kızlık zarı dikiminde yaşadıklarım

arkadaşlar merhaba, ben foruma henüz yeni katıldım ve soru sorup sormama konusunda da kararsız kaldım maalesef :KK43: . benim kızlık zarıyla ilgili bir kaç sorum var . nerdeyse 1 yıldır bu konuyu araştırıyorum ama bir türlü cesaret edipte bir doktora gidemedim ve düğünüme 6 hafta kadar kısa bir zaman kaldı . Hatalar biz insanlar için ama vebali gördüğümüz üzere çok büyük . bende istanbulda doktor araştıryorum ve bir kaç yer buldum ama karasız kaldım. aranızda bana yardımcı olacak kimse olur mu bilemem ama şişlide şişli med diye bir yer varmış sanırım , orayla ilgili bilgisi ve tavsiyesi olan var mı acaba? çok az vaktim kaldı ve acil olarak yardımcı olursanız sevinirim . şimdiden teşekkürler :KK43:

bende günlerdir burdaki ilgili yorumları okuyorum.. aynı sıkıntı bendede var ama henüz evlilik düşünmediğim için bu ameliyatı yapıp yapmmakta kararsızım .. okudugum yorumlarda bi çok kişi şişli med de akın beyi öneriyor hatta olup başarılı sonuç alan kişilerinde yorumları denk geldi istersen bi araştır bu doktoru

Yorumlarin bir kismini okudum hepsini okuyamadim bir sürü sayfa birikmis.
Yasam tarzlarimiz ve inancimizi yasayis seklimiz burada bizleri farkli farkli yorumlara itebiliyor.
O yüzden ben kisadan düsüncemi paylasayim:

Hz. Ali gibi bir es istiyorsan, Hz. Fatima gibi yar olmalisin.

AMA / VE !

Hz. Fatima gibi bir es istiyorsan, Hz. Ali gibi yar olmalisin.

Teşekkür ederim arkadaşım, evet bir kaç arkadaş olumlu sonuç almışlar ve ben araştırmaya devam ediyorum :KK43: en geç bu hafta sonu yaptırmam gerekiyor . umarım hakkımda hayırlısı olur

burdaki arkadaşların psikolojilerini gördükçe neyin doğru neyin yanlış oldugunu bilemedim.. aylardır bende başıma gelenlere kahroldum ama benim gibi acı çeken bir çok insan varmış.. erkekler ne kadar acımasız ya bu durumundan dolayı değilde kızları bu duruma itenlerden dolayı evlilikten sogudum kesinlikle evlenmicem o hale geldim

Henüz yeni olduğum için özelden mesaj yazamıyorum arkadaşlar, ama durumuma ilgi gösterip destek olan arkadaşlarıma teşekkür ederim şimdiden

burdaki arkadaşların psikolojilerini gördükçe neyin doğru neyin yanlış oldugunu bilemedim.. aylardır bende başıma gelenlere kahroldum ama benim gibi acı çeken bir çok insan varmış.. erkekler ne kadar acımasız ya bu durumundan dolayı değilde kızları bu duruma itenlerden dolayı evlilikten sogudum kesinlikle evlenmicem o hale geldim

Bence sende kendini hiç üzme diyeceğim ama insan kahrolup gidiyor maalesef. Ama herşey insanlar için , bizi bu hale sokanların Allah cezasını verir inşallah :KK43:

mutsuzluk .. arkadasım ben ankara hera kadın hastalıkları klinigindeki ebru zülfikaroğlu ile görüştüm bu konuyu .. yüzde yüz garanti veriyor flep yöntemine 1 ayda iyileşiyorsun eger imkanın varsa oraya da gidebilirsin 2500 tl diyor flep yöntemi için , med de ki akın bey de o ücretlerde yapıyor bu işlemi .. ebru hanımdan sonuç alan çok insan var ben bu operasyonu kaybettiğim özgüvenimi geri kazanmak için yaptırıcam ebru hanıma gitmeyi düşünüyorum ama senin vaktin kısıtlı bence burda care aramak için binlerce yorumu okumak yerine , senin yerinde olsam med deki akın beyle görüşmeye giderdim ... hakkında hayırlısı olsun cnm

mutsuzluk .. arkadasım ben ankara hera kadın hastalıkları klinigindeki ebru zülfikaroğlu ile görüştüm bu konuyu .. yüzde yüz garanti veriyor flep yöntemine 1 ayda iyileşiyorsun eger imkanın varsa oraya da gidebilirsin 2500 tl diyor flep yöntemi için , med de ki akın bey de o ücretlerde yapıyor bu işlemi .. ebru hanımdan sonuç alan çok insan var ben bu operasyonu kaybettiğim özgüvenimi geri kazanmak için yaptırıcam ebru hanıma gitmeyi düşünüyorum ama senin vaktin kısıtlı bence burda care aramak için binlerce yorumu okumak yerine , senin yerinde olsam med deki akın beyle görüşmeye giderdim ... hakkında hayırlısı olsun cnm

