızlarına bunlara susucaksın cunkı laftan anlamıyorlar !!

benin başıma böyle bişey gelmedi merakımdan girip okuyayım dedim, tabi kendini çok namuslu sanıp empati yapamayan arkadaşlar burayıda halletmiş. kusura bakmayın kızlar konunuzu batırdık.

İNSAN KINADIĞI BAŞINA GELMEDEN ÖLMEZMİŞ.

hayır birde burda kocalarınızı kandırıyorsunuz bıdı bıdı diyenlerde sanki çok dürüst, hiç yalan söylemeyen iyilik melekleri, ettikleri beddualardan belli zaten :KK19:

haklısında sinirden yanaklarım kızardı :2:

kendını germe canım boşver ... burda boş konuşan o ınsanları gordukce hep şu karıkatur aklıma gelır

$dsff.JPG
bu kadar buyuk konusuyorlar onların basına daha beterıde gelebılır kı hamıle kalmak elbette beter degıl ama aılene ve etrafındakı herseke karsı rezıl duruma dusebılırsın hoş şimdi bu bıle bırsey degıl kı dogurur ya da korunu derler cunku burda cephe alan ınsanların hepsı zeki akıllı cocuklarıda onlar gıbı olur ...herkesın gorusu kendıne tabıkıde herkes ozgur ama baslarına gelmeden bunlar laftan anlamayacakkk !!!!

Son düzenleme:
hiç kimse sınanmadığı bir acı üzerine yorum yapamaz..
ve yine hiç kimse kınadığı şeyi başına gelmeden ölmezmiş..
kızlarınız var bacılarınız var kınamayın hele ki büyük hiç konuşmayın.

arkadaşım hakkında hayırlısı olsun bence en iyisini yapmışssın 21. yy. da da yaşasak maalesef burası türkiye..
mutluluğun daim olsun..

mutsuzluk canımm sana gecenlerde ö.m attım cevap veremedın sanırım bugun hangı doktora gıttın gorusmeeye ? ve nasıl gectıı ne dedı

canım ben yeni üye olduğum için özelden mesaj hakkım yok , dün şişli medi aradım orada akın beyle görüştüm , yarın akşamda randevu aldım aldım hem muayene olacağım , hemde uygunsa işlem yaptıracağım . bakalım hayırlısı çok korkuyorum ne olacak , nasıl olacak bir sürü soru işareti var kafamda . gerçi dün telefonda baya detaylı konuştuk ama yüz yüze nasıl duracağım bilmiyorum

canım ben yeni üye olduğum için özelden mesaj hakkım yok , dün şişli medi aradım orada akın beyle görüştüm , yarın akşamda randevu aldım aldım hem muayene olacağım , hemde uygunsa işlem yaptıracağım . bakalım hayırlısı çok korkuyorum ne olacak , nasıl olacak bir sürü soru işareti var kafamda . gerçi dün telefonda baya detaylı konuştuk ama yüz yüze nasıl duracağım bilmiyorum

canım benım hıc korkma hayırlısıyla hallolacak bu dunyada bir ölüme çare yok .... Gunahsa bızım gunahımız vebalse bızım vebalımız kımseyıde ılgılendırmıyor dugunede cok az kaldı gerılme sıkılma bunalma yarım saat ıslemden sonra guzel gunlerr mutlu huzurluuu aylar yıllarr senı beklıyor olacakkk ınsallah dualarım senınle canımm benımmm

canım benım hıc korkma hayırlısıyla hallolacak bu dunyada bir ölüme çare yok .... Gunahsa bızım gunahımız vebalse bızım vebalımız kımseyıde ılgılendırmıyor dugunede cok az kaldı gerılme sıkılma bunalma yarım saat ıslemden sonra guzel gunlerr mutlu huzurluuu aylar yıllarr senı beklıyor olacakkk ınsallah dualarım senınle canımm benımmm

çok sağol canım desteğin için , inşallah herşey dediğin gibi olur. zaten yarın akşam gittikten sonra, perşembe günü herşeyi yazarım sizlere buradan. en azından benim gibi korkanlara bir tecrübe ve destek olur. umarım tabi herşey yolunda gider

çok sağol canım desteğin için , inşallah herşey dediğin gibi olur. zaten yarın akşam gittikten sonra, perşembe günü herşeyi yazarım sizlere buradan. en azından benim gibi korkanlara bir tecrübe ve destek olur. umarım tabi herşey yolunda gider

inşallah canımm benımm ınsallah Allahın ıznıyle guzel olacakk sen sakin kal ınankı guzelolacakkk dugunundee cok guzelolacakk hayatındaa :21::21:

Birbirinize hak etmişsin, kınadığın başına gelmeden ölmezmişsin gibi sözler sarf edip kırıcı olmaktansa konuyla ilgili yorum yapsanız.
Ayıplamasanız, aşağılamasanız olmuyor mu?
Yorumlara dikkat edin yoksa üsluplarınız yüzünden ceza alacaksınız...

Birbirinize hak etmişsin, kınadığın başına gelmeden ölmezmişsin gibi sözler sarf edip kırıcı olmaktansa konuyla ilgili yorum yapsanız.
Ayıplamasanız, aşağılamasanız olmuyor mu?
Yorumlara dikkat edin yoksa üsluplarınız yüzünden ceza alacaksınız...

sevgili mune bu konuda bıze ve bu operasyonu yapan arkadaslara yapılan onca hakarete ragmen burdakı ınsanların psıkolojısı ruhı durumu ve yasadıgı olaydan duydugu pısmanlıktan oturu hıcbır sekılde kufur assagılama vs sozler sarfetmemıs olmamız mı ceza almamızı gerektırıyor ? ve o kullanılan soz bır hadıstır hakaret değil ... burda bıze karsı o kdr assagılama kınama vs varken sadece bu cumleye takılmıs olmanız benı dusunduruyor !!!

ve evet herkes kendını ılgılendıren konulara geçiş yapıp burada bıze sahsımıza karakterımıze laf soylemeyı bırakırsa ben ve burdakı bırcok arkadasımız cok sevınecegız ...

http://www.kadinlarkulubu.com/ah-erkekler/626595-cok-cekingen-utangac-5.html#post30911561

arkadaşlar göreceğiniz gibi melissa20'yi ciddiye alıp cevap vermeyin. bende aynı hatayı yaptım ve üstelik ceza aldım, ki bu haksızlıktı ses çıkarmadım. kendisi sanırım büyük bir bunalımda ve kendi yaptığını inkar edip üstüne sizi aşağılayacak kadar kalbi hasara uğramış. gerçekten ciddiye almayınız. ben sadece üzülüyorum.

sevgili mune; insanları niyetine göre adil bir şekilde değerlendirmeni, bir karar alırken haklıyla haksızı ayırt etmeni isteriz.

Okypete 'e katılıyorum.
Biz insanız ve hatalar bizim için...
Ama için rahat olacaksa bence iyi ki yapmışsın.
Bir daha yapmayacaksan o hatayı... ALLAH tan (inanıyorsan) af dilersin. Dua edersin.
Gerisi kimsenin sorgu sualine dayanmaz.
Benim bir arkadaşım vardı, olmuş bir hata...
O adamdan kurtuldum, eğer bu sorunu da halledersem kendimi çok temiz hissedicem çünkü kendimden nefret ediyorum, eksik hissediyorum diyordu...
Kendini iyi hissedecekti diktirince... Kendisini ilgilendiren bir şey. İyi hissedeceksen ne diyebilirim ki ?

X