Evet ebru hanımla ilgili bende duydum ama ankaraya gitme şansım yok maalesef , artık kafayı yiyeceğim zaten araştırma yapmaktan . Akın beyle görüştüm bende bugün , bi ayarlama yapıp bu hafta sonu gideceğim artık başka çarem yok zaten . Yoksa bu sorun yüzünden hayatım kararacak

başın dik tut sana yada bana bunu yapanlar gidip hayatlarını yaşarken biz kendimize hayatı zindan ediyoruz .. için ferah tut gidip akın beyle görüş ve güven duyarsan hiç tereddüt etme, akın beye tedavi olup herşeyi yoluna sokan biçok arkadaşımız gelip geçmiş, sakin ol ve olumlu bakmaya çalış

başın dik tut sana yada bana bunu yapanlar gidip hayatlarını yaşarken biz kendimize hayatı zindan ediyoruz .. için ferah tut gidip akın beyle görüş ve güven duyarsan hiç tereddüt etme, akın beye tedavi olup herşeyi yoluna sokan biçok arkadaşımız gelip geçmiş, sakin ol ve olumlu bakmaya çalış

Desteğin için gerçekten çok teşekkür ederim , umarım herşey iyi olur

Zor durumda olan bir hemcinsinizin buraya yazdıklarıyla bir kadın olarak üstelik; dalga geçiyor, yargılıyor, çaresizliğini umursamıyorsanız çok ayıp. Anlayışlı olmak, size ters gelse de hakaret etmemek, en azından suskun kalmak durumundasınız. Bir şey söylemek zorunda değilsiniz. Eğer size yanlış geliyorsa sayfayı çevirip başka sayfaya geçersiniz, olur biter.

Nereden anlıyosun ?! Süslenip püslendiği için mi kahvede dedikodusu çıkmış yazmışım bir bak istersen. Mesajımı okumadığın çok belli. İsteyen istediğiyle sen ne dersen de zaten istediğini yapıyor ben kimseye size şunu yaptırmıycam demedim. Buna gücümde yetmez zaten. Benim söylediğim şeyine sahip çıkamayan kızlara ! Namussuzluk yapıp birde gelip burda anlatıyolar. İyi birşey mi bu ?! Zamanında yedikleri naneleri evlenecekleri erkeği kandırarak aldatarak saklıyorlar. Kızlığını bozdurup her türlü naneyi yiyip sonra kızlığını diktirip ben bakireyim diyen kadın kocasını zaten ilk günden aldatmıştır. O hikayedeki kadında zamanında yapmış birşeyler sonrasında bu olaylar oldu. Ha ben şiddete karşıyım. Eğer evlenmeden birşeyler yaparsanızda sonradan bu öğrenilirse kandırdığınız eşiniz tarafından ondan sahiplenme felen beklenmeyin. Sizin bekaret önemsizdir tavrınız anca forumda sanalda kalır. Yiyosa git reelde uygula. Kendisini ilk günden beri aldatan karısına sahip çıkacakmışmış kocan seni ilk günden beri aldatsa öğrensen ona sahip mi çıkardın !

Allah sana akıl fikir versin. Erkeklere uçkurlarına sahip çıkarmıyorlar diyordum ama ferclerine sahip çıkamayan kadınları görene kadardı o düşüncem. Kur'anda bile Zina eden kadın diye başlıyor süre çünkü zinaya erkeği sürükleyen kadındır. Git biraz oku araştır.

yok artık. kadın hep suçlu. erkek zaten zeka seviyesi düşük bir varlık. bununda cezası kadına kesildi ya. pes.
sevgilisiyle olan kızlara namussuzda demeyin. hakarete gerek yok.

çünkü zinaya erkeği sürükleyen kadındır. Git biraz oku araştır.

Yani, bu teze göre 'Dişi köpek kuyruk sallamazsa erkek köpek yanaşmaz.'
Öyle mi? :KK31:

Eğer evlenmeden birşeyler yaparsanızda sonradan bu öğrenilirse kandırdığınız eşiniz tarafından ondan sahiplenme felen beklenmeyin. Sizin bekaret önemsizdir tavrınız anca forumda sanalda kalır. Yiyosa git reelde uygula. Kendisini ilk günden beri aldatan karısına sahip çıkacakmışmış kocan seni ilk günden beri aldatsa öğrensen ona sahip mi çıkardın !

Kim kimi sahipleniyormuş?
Biz insanlardan bahsettiğimizi zannediyorduk. Evcil hayvanlardan değil. 'Sahiplenmek' ne kadar da çağdışı bir kelime...
Herkes kendi kişisel özgürlüğünden mesüldür...

boşuna dememişler kadının düşmanı yine kadındır. erkekler nasıl korurlar birbirlerinni oysa. adam aldatır kankisi bende der. şu eerkekler kadar olamıyoruz.onlar hemcinslerinin hatalarını kapatmaya çalışırken,biz kadınlarda tam tersi hakaretin dibine vuruyoruz.

Son düzenleme:
boşuna dememişler kadının düşmanı yine kadındır. erkekler nasıl korurlar birbirlerinni oysa. adam aldatır kankisi bende der. şu eerkekler kadar olamıyoruz.onlar hemcinslerinin hatalarını kapatmaya çalışırken,biz kadınlarda tam tersi hakaretin dibine vuruyoruz.

Toplumsal baskı kadınları şu noktaya götürüyor:
Kadın olarak 2 türlü yaşama hakkın var. Ya evlenilir sahiplenilirsin, ya kendini kullandırırsın(!) ve erkek tarafından kullanılır bir kenara atılırsın.(!) Mantık bu...
Fazla söze ne hacet.
21. yy. yurdum manzaralarını izlediniz. :KK31:

Son düzenleyen: Moderatör:
Melissa20 kullanıcısından alıntı
Eğer evlenmeden birşeyler yaparsanızda sonradan bu öğrenilirse kandırdığınız eşiniz tarafından ondan sahiplenme felen beklenmeyin. Sizin bekaret önemsizdir tavrınız anca forumda sanalda kalır. Yiyosa git reelde uygula. Kendisini ilk günden beri aldatan karısına sahip çıkacakmışmış kocan seni ilk günden beri aldatsa öğrensen ona sahip mi çıkardın !

kocam benimleyken beni aldatırsa elbette sahip çıkmam. ama benleyken dikkatinizi çekerim.

Tek taragli suclu aramamak gerek. Kadin suslendi puslendi erkegin aklini celdi demek tamamen yanlis olmasa da tamamen dogru da degil.

Ozellille turk erkegin her konuda kadinlardan bir adim onde olmasini goruyoruz.

Kadin icin namus ve tesettur var ama erkek icin yok mu?

Tesetturu zira Allah ilk once erkege vermisitir. "Erkeklerine soyle gozleri i haramdan sakinsinlar."

Daha sonra kadinlara farz kilinmistir. Ve anlayabilecegimiz uzere tesettur sadece kilik kiyafetten ibaret degildir. Giyisilerimiz ile tamamlaktayiz tesetturu.

Peki erkek gozunu haramdan sakiniyormu? Yoksa tam aksi "ben yapsam da ispat edilemez, edilse bile ben erkegim bana kimse bir sey demez / kimse bir sey yapamaz" edasiyla mi hareket ediyor?

Herkesi ayni kefeye koymuyorum cu mu cevremde de iki cesitini gormekteyim.

Ben ve esim de evlilik oncesi cinsellige dini ve sahsi sebeblerden dolayi karsiydik. Bu yuzden bir birimizin helali olduktan sonra bazi seyleri yasadik.

Fakat bir erkek bir kadin ile gelisi guzel ben adamim yaparim havasiyla birlikte olup gonul eglendiriyorsa ardindan "el degmemis namuslu kiz ariyorum" triplerine giriyorsa o zaman o kisiye yaziklar olsun diyorum.

Davul bile dengi dengine. Sen namusuna onem vermiyorsan senin gibi birinle evlenebilecek kadar "adam/erkek" olmalisin !

Ya sen de namus diyip kendi (cok cok af edersiniz) bacak arana bakacaksin. Ya da karsindakini de (yine cok af edersiniz) bacak arasindan ibaret bir insan saymayacaksin !

evlilik dışı cinsel ilişki namuzsuzluk değildir orası kesin ancak koca adayı kabul etmez diye gidip diktirmek nedir acaba orasına siz karar verin

yazık kadının kocasına kandırarak evlendiği evliliğe de o evlilikten doğacak çocuğada çocuğunun durumuna bakın annesi babasını kandırıp evlen miş

ihtiyacı olmayan zaten yapmazmış ihtiyacı olmayan hırsızlıkta yapmaz değilmi bu mantığa göre sahte belge kullan para kazan sahte zar kullan kocayı kandır evlen ne farkı var bunların 2 side dolandırıcılık değil mi

umarım bunu yapanların bi gün yalanları ortaya çıkar adalet varsa hak varsa çıkacaktırda geçmişin neolursa olsun bi adama 2 tane koca aileye yalan söylemeyi nası bi vicdan kaldırır acaba

bu operasyonlar nası oluyoda hala yasaklanmıyo anlamıyorum

X